Szałtboks czyli rozmowy o wszystkim i o niczym
O tak, kompotu z suszu opiłem się dzisiaj za cały rok. :)

Odpowiedz
Cytat:Ja się chyba starzeję (niespodzianka!) bo zaczynają mi smakować zarówno kompot z suszu jak i karp, które kiedyś po prostu odrzucały.

Kompotu nie lubiłem w dzieciństwie, teraz lubię smak, ale nie za bardzo zapach. Karpia nigdy nie lubiłem, nigdy lubic nie będę, a babranie się z jego ośćmi to dla mnie zaprzeczenie idei czerpania przyjemności z posiłku, tak więc GTFO z karpiem. Na stole był, ale były też rybne alternatywy więc squrvesyna nie tknąłem.

Ogólnie więc: Pieczarkowa->Miruna (opcjonalnie zamiast karpia)+ziemniaki+surówka->pierogi ze słodka kapustą i pieczarkami, bonusowo wspomniany kompot i ciasta----przejazd na drugą imprezę--->grzybowa--->mintaj (opcjonalnie zamiast karpia)+ziemniaki--->pierogi z tym samym farszem co na pierwszej wigilli, który zresztą sam robiłem i bonusowo kompot i ciasta.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Próbuję wszystkiego, ale na pierwszym miejscu barszcz z uszkami, na drugim kapusta z grochem i grzybami, siemieniotka (Wiki ;)) wszystko z rodzinnego domu. Później karp, którego do 25 roku życia nie trawiłem, a odkąd robi teściowa uwielbiam - nie czuć mułu. Tydzień moczenia w jakiejś zaprawie. No i domowe pierogi :) kompotu z suszu nigdy nie polubie. Kutii i makówek też.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Po raz pierwszy w zyciu zaliczylem dzis kompot z suszonych owocow - spoko.

Karpia zawsze skubnalem, bo tradycja, dzisiaj tez zjadlem kawalek, ale skupilem sie na lososiu.

Z ulubionych to sledzie w smietanie z jablkiem i cebula podawane wraz z ziemniakami w mundurkach. Na drugim miejscu barszcz z uszkami.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
To ty w wieku niemowlęcym wyjechałeś na ten zmywak do UK że pierwszy raz piłeś kompot z suszu? :D
Zestaw dań na wigilijnym stole bywa różny, ale kurde wydawało mi się, że jak Polska długa i szeroka, to kompot z suszu mają wszyscy :p

Odpowiedz
A u mnie jak co roku, zmora mojego dzieciństwa - ryba po grecku :/
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Z tym kompotem z suszu to jest tak, że śliwki są suszone i wędzone.
Kompot ze śliwkami suszonymi uwielbiam.
A posmak kompotu ze śliwkami wędzonymi odrzuca mnie okropnie.

Odpowiedz
Co pijecie w sylwestera?

W co gracie? (Oprócz Tomb Raidera)

Odpowiedz
Preferuję czysta, ale skończy się pewnie na whisky bo kumpel, z którym byłem w święta na balecie trochę za mocno poplynal i chyba nie będzie chciał.

Ewentualnie skończy się kompromisem i kupi się żołądkowa mietowa.

Kilka lat temu... wyroslem z sal. Pamiętam jak w liceum już o tym gadalo na jaką sale idziemy a teraz wolę sobie prawilnie usiąść przy stole. W tle jakiś sylwek z polsatem.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cytat:W tle jakiś sylwek z polsatem.

Gorszej opcji spędzania sylwestra nie miałem okazji testować.
W domu - jak najbardziej ok, ale żadnych wieśniackich imprez masowych w tle. Co najwyżej na 10 minut koło północy, toast i do widzenia.
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
(25-12-2018, 01:17)simek napisał(a): To ty w wieku niemowlęcym wyjechałeś na ten zmywak do UK że pierwszy raz piłeś kompot z suszu? :D
Zestaw dań na wigilijnym stole bywa różny, ale kurde wydawało mi się, że jak Polska długa i szeroka, to kompot z suszu mają wszyscy :p

No wlasnie u mnie nigdy kompotu z suszu nie bylo, u sasiadow i znajomych chyba tez nie.

Co do Sylwka, nie liczac ubieglego roku (jumbo na lajbie plywajacej po Tamizie), ostatnie kilka lat spedzilem w domu, bo zazwyczaj pracuje w Sylwka/Nowy Rok. Dzis zobacze, bo od dwoch dni kusi mnie na jakis spontan - rundka po kilku barach i ewentualny kacowy Nowy Rok w lozku jakies party girl, ktorej imienia nigdy nie poznam :)

Odpowiedz
(31-12-2018, 11:25)Kluski napisał(a): Co pijecie w sylwestera?

GTA Online teraz. Z przerwą na Rainbow Six Siege.

Pije wode.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(31-12-2018, 12:16)Crov napisał(a):

Pije wode.

Pisz z polskimi znakami. 

Odpowiedz

Wódeczkę. Tylko mus być zimna. I gęsta.

Odpowiedz
(31-12-2018, 12:05)Gieferg napisał(a):
Cytat:W tle jakiś sylwek z polsatem.

Gorszej opcji spędzania sylwestra nie miałem okazji testować.

Rok temu byłem u znajomego: alko, żarcie i tego typu wydarzenie w tle. Prawda jest taka że nikt na to nie zwracał nawet uwagi. A dzisiaj spotykam się z takimi ludźmi że pewnie i tak po jakimś czasie wjedzie muzyka z yt albo Spotify.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cytat:Rok temu byłem u znajomego: alko, żarcie i tego typu wydarzenie w tle.

Też tak właśnie miałem. NEVER AGAIN.

Odpowiedz
(31-12-2018, 12:45)Phlogiston2 napisał(a):

Wódeczkę. Tylko mus być zimna. I gęsta.

Jak sok z pizdy. 

Odpowiedz

Odpowiedz
(31-12-2018, 12:20)Kluski napisał(a):

Pije wode.

Pisz z polskimi znakami. 
Wodę.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(31-12-2018, 16:01)Crov napisał(a):
(31-12-2018, 12:20)Kluski napisał(a):

Pije wode.

Pisz z polskimi znakami. 
Wodę.

Ile to ma procent? 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon