• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor
Salvation przynajmniej zapowiadało się na coś, co będzie coś wnosić i próbowało być czymś innym niż poprzednie filmy, wyszło jak wyszło, ale chcieli dobrze. Tutaj od początku widać, że chcą zrobić odgrzewanego kotleta. Nie wiem na **** to komu i póki nie przeczytam tu na forum jaki to zajebisty film - NIE CZEKAM.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
A ja czekam. "Kroniki" jakkolwiek wiele rzeczy zrobiły źle, pokazały ile motywów można jeszcze podjąć w uniwersum Terminatora. Jeżeli twórcy Terminator: Invisible Touch wrzucą jakieś nowe, świeże pomysły to kto wie? T1 i T2 przecież nikt mi z półki nie zabierze.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=117386

Zaczęło się.

Odpowiedz
[Obrazek: BlwDAXcCMAEz_cM.jpg]

Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten idiotyczny fryz nie jest częścią filmu. Terminator musi być obcięty na jeża Uśmiech
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Aj tam, wcale nie
[Obrazek: movies_80s_greatest_gallery_10.jpg]

Odpowiedz
Obrazek się nie wyświetla.

Odpowiedz
Teraz powinno być lepiej Uśmiech

Odpowiedz
Ta fryzura to oldschool ejtis. Obecnie Arnie ma rzadziutkie włosy zarzucone do tyłu uwypuklające jego wysokie czoło. Wygląda słabo i staro.

Podobno to zdjęcie Arnolda pochodzi z... 2010 roku!!!!!

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Kolejny+kulturysta+w+obsadzie+pi%C4%85tego+%22Terminatora%22-104532

Komputerowa facjata - jestem na NIE.
Facjata tego faceta - też jestem na NIE.

Nie mogli znaleźć kulturysty, który miałby minę równie groźną jak Arnold i zagrałby T-800 model 108?

Odpowiedz
Mogli wpisać się do historii robiąc full CGI młodego Arnolda mocapowanego przez starego Arnolda. Byłby precedens ciekawy.

Odpowiedz
Dla mnie tam nakładanie komputerowo głowy arnolda jest absolutnie spoko, jeśli tylko się do tego ogpowiednio przyłożą. Poza tym nie wydaje mi się, żeby takiego kasztana mogli wziąć do jakiejś większej roli niż lewego cyca arnolda.
(30-04-2014, 14:04)Craven napisał(a): Mogli wpisać się do historii robiąc full CGI młodego Arnolda mocapowanego przez starego Arnolda. Byłby precedens ciekawy.

Chyba najlepsza możliwa okazja do tego, dodatkowo w gratisie mega hype na necie.

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
A może już najwyższy czas dać sobie spokój z tym, że Terminatory muszą wyglądać jak Ahnuld? Filmowcy tylko się tym ograniczają, zresztą już w T1 był model wyglądający inaczej.

Odpowiedz
Pewnie, że tak, tylko w przypadku genesis już trochę na to za późno skoro wiadomo, że dostaniemy arnolda - stażejącą się tkankę na metalowym endoszkielecie Uśmiech

Chociaż podoba mi się myśl, że arni zamiast i need a vacation będzie teraz mówił i'm too old for this shit Uśmiech

Oczywiście gostek może zagrać jakiegoś innego T-800 ale sądzę, że najwyżej mignie przez sekundę albo będzie robił tłok na trzecim planie, gdyby to miała być istotna rola to wzięli by jakieś większe nazwisko.

Odpowiedz
"Zagram młodego T-800" nie znaczy: zagram jakiegoś T800. Wyraźnie chodzi o Arnolda.

(30-04-2014, 12:54)Juby napisał(a): Komputerowa facjata - jestem na NIE.

Jestem na TAK.

(30-04-2014, 14:04)Craven napisał(a): Mogli wpisać się do historii robiąc full CGI młodego Arnolda mocapowanego przez starego Arnolda. Byłby precedens ciekawy.

Póki co, nie potrafią radzić sobie z twarzami a co dopiero z całym ciałem ludzkim. Wyszłaby pewnie ciekawostka typu T-Salwacja.

A czy są już w stanie robić dobre, młode twarze? Odpowiedzią będzie może "Szybcy-wściekli 7".

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(30-04-2014, 17:24)shamar napisał(a): "Zagram młodego T-800" nie znaczy: zagram jakiegoś T800. Wyraźnie chodzi o Arnolda.

eeeeee, nie?

(30-04-2014, 17:24)shamar napisał(a): Póki co, nie potrafią radzić sobie z twarzami a co dopiero z całym ciałem ludzkim.

Bardzo dobrze poradzili sobie w avatarze czy innej planecie małp. Oczywiście, tam nie byli to ludzie co mogło sprawę ułatwiać, ale z drugiej strony terminator nie musi się charakteryzować szczególnie bogatą mimiką i emocjami wypisanymi na twarzy. Były już takie sztuczki ponoć w ostatnim IM i nikt się nie kapnął dopóki się tym nie pochwalili, więc jak dla mnie jedyna kwestia pozostaje taka, czy producenci T:G mają wystarczająco dużo hajsu.

(Postarzona Peggy w CA:WS też wyszła całkiem nieźle, nie?)

Odpowiedz
(30-04-2014, 18:09)Negatywny napisał(a): eeeeee, nie?

Eee, tak Uśmiech W kontekście informacji, że Arnold zagra ze "starzejącą się" skórą użycie określenia "młody T800" brzmi jednoznacznie.
Spotkałeś się wcześniej, w którejś części z określeniem, że ktoś tam zagra "młodego terminatora"? A nie, po prostu, terminatora?

Chyba, że ten gość zagra również jakiegoś starego T800. Bądź inny aktor jego starszą wersję. Ale to nadinterpretacja ma.

(30-04-2014, 18:09)Negatywny napisał(a): Bardzo dobrze poradzili sobie w avatarze czy innej planecie małp.
Oczywiście, tam nie byli to ludzie co mogło sprawę ułatwiać, ale z drugiej strony terminator nie musi się charakteryzować szczególnie bogatą mimiką i emocjami wypisanymi na twarzy. Były już takie sztuczki ponoć w ostatnim IM i nikt się nie kapnął dopóki się tym nie pochwalili, więc jak dla mnie jedyna kwestia pozostaje taka, czy producenci T:G mają wystarczająco dużo hajsu.

Chodziło mi o całość, w ruchu. Całkowity animek-człowiek chyba na razie nie powstał (oprócz ujęć "cyfrowy dubler", np. w scenie latania, skakania).
W IM to raczej nie CGI facjata a przeklejona facjata RDJ. Choć i tak wygląda jakoś dziwnie.

(30-04-2014, 18:09)Negatywny napisał(a): (Postarzona Peggy w CA:WS też wyszła całkiem nieźle, nie?)

Nie widziałem jeszcze Uśmiech

Ale łatwiej jest zrobić twarz starszej osoby, pomarszczoną, z mniejszą mimiką niż młodą, z gładką skórą, mocną mimiką
Jak na razie najlepszy efekt to chyba A. Hepburn.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Shamar napisał(a):Póki co, nie potrafią radzić sobie z twarzami

(...)
Juby napisał(a):Komputerowa facjata - jestem na NIE.
Jestem na TAK.

hmmm...
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Bo liczę, ze wreszcie im się uda? Uśmiech

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=117800

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon