Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller
(10-11-2019, 13:32)Mental napisał(a):
Snappik napisał(a):W obu wersjach wygląda jak niedojebane dziecko

Najgorszy wybór obsadowy w XXI wieku.

Jai fuc*ing Courtney jako Kyle Reese w poprzednim Terminatorze. Tyle, że to nie tylko najgorszy casting XXI wieku, tylko w całej historii kina!

Nadrobiłem wszystkie te spoilerowe videorecenje. Pitch Meeting super, ale to recka Jeremy'ego Jahnsa jest szczerym złotem, zwłaszcza jak udaje Biehna, Arnolda i wstawia tekst z Batmana Burtona. Od połowy nie mogłem przestać się śmiać. Duży uśmiech

Odpowiedz
(10-11-2019, 13:50)marsgrey21 napisał(a): Czy tylko ja zastanawiałem się, czemu tym wojskowym nie okazał się syn Dysona?

Bo był czarny? Ty rasisto!
Też mi to zaswiatalo ale na sekundę bo był zbyt młody
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Juby napisał(a):Jai fuc*ing Courtney jako Kyle Reese w poprzednim Terminatorze.

E tam. Poprzedniego Terminatora zawsze traktowałem w kategoriach pojebanej beki. Nie angażowałem się emocjonalnie w jego oglądanie. Jaś Fasola mógłby wystąpić tam w roli cyborga i byłoby spoko.

Snappik napisał(a):Mucha to jedno ale scena z przyszłości z Dani - tego nie da się odzobaczyć.

Motyw z muchą była dla mnie momentem przełomowym. Już wcześniej wkurwiałem się praktycznie na każdej scenie i dialogu. Nawet takie błahostki jak Sarah Connor, schodząca z autostrady, żeby sprawdzić... no właśnie, co ona chciała sprawdzić? Czy Rev-9 przeżył wybuch granatu? Chciała go dobić tą swoją śmieszną strzelbą? Po co ona tam schodziła? Nic w tym choojowym filmie nie trzyma się kupy.

Ash napisał(a):Miller nie mógł realizować swojej wizji

Miller nie miał wizji, chyba że za takową uznać kręcenie "Szybkich i wściekłych 10". Koleś z ryja przypomina mi przygłupa albo starzejącego się, tępego osiedlowego dresa. Na jego twarzy nigdy nie zagościła nawet smuga oryginalnej czy autorskiej myśli.

Odpowiedz
Czyzby byla jakas dobra kopia w sieci? Bo nie wierzę, że poszliście dobrowolnie na ten film do kina. Język
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Też się dziwię. Tzn dziwiłem się już po tym jak czekaliście na ten film. To parowało kupą z daleka, ale widać masochizm niektórych nie omija.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wszyscy chcą na własnym nosie przekonać się czy gówno rzeczywiście śmierdzi :p

Odpowiedz
(10-11-2019, 18:50)Arahan napisał(a): Też się dziwię. Tzn dziwiłem się już po tym jak czekaliście na ten film. To parowało kupą z daleka, ale widać masochizm niektórych nie omija.
Napisał koleś, który pójdzie na EIX. Trochę przyzwoitości...

Odpowiedz
(10-11-2019, 18:22)Mental napisał(a): Miller nie miał wizji, chyba że za takową uznać kręcenie "Szybkich i wściekłych 10". Koleś z ryja przypomina mi przygłupa albo starzejącego się, tępego osiedlowego dresa. Na jego twarzy nigdy nie zagościła nawet smuga oryginalnej czy autorskiej myśli.

Jedyne co go ratuje, to że w tym roku przyłożył rękę do "Love, Death & Robots" i dał innym zdolnym twórcom platformę żeby pokazali swój talent. I według mnie powinien wrócić do robienia cinematiców czy krótkich metraży cg. Bo w fabułach się nie sprawdza.
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
(10-11-2019, 18:48)Crov napisał(a): Czyzby byla jakas dobra kopia w sieci? Bo nie wierzę, że poszliście dobrowolnie na ten film do kina. Język

Poszedłem póki w Polsce jest jeszcze demokracja i mogę chodzić do kina Oczko
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
W Chinach nie ma, a Terminatora też można obejrzeć Oczko

Odpowiedz
(10-11-2019, 21:15)Snappik napisał(a):
(10-11-2019, 18:48)Crov napisał(a): Czyzby byla jakas dobra kopia w sieci? Bo nie wierzę, że poszliście dobrowolnie na ten film do kina. Język

Poszedłem póki w Polsce jest jeszcze demokracja i mogę chodzić do kina Oczko
W sumie racja - demokracja oznacza głupie wybory. Język

Nie no, ogladajcie i wydawajcie pieniadze na co chcecie, ale jestem zaskoczony.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Ja dzisiaj miałem iść na nowego "Baranka Shauna".
To byłoby zdecydowanie lepsze wyjście.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tymczasem strona KMF też się stacza:

Ma film Tima Millera atuty, które trudno podważyć. Realistyczna, brudna stylistyka – to jedno.

Realistyczna, brudna stylistyka Uśmiech Dowalił do pieca jegomość Piwoński. Do pełnego faceplamu brakuje tylko "krwawa i brutalna".

Odpowiedz
Może jegomość Piwoński to rasista i z tym brudem pije do obecności Latynosów na ekranie.
Na rany Chrystusa, co w tej ankiecie powyżej robi 6/10?

Odpowiedz
Mniej więcej to samo co autor tej oceny robi na forum.

Cytat:Może jegomość Piwoński to rasista i z tym brudem pije do obecności Latynosów na ekranie.
Możliwe. Coś tam sugerował że byliby na miejscu za ladą, ale nie w tym filmie.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(11-11-2019, 03:03)Mental napisał(a): Realistyczna, brudna stylistyka Uśmiech Dowalił do pieca jegomość Piwoński. Do pełnego faceplamu brakuje tylko "krwawa i brutalna".

Może miał brudne okulary?

A tak obok, ale przecież nie do końca, fajnie koresponduje wydźwięk tego filmu: biedni, dobrzy Meksykanie, zły mur Trumpa, z... 2ma ostatnimi masakrami tamże

Odpowiedz
(11-11-2019, 06:34)Gieferg napisał(a): Mniej więcej to samo co autor tej oceny robi na forum.

Jakby co to ja dałem 3/10 Duży uśmiech
#ForAllMankind

Odpowiedz

Patrząc na to zastanawiam się jak przebiegał proces castingu T-Juana, jaka myśl twórcza za tym stała.

Odpowiedz
Ehh... miałem olać kino, ale nie mogłem pozbyć się wrażenia, że omija mnie jakiś epicki shitshow. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca Smutny

To po prostu nudna, wtórna buła jest. Niby teoretycznie nie tak złe jak T3 i Genisys, ale chyba wolę zły, ale rozrywkowy film, niż niby kompetentny, ale mocno zamulony. Tutaj się prawie nic nie dzieje, a jak wreszcie ruszy to jest to tak zrealizowane, że nie jest to na tyle dobre aby mieć z tego radochę, ani tak złe żeby cisnąć z tego bekę. Oprócz jednej sceny w przyszłości! Tutaj znalazło się pewne złoto. Spokojnie największy cringe z całej serii (co nie jest małym osiągnięciem przecież). Reszta to snuj przez dwie godziny.

Arnold i Linda to największe plusy, które i tak robią tutaj za dekorację. T-Juan też w zasadzie pozytywnie wypadł. I chyba tyle.

4/10.

Cytat:- Jak na "prawdziwy sequel T1 i T2" w filmie nie pojawia się kultowy endoszkielet zaprojektowany przez Stana Winstona, tylko design wyglądający jak te zabawki z Terminator Genisys.

Nie pojawia się, bo z jakiegoś powodu ten desing, wraz z kilkoma innymi należą do StudioCanal. Skydance zamiast płacić za licencję, wolało przyoszczędzić i użyć modeli które już mają, czyli tych z Genisys. Ciężko się kłócić z ich logiką.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Niejaki Chris "Kyzem" Detyna skomponował zajebisty motyw do gierki Terminator: Resistance stworzonej przez Polaków ze studia Tenyon Oczko

Piszę o tym dlatego, bo NIE PODOBAŁ mi się pomysł na aranżację przez Junkie XL w Dark Fate.

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon