Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller
(21-09-2017, 12:19)zombie001 napisał(a): A po drugie: ten film zaczyna pachnieć kolejną, dziwaczną, alternatywną linią czasową, gdzie T-800 przeżył, a Connor.. no cóż, niekoniecznie?

Raczej pachnie nie ogłoszeniem kto zagra Connora...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Pytanie tylko, po co wałkować 4 raz, wyeksploatowany i zmasakrowany do cna, wątek dorosłego Connora, skoro można go olać i jego funkcję przekazać bad-assowej matce?

:>
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(21-09-2017, 10:23)Juby napisał(a): Arnold znowu ma być starym Terminatorem (tym z T2?).

I pomyśleć, że ludzie narzekali na "Alien5" od Bloomkampa czy nawet... "Genisys"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W zdaniu "Arnold znowu ma być starym Terminatorem" należałoby pogrubić słowo "starym" Uśmiech

Odpowiedz
Odór smażonej na starym oleju nostalgii przyprawia mnie o mdłości. Pamiętacie jak Arnie wrócił (czaicie?!) w T3? A pamiętacie jak znowu wrócił w Genisys? A cieszycie się że znooowu powróóóóci???!!!

Uwielbiam Arniego w T1 i T2, ale nie chcę go więcej oglądać w tej serii. Hamilton w roli Connor, zarówno wrażliwą jak i twardą, kocham, ale nie chcę jej znowu zobaczyć. Chciałbym by ta seria spoczęła w pokoju i chciałbym by Hollywood skończyło już z tymi powrotami postaci po dekadach, sequelami kręconymi po 20-30 latach i tak dalej i tak dalej. Dość, naprawdę.

Odpowiedz
Albo film wojenny w przyszłości zrobiony lepiej od 4, albo nic. Przecież potencjał jest niesamowity, sam mam swoją wersję w głowie od kilku lat.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
To będzie "Old man terminator", gdzie stara Connor będzie siedziała ze starym T-800 na ganku i będą wspominać stare przygody Uśmiech

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(21-09-2017, 17:55)Mierzwiak napisał(a): A cieszycie się że znooowu powróóóóci???!!!

NOPE.

Aczkolwiek, czy 
Cytat:Odór smażonej na starym oleju nostalgii
będzie problemem, zależy w dużej mierze od wielkości ról Arnolda i Hamilton.

No bo koniec końców, może się okazać, że "True Terminator 3" będzie ich ostatecznym pożegnaniem z serią  i umrą bohatersko w prologu Język
Wiadomo, film zbędny, ale ciekawość tego co tam nawymyślał Cameron i tak wygra. 

I tak w ogóle nad filmem ponoć pracują już intensywnie 7-8 miesięcy, ma być sporo nowych bohaterów, a nadto Cameron szuka 18-letniej kobiety, która byłaby
Cytat:centrepiece of the new story

No i...... na pewno nie spodoba wam się lista ludzi, którzy będą szlifować scenariusz(?) / treatment (???) Camerona:

Cytat:Scenariusz Camerona dopieszczać będą pod względem szczegółów i spójności filmów David Goyer (Blade, trylogia Mrocznego Rycerza), Charles Eglee (pracował już z Cameronem przy okazji Cienia anioła) , Josh Friedman (Kroniki Sary Connor) i Justin Rhodes, protegowany Goyera. Dalsze szczegóły na temat filmu mamy poznać wkrótce.
źródło: http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/09/20/terminator-6-obsada/

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
Goyer Duży uśmiech Duży uśmiech Nie wiem kto mu daje jakiekolwiek filmy. Rhodes to chyba ten co z nim GL Corps pisze. Naprawdę, w takich chwilach nie wątpię, że nie potrzeba miec talentu by zrobić w Hollywood karierę (chociaż przecież Goldsman a.k.a najgorszy popularny scenarzysta, ciagle coś dostaje).

Odpowiedz
J. Friedman - w sumie w TSCC było kilka fajnych pomysłów, motywów.
Ale mimo wszystko, nawet c Cameronem i Lindą na pokładzie jestem mega bardzo na NIE. Dla mnie seria skończyła się na Salvation.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Cytat:seria skończyła się na Judgment Day

Naprawiłem, bo miałeś błąd. Bądźmy poważni, wszystko po T2 to półprodukty i efekty kompromisów, które nie powinny mieć miejsca Uśmiech

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
O ile za T3 nie przepadam (chociaż końcówka oraz motyw ze śmiercią Johna mi się podobają), tak Salvation lubie Uśmiech Ale fakt, to nie jest poziom T2. Tak czy siak nowy film jest zdecydowanie niepotrzebny, a już napewno nie są w nim potrzebni podstarzali Arnie i Sara.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Czy w Hollywood są same debile, nie uczące się na błędach?
https://skynetsarmy.net/2017/09/21/terminator-6-will-have-a-new-terminator-villian-the-sequels-will-be-filmed-back-to-back-and-more/

Cytat:Jim also stated the whole trilogy is mapped out and they will film the next two films back to back if the first one is successful.

To ma być nowa trylogia! Sequele będą kręcone back-to-back!! Wracamy pamięcią do 2014 roku, kiedy podobne bzdury pisano o trylogii Genisys.... i do 2009... Ileż razy można popełniać dokładnie TEN SAM BŁĄD?!

Niech jeszcze ogłoszą, że będzie PG-13.

Odpowiedz
(22-09-2017, 10:32)Juby napisał(a):
Cytat:Jim also stated the whole trilogy is mapped out and they will film the next two films back to back if the first one is successful.

Przecież to w zasadzie standard. Nie rozumiem problemu. Film odniesie sukces to będą sequele. Co w tym dziwnego?

Dziwi mnie tu tylko jedna rzecz, że taki koleś jak Cameron w ogóle podaje rękę takiemu leszczowi jak Goyer. No chyba, że Cameron traktuje ten projekt bez żadnych ambicji, a Goyer gwarantuje zwrot hajsu z największej kupy Uśmiech

Z ciekawości sprawdziłem czemu furlonga jeszcze nie obsadzili Uśmiech

[Obrazek: PAY-Edward-Furlong.jpg]

Przynajmniej zagrałby za miskę ciepłej zupy Uśmiech

Odpowiedz
Jak się spojrzy na współscenarzystów kolejnych Avatarów, to trudno tam znaleźć następce Sorkina czy Tarantino.
Myślę, że Cameron czasami olewa poziom umiejętności scenopisarstwa danej osoby, ale dobiera ich na zasadzie jakości i ilości ciekawych pomysłów, które mogą im przyjść do głowy i dostarczyć danej produkcji. No i tu akurat Goyer w miarę dobrze się wkomponowuje.

No i nie zapominajmy, że on nie będzie tam sam tego nadzorował Język

Edit.
Ps. No tak, przypomniało mi się. Przecież Goyer miał pisać dla Der Toro "Fantastic Voyage" , którego Cameron będzie producentem. Tak więc panowie znają się. Cameron zaangażował do projektu ludzi z którymi już współpracował i którym - najwyraźniej - ufa.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
Oburzacie się na tego Camerona a nie przyszło wam do głowy, że stępił mu się umysł na stare lata jak niektórym twórcom (hello Ridley)? Przypominam, że gość odpowiadający za "Aliens" czy "Terminatora" nakręcił ostatnio (i planuje kolejne) kolorowy film (bajkę) o niebieskich ufoko-kotach.

Weźmy do tego Arnolda (który pewnie tym razem nie będzie miał wpływu na scenariusz), który bredził coś o Terminatorze jako kolejnym superbohaterze, który jak najbardziej powinien wciskać jedno-linijkowe docipasy.

Należy pogodzić się z tym, że niektórzy na starość dziadzieją czy raczej dziadkowieją i już nie mają tego pazura, podchodzą do filmów na starczej, wyluzowanej zasadzie.

Odpowiedz
(22-09-2017, 12:09)shamar napisał(a): Przypominam, że gość odpowiadający za "Aliens" czy "Terminatora" nakręcił ostatnio (i planuje kolejne) kolorowy film (bajkę) o niebieskich ufoko-kotach.
To ja przypominam że każdy z tych filmów ma u mnie 10/10 a pierdy o tym co się rzekomo stało z Cameronem kwituję uśmiechem politowania.

Odpowiedz
(22-09-2017, 12:09)shamar napisał(a): Przypominam, że gość odpowiadający za "Aliens" czy "Terminatora" nakręcił ostatnio (i planuje kolejne) kolorowy film (bajkę) o niebieskich ufoko-kotach.

To ja przypominam, że nakręcił komedię sensacyjną o szpiegu któremu puszcza się żona. No i?

Odpowiedz
No i tyle, że nie nakręcił żadnego mocnego, mrocznego filmu od 25 lat. Planuje za to, do usranej śmierci, kręcić jakieś kolorowe bajeczki.

(22-09-2017, 12:15)Mierzwiak napisał(a): To ja przypominam że każdy z tych filmów ma u mnie 10/10 a pierdy o tym co się rzekomo stało z Cameronem kwituję uśmiechem politowania.

Tylko co to kogo obchodzi, że oceniasz tak samo dobre hard SF jak jakąś bajkę dla dzieci? W ogóle co kogo obchodzi jak oceniasz? Uśmiech

Odpowiedz
Bajka dla dzieci* = słaby film?

* - którą Avatar nie jest

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon