Tenet (2020)
Ruszyły zdjęcia. Jefferson Hall najpewniej w obsadzie, kręcić mają na Ukrainie i może w Estonii. Latają pierwsze zdjecia z planu (nic konkretnego - dużo ludzi z bronią, cięzko mi wstawić na telefonie). A obserwatorzy planu na bazie tego co widzieli spekulują, że w filmie pojawi się jakiś rodzaj

Odpowiedz
https://www.worldofreel.com/blog/2019/6/christopher-nolans-new-film-tenet-has-a-budget-of-nearly-250-million

Nolan znowu udowadnia, że obecnie może wszystko i kręci swój prawie najdroższy film. Jeśli budżet faktycznie tyle wyniesie to dorówna TDKR. Robi to wrażenie zwłaszcza dlatego, że teoretycznie to na razie jest najtańsza obsada jaką Nolan zebrał od nastu lat. Przynajmniej tak sądze. To jest swoją drogą niepojęte jaką pozycje w Hollywood sobie Nolan wyrobił.

Nolan ma również życzenie zamknąć na miesiąc główną ulicę Tallinnu.

Odpowiedz
Pattinson i Washington na zdjęciach z planu
http://filmozercy.com/wpis/robert-pattinson-i-john-washington-na-pierwszych-zdjeciach-z-planu-nowego-filmu-nolana

Odpowiedz
Dwóch facetów w brzydkich ubraniach spaceruje ulicą.

The hype is real.Uśmiech

Odpowiedz
Już po tych zdjęciach wiem, że Nolan znowu dostarczy.

Odpowiedz
Pff, ja to wiedziałem od zdjęcia policyjnej ciężarówki.

Odpowiedz
(22-05-2019, 18:28)Szaman napisał(a): Fabuła będzie jednak opowiadać o szpiegach działających na całym świecie.

Nuda. Wolałem podróże w czasie
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Budżet to podobno $225 milionów!

Odpowiedz
(30-06-2019, 12:54)nawrocki napisał(a): Już po tych zdjęciach wiem, że Nolan znowu dostarczy.
Tylko co? Dobry środek nasenny? Łopatologiczną ekspozycję? Gromkopierdne dialogi? Brrrraaammmm!! ?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
No, pewnie wszystko powyższe. Uśmiech

Odpowiedz
(01-07-2019, 02:12)Gieferg napisał(a):
(30-06-2019, 12:54)nawrocki napisał(a): Już po tych zdjęciach wiem, że Nolan znowu dostarczy.
Tylko co? Dobry środek nasenny? Łopatologiczną ekspozycję? Gromkopierdne dialogi? Brrrraaammmm!! ?

"Brrraaammmm!" to nie wiem czy będzie, bo za to odpowiada Hans, a facet chyba miał zrezygnować z komponowania do filmu Nolana, by już teraz zabrać się za muzykę do Diuny (Natchnij Boże Hansa, by była wybitna!). Choć za muzykę zabrać się może jeden z jego chłopaków z RCP, potrafią w końcu podrobić szefa.

Odpowiedz
Muzykę robi gość od Creeda/Pantery/Venoma. Chyba wyjątkowo nie jest podopiecznym Zimmera. Za to na pewno jest maksymalnie średni w swojej robocie.

@Juby minimum 225. Sporo źródeł podaje, że ostatecznie może sięgnąć około 250 milionów.

A no i Nolan dopiął swego i zablokował główne ulice stolicy Estonii Język

Odpowiedz
Ale "Tenet" ma już kompozytora. Tego gościa robił muzę do "Czarnej Pantery".

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(01-07-2019, 11:50)Kuba napisał(a): Muzykę robi gość od Creeda/Pantery/Venoma. Chyba wyjątkowo nie jest podopiecznym Zimmera. Za to na pewno jest maksymalnie średni w swojej robocie.

O, nie sprawdziłem. Dobrze, akurat Ludwig, to facet, który do pracy się przykłada, specjalnie jechał do Afryki i stworzył muzyczne dzieło (choć przy oscarach bardziej kibicowałem Britellowi). Inne jego scory, owszem kiepskie, ale Pantera ekstra. Sądzę, że do tego filmu też się przyłoży.

Odpowiedz
Logo filmu na zdjęciu z planu

[Obrazek: EAYHbczW4AEwffS.jpg:large]

Odpowiedz
O ja cię kręcę, nie dość że tytuł czytany wspak jest identyczny, to jeszcze logo do góry nogami jest takie same :O

Odpowiedz
Oczywiste 10/10 dla całości

Odpowiedz
Akademia klęknęła, wszystkie nominacje dla Nolana Oczko
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jak ktoś jednak jest ciekaw filmu to ja bym zdjęcia i filmy z planu omijał bo pokazują sporo. Jest ciekawie.

Niedługo plan przenosi sie do Włoch i mam nadzieje na jakiś nowy, mocny casting.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości