Teenage Mutant Ninja Turtles (2014-2016)
Cytat:Ekspertem nie jestem ale klata u żółwi to chyba nie jest skorupa, znaczy nie jest równie twarda.
U tych, które miałem i mam w domu jest tak samo twarda. Tzn nie sprawdzałem wytrzymałości waląc w nią młotkiem czy coś, ale na dotyk jest twarda.

AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
?When you see this movie, kids are going to believe, one day, that these turtles actually do exist when we are done with this movie. These turtles are from an alien race and they are going to be tough, edgy, funny and completely lovable.?
- Michael Bay

hłehłehłe

http://whatculture.com/film/michael-bay-says-teenage-mutant-ninja-turtles-will-be-aliens-in-film-reboot.php?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=michael-bay-says-teenage-mutant-ninja-turtles-will-be-aliens-in-film-reboot

Odpowiedz
Czyli zamiast napierdalanki po ryjach w finale będzie odpieranie kosmicznej inwazji. Bay i ta jego różnorodność :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
O słabym punkcie potencjalnego reebotu już pisałem :P Cóż w oryginalnych Żółwiach były jakieś między wymiarowe akcje, ale z tego wszystkiego one właśnie były najgorsze. Dlaczego ten fantasta o rozumie 5 latka dostał ten projekt w łapy...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
"Teenage Alien Ninja Turtles" :P

(19-03-2012, 17:12)SonnyCrockett napisał(a): Cóż w oryginalnych Żółwiach były jakieś między wymiarowe akcje, ale z tego wszystkiego one właśnie były najgorsze.

"jakies". Toż to cała ta seria (animowana) oparta była na fantastyce, w dużej mierze tej z lat 50tych i 60tych. Kosmici i takie tam mogą, nawet moim zdaniem powinny być w takim filmie, ale nie same żółwie, które żadnymi kosmitami nie są.

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
ciekawe czy ich skorupy będą sie składać...
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Właśnie ten projekt przestał mnie obchodzić ... kogo ja chcę oszukać
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(19-03-2012, 18:45)Mefisto napisał(a): ciekawe czy ich skorupy będą sie składać...
Kij ze skorupami, one mają być "funny and completely lovable", a w wykonaniu Baya oznaczać to pewnie będzie gwałcenie elementów otoczenia i różne akcje z udziałem wydalin i wydzielin żółwiego ciała. Na samą myśl o tym mam ochotę schować się do skorupy.

Odpowiedz
(19-03-2012, 17:40)Lawrence napisał(a): "jakies". Toż to cała ta seria (animowana) oparta była na fantastyce, w dużej mierze tej z lat 50tych i 60tych. Kosmici i takie tam mogą, nawet moim zdaniem powinny być w takim filmie, ale nie same żółwie, które żadnymi kosmitami nie są.

Mnie chodzi o komiksy, te pierwsze Eastmana i Lairda. Tam fruwały pomiędzy wymiarami, ale ten element mnie najmniej interesował i był nieprzystający do całego klimatu, choć może to wpływ czasów, w końcu "Watchmen" też mieli dość osobliwe zakończenie z kosmitami.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Michael zareagował na nasze oburzenie:

Cytat:"Fans need to take a breath, and chill. They have not read the script. Our team is working closely with one of the original creators of Ninja Turtles to help expand and give a more complex back story. Relax, we are including everything that made you become fans in the first place. We are just building a richer world."

http://www.superherohype.com/news/articles/169919-michael-bay-responds-to-fans-about-making-teenage-mutant-ninja-turtles-aliens
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
A po pizze tam "richer world"?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jak Bay chce uspokoić fanów niech wycofa się z projektu, najlepiej niech się w ogóle zaszyje w jakiejś odległej galaktyce.

Odpowiedz
A czy kosmiczne pochodzenie mutagennego szlamu to byłby głupi pomysł? Zawsze wolałem w kinie rozrywkowym ingerencję tajemniczego, kosmicznego samograja niż pseudonaukę.

Może to będę stare, dobre zmutowane żółwie, a Bay tak sobie pie*doli, aby się pochwalić, że będą znowu kosmici.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.

Odpowiedz
Zielony szlam z kosmosu łykam bez popity, ale motożółwie z marsa nie przejdą. Zresztą, jeśli to Bay ma robić, to mi i tak wszystko jedno, bo niezależnie od newsów będę martwił się o jakość filmu.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Bay przecież nie reżyseruje, jest producentem.

Odpowiedz
Rodriguez nie był reżyserem "Predators" tylko producentem...

Odpowiedz
Fakt, z drugiej strony - Spielberg był producentem Transformers. Tak, dwójki również.

Co do kosmitów - tak długo jak bohaterami będą ziemskie żółwie zmutowane do humanoidalnej postaci jest ok. Sam mutagen może sobie być kosmiczny. W końcu to rasa utromów była odpowiedzialna za jego powstanie w komiksach. Bebop i Rocksteady również mile widziani. Zawsze mnie wkurzało że zamiast nich w dwójce wystąpiły jakieś dwa leszcze.

Cytat:We are just building a richer world

Tak jak w Transformers? Niech jeszcze ogłoszą, że głównym bohaterem będzie nastoletni nieudacznik, a żółwie zostaną sprowadzone na drugi plan.

Odpowiedz
to akurat dobra wiadomość :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
NO FUCKING WAY!! Odpada takie rozwiązanie skreśla mnie z listy widzów. Pedalskie rozwiązania CGI nie wchodzą w grę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon