• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator: Dark Fate (reż. Tim Miller, 2019)
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jaką twardą postacią była Hamilton w pierwszej części?
A dokladnie TAKI jest jej wiek w "Genesis".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dżizas, Shamar. Wydarzenia w Genisys potoczyły się w innym kierunku i Sarah została w tamtej linii czasowej wychowana przez Terminatora. Biorąc pod uwagę tą okoliczność, logiczne że większość oczekiwała wizerunku wytrenowanej w boju, badassowej, babki z jajami. Zresztą poniekąd taka ma być ta Sarah Connor, ale Clarke to totalny miscast , więc im ostatecznie nie wyszło.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Ponawiam pytanie: więc JAK miała wyglądać Clarke? Miała być brzydka, postarzona, styrana przez życie?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Srak.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Endgame ≠ Game Over

AVENGERS
 OSTATECZNA ROZGRYWKA

Odpowiedz
Chociażby tak (100 x lepszy materiał na S.Connor)

Co generalnie sprowadza się do wniosku, że Clarke
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
A ić. Wystarczy, że zrezygnowali z podobieństwa do Biehna. To był przypał.

(05-04-2019, 21:37)Juby napisał(a): Srak.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Jedynie potwierdziłeś, n-ty już raz, swoje buractwo.

Odpowiedz
Clarke nie powinna grać w żadnym filmie którego opis nie zawiera terminów dp i a2m.
O czym tu w ogóle dyskutować?
Wiedźmin 2001 > Hellboy 2019

Odpowiedz
Clarke tam co prawda nie pasowała, ale w porównaniu z Courtneyem i tak wypadała jak całkiem niezły casting Język To w dużej mierze przez totalny miscast Reese'a nie jestem się w stanie zmusić do powtórki T:G. W DF nic na razie nie było tak zniechęcające.

Cytat:Chociażby tak (100 x lepszy materiał na S.Connor)
A daj spokój.

O, chyba wyleciał post Juby'ego na który odpisałem, zatem usuwam cytat z niego, ale zostawię odpowiedź do pierwszego zdania:
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(05-04-2019, 22:14)zombie001 napisał(a): Chociażby tak (100 x lepszy materiał na S.Connor)

Co generalnie sprowadza się do wniosku, że Clarke

No i to jest dobry przykład pierwsza klasa! Uśmiech
.
Czy już jest pewne że film będzie PG-13? Gdyż tak się zastanawiam na ile o nagości możemy tutaj mówić?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Wg jakiegoś tam wywiadu Millera i Camerona chcą robić to jako R-Rated. Ale czy 180mln dolarów budżetu im na to pozwoli?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Wtopią tak czy siak, więc tutaj już nikt chyba nie myśli racjonalnie.

Odpowiedz
(06-04-2019, 10:19)Gieferg napisał(a): O, chyba wyleciał post Juby'ego na który odpisałem, zatem usuwam cytat z niego, ale zostawię odpowiedź do pierwszego zdania:

Nie wyleciał, sam usunąłem. Nie będę kontynuował rozmowy z kimś, kto nie potrafi czytać /pisać ze zrozumieniem i jak zwykle robi tutaj śmietnik / offtop dotyczący poprzednich części (w tym przypadku Genisys / T1).

Polski tytuł to Terminator: Mroczne przeznaczenie - premiera 8 listopada.
Endgame ≠ Game Over

AVENGERS
 OSTATECZNA ROZGRYWKA

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon