Szkoła Przetrwania i Najniebiezpieczniejszy Zawód Świata
heh nie widzialem i nie mam zamiaru w takim razie. Od razu mi sie przyponiaja te scierwa o kanibalch typu Cannibal Holocaut czy Mountain of Cannibal God. Jestem na nie ;]

Odpowiedz
Bear Grylls jest lepszy niż McGyver i Rambo razem wzięci :) Oglądając jego wyczyny zastanawiałem się jak to jest, że on cały czas idzie do przodu, śpi w jaskiniach i innych tego typu urządzeniach, a co z ekipą która podąża razem z nim. Filmik dodany przez Oconnela wyjaśnia wiele :) :razz:

Odpowiedz
Chciałem dodać temat o Man vs Wild ale patrze, patrze i już jest:)
Program jest niesamowity, mimo iż wiadomo że gość jest z ekipą i jest to reżyserowane, to się gościowi wierzy. Rzuca niesamowitą ilością survivalowych ciekawostek a także bardzo praktycznymi radami(jakbyśmy się już przypadkiem znależli na Syberii czy dźungli;) Niektóre niby proste, ale genialne. A że reżyserowane? Bardzo dobrze, dzięki temu mamy lepsze ujęcia i niebezpieczniejsze zabawy.
Pierwszy odcinek jaki widziałem, był w amazońskiej dżungli, koleś wybierał siano z króliczych nór, żeby nie zmarznąć, łowił pirannie... Kopalnia ciekawych informacji.

[center][Obrazek: MV5BMTY1ODYwMTgyNl5BMl5BanBnXkFtZTYwNDYw...SY400_.jpg][/center]

Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to,
że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu.
-- Thomas Jefferson

Odpowiedz
Mimo iż jest to reżyserowane to i tak trzeba być hardkorem, żeby wskakiwać do lodowatej wody czy innego bagna. Jednak pośród wielu wskazówek, których udziela niektóre mogą dać efekt zupełnie inny, bo to co potrafi wytrzymać koleś z przeszkoleniem wojskowym nie zawsze jest dobre dla przeciętnego zjadacza chleba.

Odpowiedz
Na przykład kąpanie się w zamarzniętym jeziorze na Syberii :)
Swoją drogą, to żeby się po wyjściu(ha już by się to udało:D) z takiej lodowatej wody można się natrzeć śniegiem, bo odsysa wilgoć to bym nie wpadł...

Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to,
że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu.
-- Thomas Jefferson

Odpowiedz
Może i Szkoła przetrwania jest trochę naciągana, ale czasem można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, które mogą przydać się w najprostszych sytuacjach, m.in. sposób łowienia przez spodnie, czy jakie rośliny nadają się do spożycia itp. zawsze z zainteresowaniem oglądam ten serial.

Odpowiedz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3_B-WrV-hEI[/youtube]

;-)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Widziałem na demotach zdjęcie z tego, ale myślałem, że to jakieś jaja )

Odpowiedz
no proszę, nawet nie wiedziałem, że kręcili to w moim wspaniałym mieście :) stocznia to oczywiście.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Widział ktoś ten nowy program - "Droga przez piekło"?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ucieczka z piekła ;) Widział. Ciekawa rzecz, dziś było nawet o dwóch polskich kajakarzach. Ogólnie chodzi o to, że przedstawiane są z reguły 3 prawdziwe historie ludzie, którzy walczyli o życie gdzieś na zadupiu - są wywiady z nimi i inne takie, ludzie opowiadają co ich spotkało, wszystko to przeplatane jest survivalową wiksą Gryllsa, który pokazuje jak w tego typu sytuacjach sobie radzić, odtwarzając pokazywane historyjki. Spokojnie można oglądać.

Przykładowy odcinek:

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Widziałem już 2 odcinki. Fajne, momentami nawet bardzo, ale strasznie wkurza skakanie z miejsca na miejsce co 2 minuty. No, ale Bear to Bear - jak można gościa nie lubić?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości