THIEF w filmie - na tropie śladów Złodzieja
Sztuczne oczy w sredniowieczu.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mental napisał(a):
Cytat:Dobra cena.

Cena jak cena. Liczy się towar, a ten jest pierwsza klasa :)
Cena jest idealna! Za trzy świetne gry, te 25zł to nic. Dobrze, że coraz częściej można spotakać dobre wydania gier w podobnych cenach (vide "Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay" za dwie dychy, czy "Deus Ex: Antologia", też za 24.90zł)

Cytat:
Cytat:muszę przyznać, że ci ludzie mają ogromny talent do tworzenia klimatu, niepokoju i strachu.

Ludzie z LGS - oni WIEDZĄ, na czym polega horror. W wywiadach podkreślają, że inspiracja pochodzi zawsze z cudzej twórczości: z malarstwa europejskich demonologów, prozy Lovecrafta... Naprawdę poraża mnie niezgłębione tępactwo hollywoodzkich wytwórni - zamiast zaprosić do współpracy starą ekipę LGS z Brosiusem i Spectorem na czele, ci robią taśmowo denne młodzieżowe sikłele. Bezsensowna strata pieniędzy i czasu. Szkoda gadać. Ale co tam, nie moja kasa, więc nie ma tematu :)
Hollywoodzkich wytwórni... ja tu się głowie jakim cudem ci ludzie przestali razem tworzyć gry? Przecież System Shock, Deus Ex i Thief to jedne z najlepszych gier (nie tylko według mnie, o czym świadczą liczne plebiscyty na "najlepsze gry"; System Shock 2 i Deus Ex zajmowały pierwsze miejsca pare razy). Deus Ex: Invisible War co prawda nie był już tak dobry ale też miał klimat, za to Thief: Deadly Shadows, który wyszedł chyba podobnie co kontynuacja Deus Exa był wspaniały. Jak widać nie tylko w Hollywood dzieją się dziwne rzeczy.

Cytat:Dla rozluźnienia looknij ino, Crov, na szczeniaka poniżej :)

[Obrazek: beztytu322uhv5.jpg]

To Jordan Thomas, projektant i pomysłodawca "Kołyski". Do chuja pana Wacława - co on ma, czego ja nie mam, poza tym, że to ja naśladuję jego, a nie na odwrót :) Żaden tam z niego mędrzec, spojrzeniem Kubricka też nie dysponuje. Zwykły koleś z boiska :)
Znowu Spector też nie jest jakiś niezwykły, chociaż trochę Kubricka przypomina. :wink: Chłopak miał szczęście i był kreatywny, trafił pod skrzydła odpowiednich ludzi. Ora et labora :)

Jak przejde jedynkę i dwójkę, to może się pobawię w próbę napisania scenariusza ekranizacji Thiefa. :P

Hitch napisał(a):Sztuczne oczy w sredniowieczu.
Już była mowa, że Thief nie dzieje się w średniowieczu. Zresztą, jeżeli pograsz w Thiefa to zobaczysz, że tego typu oko to nic takiego dziwnego.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Oczywiscie bo wszyscy maja sztuczne oczy ja sam mam trzy :)
Nie no dobra to fantasy to nie bede sie czepial. Nie lubie fantasy.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Wyczytałem że średniowiecze/era wiktoriańska/steampunk. I wyczytałem też, że T:TDP i T:TMA ruszą na moim przedpotopowym sprzęcie. Z następnej wypłąty sobie fundnę (tuż przed egzaminem raczej nie byłby to dobrym pomysł...).
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
Akaki napisał(a):Wyczytałem że średniowiecze/era wiktoriańska/steampunk.
Średniowiecze, średniowiecze... W ten sam sposób średniowiecze co w Władcy Pierścieni (acz klimat zupełnie inny, a i świat mało podobny). :wink: Steampunk zdecydowanie, choć tez nie tak do końca.

Odpowiedz
Hitch, Thief to nie fantasy. Thief to też nie sci-fi. Szczerze mówiąc, nie wiem, co to jest :) Jakaś mieszanka, w której składnikiem dominującym jest groza.

Crov napisał(a):ja tu się głowie jakim cudem ci ludzie przestali razem tworzyć gry?

Przyczyna rozpadu grupy nosi nazwę "Diakatana". Tworzenie i promocja gry pochłonęły olbrzymią sumę pieniędzy. W takiej sytuacji włodarze Eidosa zadecydowali o rozwiązaniu LGS. Podobny los spotkał ION Storm, producenta TDS i Deus Ex. Jeśli wierzyć oficjalnym doniesieniom, koncern Eidos rozpoczął poważne zmiany w strukturze firmy, wywalając jej pracowników na bruk. Efekt: zamknięcie studia w 2005 roku. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że współwinowajcą obydwu "zejść" był John Romero, kiedyś wielki, obecnie - żałosny człowieczek.

Odpowiedz
Oj Crov, ja wiem przecie... "Średniowiecze" to spore uproszczenie. Miałem napisać "zamki, łuki, gildie, rycerze/era wiktoriańska/steampunk"?
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
Spoilery dla tych, którzy nie grali w trzecią część

freak_outXP napisał(a):Zauważyliście (do grających), że w każdej kolejnej odsłonie gry któraś z "korporacji" chce przejąć władzę, równowaga zostaje zaburzona i Garrett jest zmuszony nawet kilkukrotnie w ciągu nie tylko samej serii, zmienić stronę barykady, po której stoi ? I nie robi tego z jakichś moralno-ideologicznych pobudek, tylko aby uratować swoją skórę ?
Cóż, koniec końców to Garrett zostaje (jedynym) Strażnikiem. Przeznaczenie i te sprawy. ;-)

Odpowiedz
kto jest debesciak? Pani Semi jest debesciak :twisted:
A wiecie dlaczego? Bo zakupilam w koncu tego cholernego thiefa (Thief Antologię). Mozecie byc dumni :wink:
"I think we can put our differences behind us. For science. You monster."

Odpowiedz
Semi, twój podpis kojarzy mi się z zajęciami z kryptografii:)

Muszę w końcu zagrać w tego złodziejaszka, jedno pytanie czy to są długie gry? Osobiście ostatnio preferuje takie które można przejść w rozsądnym czasie.

Odpowiedz
Ciekawa sprawa - moralność Garretta. Dla mnie gość jest cynikiem, ale poczciwym. Coś jak bohaterowie westernów Sergia Leone. Zawsze znajdzie się ktoś gorszy.

kurde, motyw "ciarkowy" z TDS:

włamuje się do mieszkania jakiejś laski. kobieta śpi snem niespokojnym. na szafce przy łóżku pali się lampka nocna, w kręgu światła leży otwarty dziennik. otwieram i czytam. treść mrozi krew. kobieta opisuje w nim historię śmierci swojego syna. wyszedł na targ i nie wrócił. ludzie mówią, że został żywcem zjedzony przez jakąś maszkarę, które włóczy się po mieście w przebraniu starej kobiety i poluje na dzieci... bez komentarza.

Odpowiedz
Cóż, Starsza Pani w ogole jest dosyć interesującą postacią, a historie o niej sa wyjątkowo, hmm, intrygujące.

Great Gonzo napisał(a):Muszę w końcu zagrać w tego złodziejaszka, jedno pytanie czy to są długie gry? Osobiście ostatnio preferuje takie które można przejść w rozsądnym czasie.
Nie są szczególnie długie, myślę, ze w maksymalnie 20-30 godzin ją przejdziesz. Może nawet mniej.

Odpowiedz
na normal :) na expert czeka cię przeprawa znacznie dłuższa :)

Odpowiedz
Semi, jeżeli będziesz miała problemy z odpaleniem Thiefa 1/ Thiefa 2 pod xp, pisz na priva - znam parę magicznych sztuczek :) no i przynajmniej ominie cie nużący proces przekopywania się przez fora internetowe.

Odpowiedz
Great Gonzo - nie mialam takich zajec ):

Dear freak_outXP:
1) zrobione
2) pracuje nad tym (:
3) skoro Thief Gold jest rozszerzeniem Thief 1 to raczej niepotrzebuje T1 (chronologie jakos przeboleje)
4) TDS zajme sie jak skoncze z TG i T2 (:
Dziekuje

Mental: nie omieszkam, dzieki
"I think we can put our differences behind us. For science. You monster."

Odpowiedz
Pograłem trochę w Thiefa DS. Co za skrajnie durna gra! Klimacik niezły, ale czy kogoś może bawić czekanie w bezruchu przez 10 minut? Sorry, ale gra powinna zapewniać ROZRYWKĘ, a takowej w marnowaniu czasu nie widzę. Jak dotąd TDS to chyba najbardziej bezsensowny kawałek komputerowego szmelcu, jaki kiedykolwiek widziałem. Równie dobrze można gapić się na wygaszacz ekranu.

Odpowiedz
a zatem military - do dzieła. zapodaj wygaszacz i miłej zabawy.

Odpowiedz
Tyle że mnie to nie bawi. To ty powinieneś spróbować wygaszacz - w końcu lubisz Thiefa. :)

Odpowiedz
każdy ma prawo do swoich poglądów :) przecież wiadomo, że Kubrick robi cienkie filmy :)

ps. 10 minut czekania? ja nigdy nie czekałem więcej niż 2 :) nie bierz na serio wszystkiego, co mówię. te 15 minut to ściema :)

Odpowiedz
Polecam Wam wypróbować wygaszacz z Sin City, jak Jessica Alba
się pojawia to miło popatrzeć :lol:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości