Telewizja cyfrowa.. czyli krok do przodu?
Mi sie nka coraz bardziej podoba, zwłaszcza teraz kiedy wprowadzili tyle kanałów filmowych, żeby jeszcze zmodyfikowali z czasem dostęp do neta poza Youtubem, który już jest to niczego więcej nie będzie mi potrzeba:)

Odpowiedz
Ja się wypowiem jako użytkowniki N-ki. Moim zdaniem N-ka ma w tej chwili najlepszą ofertę programową i cenową. Co prawda nie ma moich ulubionych lig piłkarskich(Angielska, Hiszpańska, Włoska), ale jest liga Mistrzów w HD i bardzo fajne, ciekawe kanały filmowe jako opcje dodatkowe. N-ka w tej chwili z platform cyfrowych ma najwięcej kanałów HD(14) za które nie trzeba płacić dodatkowych pieniędzy, kanały HD są już w cenie pakietu. Do tej pory w cyfrze czy w Polsacie trzeba dodatkowo płacić za HD. Cyfra poszła po rozum do głowy i przy 24 miesięcznej umowie daje HD za darmo. Ale 24 miesiące to za długi okres by wiązać się z jakąkolwiek platformą cyfrową.
Jestem bardzo zadowolony. PVR N-ki jest w tej chwili najbardziej solidnym i najmniej awaryjnym urządzeniem tego typu w Polsce. Do tego niesamowita wygoda mieć taki dekoder w domu, wiadomo nie straci się programu którego chcemy obejrzeć a w danej chwili nie możemy i takie tam. PVR Cyfry robiony przez Philipsa wygląda tandetnie i tak samo jest zrobiony. U mnie w pracy pilot od PVRki cyfry zepsuł się już po dwóch dniach od używania.
Nie chcę niczego oczerniać, opisuję własne doświadczenia. Podobno Nka prowadzi rozmowy nad wykupieniem ligi angielskiej. Bo w tej chwili samą ligą mistrzów niczego nie zwojują.
48 zł za wszystkie pakiety w Nce i w tym 10 kanałów HD i PVR Nki za 48 zł z aktywacją - bo tyle wynosi promocja Wielka rewolucja z umową na 13 miesięcy. Moim zdaniem nie ma nad czym się zastanawiać. A brak najsilniejszych lig świata jakoś da się przeboleć.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja z kolei mam Cyfrę. Nie wiem, czego ludzie chcą od ich PVR. U mnie działa i nie miałem z nim żadnego problemu. W przeciwieństwie do Danusa, nie obchodzą mnie kanały HD. Nie mam telewizora HD i jeszcze długo miał nie będę. Cyfra ma Canal+ czyli w ramach jednej opcji jest trochę dobrych filmów i masa sportu - liga polska, angielska, hiszpańska, NBA. Na dodatek mogę sobie dowolny program nagrać, więc nie muszę ślęczeć po nocach, żeby obejrzeć sobie mecz NBA. Miłym dodatkiem jest też Ale Kino, gdzie też czasem coś fajnego się trafi.

Jeżeli chodzi o ofertę N-ki. Przy tej promocji 99zł za całą ofertę przez całą umowę, można się zastanowić...

[ Dodano: Wto Lis 24, 2009 22:35 ]
Jeżeli chodzi o PVRa N-ki. Może i jest świetny, ale do niedawna jeżeli brało się ten dekoder, trzeba było dodatkowo płacić bodajże 30zł za kolekcję VOD, co jest według mnie głupotą.

Odpowiedz
Też sobie chwalę posiadanie Ale Kino, można co rusz nadrobić jakieś zaległości filmowe z najróżniejszych półek, tyle że za cholerę nie rozumiem ich polityki formatowej. Tzn. jedne filmy puszczają w 16:9 (to standard, którego oczekuję), z kolei inne po chamsku w 4:3. I nie ma tak, że starocie dają w 4:3, a nowsze w 16:9, bo bywa zupełnie odwrotnie, bez żadnego sensu.

Odpowiedz
Dziwna polityka TVNuHD. To samo niektóre programy dają w 16/9 a niektóre po chamsku w 4/3. Wygląda to beznadziejnie gdy mam dwa ciemne pasy po bokach.
Don Vito teraz bierzesz dekoder PVR w Nce za 48 zł i nie musisz nic wykupywać dodatkowo. Za to masz przez miesiąc za darmo Kolekcję VOD Picture Box(przy 13 miesięcznej umowie).
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja akurat gwiżdżę na pasy po bokach, u góry i u dołu, i w poprzek... Do wszystkiego się przyzwyczajam.

EDIT: Właściwie nie łapię, o co wam chodzi. To jakieś żarty? Nieważne, srać tam, koniec ode mnie.

Odpowiedz
i jak gwiżdżesz to pomaga? ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon