• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor
Ktoś cyknął fotkę Arnoldowi w Cannes i porównał z formą z 2002 roku, kiedy nagrywał T3:

Odpowiedz
Tors i łapy by jeszcze uszły, ale te okularki i dziadziuchna zaczeska zabiły Terminatora. Uśmiech
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Kilka fot z planu
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2642821/Arnold-Schwarzenegger-films-Terminator-Genesis-brunette-Emilia-Clarke.html

Schwarzenegger prezentuje się lepiej niż przypuszczałem. Wygląda dobrze, zwłaszcza tutaj:
ale Clarke i Courtney... meh
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(30-05-2014, 00:59)zombie001 napisał(a): Wygląda dobrze, zwłaszcza tutaj:

To jest parodia sceny z Pascadero? Uśmiech

Czekaj... obejrzałem fotki. Tam Reese i Sara są zamknięci w wariatkowie?
Te foty są jakieś podejrzane. Zobacz, że oni są wklejeni w tło. FEJKI!!!

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Courtney spoko, do takich ról się nadaje. A bica na tych fotkach ma teraz pewnie większego niż sam Arnie dziś.

Clarke z pistoletem na drugim zdjęciu wygląda jak dziecko. Sympatyczna z niej dziewczyna, ale prezencji ekranowej to ona nie ma żadnej.

Odpowiedz
W końcu jakieś fotki.

Po pierwsze, Clarke może nie ma prezencji ale kurde, ależ ona podobna do młodej Lindy Hamilton! Żeby zagrała lepiej niż to jej wychodzi w GoT i jestem na tak.

Po drugie, Courtney'a nie lubię i po fotkach nadal widzę że był to nie najlepszy wybór. Ten film ma się jakoś odnosić do T1 a nie pamiętam, żeby Kyle Biehna miał taką sylwetkę (ponad 40 cm w łapie), no i Jai mógł mieć fryzurę stylizowaną na Biehna z 84.

Po trzecie, sam nie wierzę w to co zobaczyłem ale Arnold wygląda ŚWIETNIE. Wytłumaczenie o starzejącej się ludzkiej tkance nadal jest dla mnie debilne (T-800 powstały w 2027 roku - 2018 według Salvation - to z którego roku wysłano ten model, że jest taki stary? Z 2099?) ale sam Arnie w tej fryzurze i ubraniu wygląda dużo młodziej i potężniej niż na co dzień. Po Escape Plan myślę, że zaczyna sobie przypominać co to znaczyło "grać", a że dużych umiejętności aktorskich do zagrania T-800 nie potrzebuje, to może jeszcze będzie z niego jakiś Terminator.

Fotki raczej odebrałem pozytywnie. Ciekawe ile zajmie im kręcenie i czy wcześniej niż w grudniu doczekamy się jakiegoś teaserka (pewnie nie).

Odpowiedz
(30-05-2014, 07:18)Juby napisał(a): ale sam Arnie w tej fryzurze i ubraniu wygląda dużo młodziej i potężniej niż na co dzień.

I tak jeszcze dojebią go cidżiaj potem, także no biggy.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Yeesh

[Obrazek: emilia-clarke-super-fierce-on-terminator...set-08.jpg]

Odpowiedz
Kurde Jeremy Clarkson gra w Terminatorze. Będzie chociaż zabawnie. Język
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Dobra, cofam to, co wcześniej napisałem. Nie czekam, nie chcę, nie interesuje mnie. Arnie wygląda na tej focie jak wujek Zdzisiek spod monopola, Clarke jak dziecko dotknięte mongolizmem, a Courtney cały czas jak syn McClane'a.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM

Odpowiedz
(30-05-2014, 14:48)Mefisto napisał(a): I tak jeszcze dojebią go cidżiaj potem, także no biggy.

Nie znam się ale żeby tak było powinien mieć chyba, na gębie, znaczniki.
Tutaj ich nie ma.

Nie mogę się zdecydować czy to wygląda bardziej komicznie czy idiotycznie.
Dziadek-terminator z siwym włosem?

[Obrazek: 2000schwarzeneggerterminatorgenesis11.png]

(30-05-2014, 01:11)shamar napisał(a): Te foty są jakieś podejrzane. Zobacz, że oni są wklejeni w tło. FEJKI!!!

http://www.webmasteruj.pl/juz-sa-pierwsze-zdjecia-z-terminatora-5-genesis-vt60811.htm#310940

LOL. Serio ktoś uważa, że to autentyczne fotki z planu? SERIO?! Przecież to jakieś tandetne sklejki.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(30-05-2014, 23:04)shamar napisał(a): Nie znam się ale żeby tak było powinien mieć chyba, na gębie, znaczniki.
Tutaj ich nie ma.

Po co znaczniki do efektu odmładzania? Nie nakładają mu nowej twarzy, ani maski, ani niczego innego, tylko pewnie wygładzą zmarszczki i sprawią, że będzie podobny do siebie z czasów młodości.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Efekt Uncanny Valley jakim będzie epatować, gdy wygładzą mu komputerowo ryj jak Stewartowi i McKellenowi w X3, doda autentyzmu tej maszynie udającej człowieka Oczko

Odpowiedz
Żebyście się nie zdziwili. Bo jak na razie to wspominano głównie o "starzejącej się skórze".

Odpowiedz
Kolejne foty Arnolda z planu.

Odpowiedz
To jest idiotyczne...
Wygląda to idiotycznie...
Trzeba było "zobaczyć foty", żeby zdać sobie sprawę z idiotyczności tego pomysłu.

Dziadek - terminator... Ludzie.

Odpowiedz
Równie dobrze mogli obsadzić Kononowicza.
Odczuwałbym większy niepokój.
Facet miał rację z tą likwidacją wszystkiego. Jakiś reset widocznie musi być.

[Obrazek: kononowicz+Teraz_prezydenta_1266733.jpg]

Odpowiedz
Arnold na tych ostatnich fotach wygląda nadspodziewanie dobrze ale... nie do roli terminatora.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Może on nie gra terminatora o człowieka. Po jaką cholerę jeszcze go postarzają (siwe włosy)? Żeby bardziej pokazać, że jest "starzejącym się" cyborgiem?

Bez sens

Odpowiedz
Wy tak serio? Salvation było ostatecznym sygnałem, że należy na tym położyć lachę - jeszcze na miejsce Hamilton zatrudnili największe drewno z całej obsady "Gry o tron". Na pewno będzie wybitnie Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon