• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow
(27-11-2016, 00:06)shamar napisał(a): Był filmem, który świadomie  sra na swoje poprzednie części.  Więc to większa zbrodnia niż nieudany film.

Pierwsza klasa też "świadomie srała" na poprzednie filmy masą nieścisłości, a i tak jest zajebistym filmem, więc to wcale nie jest większa zbrodnia.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
W przypadku Terminatora, oczekuje się bardzo wysokiego poziomu od początku do końca, bo tak zajebisty był "Dzień Sądu", a niestety trzecia część ma wiele scen które wybijają z nastroju, chociażby przez takie drobiazgi jak łapanie za krocze, czy te "błędy", bo nie wiem jak to inaczej nazwać w scenach akcji.

Przy czym z perspektywy czasu to i tak wciąż najciekawsza kontynuacja i najlepiej zrobiona porównując do tego Salvation i Genishit, bo Genishit to wiadomo... ale Salvation to był film poprawny, bez jakichś większych gaf, ale też bez iskry, a chyba nie ma nic gorszego niż film poprawny, który ani ziębi, ani grzeje.

"Bunt Maszyn" wciąż mnie kupuje swoją atmosferą, tego nie było czuć nawet w "Dniu Sądu", muzyka i zdjęcia brzmią jak zegar który odlicza czas do końca świata, do tego dochodzi ta duszna atmosfera... to się naprawdę udało twórcom, praktycznie przez cały film nie czuć nawet odrobiny nadziei, szansy na naprawienie błędów.

Odpowiedz
Duszna atmosfera? Co? Gdzie? My oglądaliśmy ten sam "Bunt Maszyn"? Przecież ten film to komedia, z nieadekwatnie mrocznym zakończeniem. Chociaż jak się zastanowić, to one nawet mroczne nie jest, a ironicznie śmieszne. Nastoletni John Connor przyczynił się do powstrzymania Dnia Sądu, dorosły zdołał się zaledwie ukryć w bunkrze. Ostateczne podkreślenie, jak wielką pierdołą stała się ta postać Uśmiech

Ja ogarniam, że po Geneshit, T3 nagle zdaje się być niesamowitym doświadczeniem, ale kurde, minął już ponad rok! Pora otrzeźwieć!
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(27-11-2016, 11:07)Baretto napisał(a): Pierwsza klasa też "świadomie srała" na poprzednie filmy masą nieścisłości, a i tak jest zajebistym filmem, więc to wcale nie jest większa zbrodnia.

Ale nie chodzi nawet o nieścisłości a o to, że ten film robi sobie podśmiechujki z powagi i zagrożenia z poprzednich filmów.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ok, Grievous, masz takie zdanie, ja mam inne, koniec sporu Oczko

Odpowiedz
Duszna atmosfera? Przygnębiający klimat?

T3 to lajtowy, wakacyjny akcyjniak ze sporą dawką humoru. Nie wiem o czym mowa.

Odpowiedz
Znów to zrobiłem... Puściłem w tle bo leciał na telewizji.
Jakiż to jest koszmar. Z każdym ćwierć seansem dostrzegam więcej barachła.

Ostatnio urzekły mnie TRAGICZNE efekty w scenie pojedynku, w kiblu. I jeszcze te MINY kiedy np. T800 jest łapany za jaja. W ogóle jak na roboty to te wykazują sporo emocji w mimice. DRAMAT.
Aaaa... No i jeszcze to koszmarne tło rozpierduchy za oknem tego instytutu wojskowego.
W ogóle ten film wygląda jak trochę droższy VHSowy gniot typu "American Cyborg"

PS - Ten film jest gorszy nawet od Genesis.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(25-02-2014, 12:27)shamar napisał(a): Obejrzałem to w całości, po wielu latach (bo zazwyczaj fragmenty na TV).
Miało to jakiś potencjał, jest kilka zgrabnych rozwiązań fabularnych (a raczej prób ciągnienia historii) i kilka niezłych scen.
Niestety całość kładzie forma zgrywy i filmu klasy B czy C (ale w droższym opakowaniu). I obsadzenie Stahla... Mogli zrobić człowieka wyrzutka ale powinni obsadzić choć kogoś z prezencją. A ten gość wygląda wizualnie też na fajtłapę.

Nie da się tego dobrze odbierać kiedy terminator sadzi drugiemu "przepraszam". Te maszyny wcale nie wyglądają jak maszyny a jak aktorzy którzy robią sobie jaja.

5/10 ocena bez zmian, gorsza niż "Salvation"

(11-02-2015, 01:57)shamar napisał(a): Ha... post pod postem.

Próbowałem obejrzeć ostatnio... i nie da się. Koszmar, gorszy niż TS. Nasilenie fejspalmów - maksimum...
Normalnie sam się czerwieniłem, kiedy widziałem sceny typu: T-850 (spowolnione tępo) z trumną na ramieniu i wystraszony Silberman... Co za dno...

(26-11-2016, 22:03)shamar napisał(a): Nie chcę się powtarzać ale nigdy nie zapomnę tego zawodu (po tylu latach czekania na kolejną część) - otrzymania takiego produktu klasy C, który wtedy skojarzył mi się z jakimiś American Cyborgami Uśmiech

(21-11-2018, 01:08)shamar napisał(a): Znów to zrobiłem... Puściłem w tle bo leciał na telewizji.
Jakiż to jest koszmar. Z każdym ćwierć seansem dostrzegam więcej barachła.

Ostatnio urzekły mnie TRAGICZNE efekty w scenie pojedynku, w kiblu. I jeszcze te MINY kiedy np. T800 jest łapany za jaja. W ogóle jak na roboty to te wykazują sporo emocji w mimice. DRAMAT.
Aaaa... No i jeszcze to koszmarne tło rozpierduchy za oknem tego instytutu wojskowego.
W ogóle ten film wygląda jak trochę droższy VHSowy gniot typu "American Cyborg"

PS - Ten film jest gorszy nawet od Genesis.

Na ile kolejnych lat jęczenia i powtarzania tych samych tekstów mamy się przygotować?

Powyższe cytaty pochodzą tylko z kilku ostatnich stron tego tematu. Jestem przekonany, że w pozostałych wątkach o Terminatorach jest tego więcej.

Odpowiedz
W 2017 nic nie było? :O
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Ja pierdolę... Widzę, że jest nowy post w temacie o T3 i nie napisał go Shamar, tylko Huntersky więc zaglądam. I co? I chooy.

Ale skoro już tu jestem, cóż:

T3 - 8/10 w 2003 w kinie, teraz, zawsze i na wieki wieków, amen.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(21-11-2018, 09:45)Juby napisał(a): Na ile kolejnych lat jęczenia i powtarzania tych samych tekstów mamy się przygotować?

Podejrzewam, że na tyle ilekroć trafię na to w nocy na Polsacie

Odpowiedz
Ja tam nie siedzę po nocach przy telewizji ale nawet gdybym siedział, to jakby się trafił film, który uważam za denny, to bym przełączył, a nie oglądał. No ale wiadomo, #shamarlogic.

Odpowiedz
Jak dla mnie opinia że gorszy od Genisys to przesada. Jak dla mnie 3 część terminatora jest bardzo dobra wciąga i miała nawet ze 2 zabawne momenty. No ale co kto woli.

Odpowiedz
Jakie to ma tak naprawdę znaczenie czy gorsze czy lepsze od Genisys? Co to w ogóle za wyznacznik? Nie ma to jak położyć poprzeczkę na ziemi zamiast ją zawiesić.

W zestawieniu z T1/T2 wszystkie kolejne Terminatory są tak samo bezjajecznymi, zbędnymi tworami i tyle.

Odpowiedz
Znaczenie takie że według większości Genisys to dziadostwo i żenada oraz najgorszy film w serii.

Odpowiedz
Nie ma filmu o tytule "Genesis" w tej serii.

Odpowiedz
Ale o który film chodzi wiadomo.

Odpowiedz
(21-11-2018, 16:32)Gieferg napisał(a): Nie ma filmu o tytule "Genesis" w tej serii.

Polsat tłumaczy jako "Genesis". Szach.

Odpowiedz
Lektor na Polsacie może sobie czytać jak chce, co nie zmienia faktu, że obowiązujący u nas tytuł jest taki sam jak tytuł oryginalny.

Odpowiedz
Dokładnie. Genesis jest tytułem w paru krajach ale Polska nie jest jednym z nich.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon