• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator Salvation (2009) reż. McG
Mierzwiak napisał(a):Fakt faktem, że T3 lubię, a X3 do dzisiaj nienawidzę chociaż pogodziłem się z tym co zrobiono.

ja odwrotnie - może dlatego, że X-meni to bardziej lajtowa seria
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):...konsekwentne...
Mierzwiaku, uzyles slowa pulapki :)
Jakby X-Meni bylo konsekwentni nie ogladalisbysmy debilnego, kolorowego przedstawienia rodem z rewii dla homoseksualistów PG-13, tylko mroczne kino akcji z domieszka s-f rated R.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Polecam zapoznać się ze znaczeniem tego słowa :?

Odpowiedz
Dołączam się do zalecenia Gieferga.

PS. Hitch, możesz pisać o X-Menach, srenach i denach co chcesz, u mnie jesteś całkowicie spalony:

Hitch napisał(a):Czas Surferów jest fajny

Odpowiedz
Hitch napisał(a):
Mierzwiak napisał(a):...konsekwentne...
Mierzwiaku, uzyles slowa pulapki Uśmiech
Jakby X-Meni bylo konsekwentni nie ogladalisbysmy debilnego, kolorowego przedstawienia rodem z rewii dla homoseksualistów PG-13, tylko mroczne kino akcji z domieszka s-f rated R.

Hitch ciebie chyba to PG-13 prześladuje w snach, widziałeś w ogóle X-Men?
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
A ktoś z Was oglądał pilota do Kronik Sary Connor? Podobno pilot został tak źle przyjęty że poszedł do przeróbki. Zaciągam właśnie z neta bo jestem ciekaw co tak zrypali Uśmiech Serial jest kontynuacją wydarzeń mających miejsce w T2.

Odpowiedz
Oconnel napisał(a):Zaciągam właśnie z neta bo jestem ciekaw co tak zrypali Uśmiech
Na YouTube powinny być trailery, wystarczy zobaczyć by przekonać się że to będzie wyjątkowa kiła.

Odpowiedz
oconnel > mógłbyś podawać żródła? Podobno to, podobno tamto, a gdzie i kto o tym pisał to już se można szukac samemu... np gdzie czytałeś, że Urban jest kandydatem na Connora czy o złym przyjęciu pilota serialu?

Odpowiedz
O złym przyjęciu serialu ja też czytałem - na wp.pl, w marnym artykuliku obrazkowym o nowym terminatorze. Pewnie jeszcze jest gdzieś w okolicach strony głównej wp, jakby chciał ktoś przeczytać. Uśmiech

Odpowiedz
Sarah Connor Chronicles Pilot

Sam pilot nie byłby aż tak badziewny, gdyby nie nastolatka grająca Terminatora i pomagająca Sarze Connor i Johnowi uciekać przed innym Terminatorem (skąd my to znamy). Sarę gra również dosyć młoda aktorka i jeżeli miałbym wierzyć w to co mi wciskają, musiała by zostać mamusią w wieku 14 lat, a co wiemy prawdą nie jest Uśmiech Ogólnie pilot ogląda się nieźle do momentu kiedy to pojawia się młodociana terminator Uśmiech Potem jest już tylko gorzej Uśmiech Ogólnie widać że włożono nie co kasy w pilota, ale już jego zakończenie nastawia negatywnie, nastawiając nas na dużo, dużo mniej wrażeń w kolejnych odcinkach (coś jak by reżyser chciał powiedzieć, nie nastawiajcie się na tyle efektów w następnych epizodach, przecież oglądacie pilota i w niego włożyliśmy dużo kasy aby zachęcić Was do oglądania kolejnych). Pilota można obejrzeć i się troszkę pośmiać, natomiast generalnie to faktycznie lipaaa Uśmiech ocena 3/10.

Odpowiedz
obstawiamy, ile lat będzie miał Terminator w części czwartej i czy będzie miał laskę i chodził z nią na randki:

moje typy: 15 lat, fryzura a la student z torba biodrową, laska niewiele starsza, z fajnie pomalowanymi paznokciami coś jak dupa w TF-ach. no i obowiązkowo potrafiąca zestrzelić maszynę bojową, bo maszyny są głupie i łatwo dają się zestrzelić.

opinie widowni: "co prawda, nie jest to Terminator, ale i tak bawiłem się świetnie. przejedwabista rozrywka na najwyższym poziomie. efekty specjalne lepsze niz w TFach 2. najuczciwszy hollywoodzki film, bo nie pozuje na coś, czym nie jest. super rozrywka. marsz do kin. 8/10"

Odpowiedz
Nie, Mental, 15 lat to przesada. Tym razem zobaczymy Terminatora wyglądającego jak 8-latek.

Odpowiedz
Ale romans 8. latka z 15. latką jest mniej wiarygodny niż romans 15. latka z 15. latką, a nie będzie romansu dwójki ośmioletnich dzeci, bo to przyciągnęłoby do kin nie ten target. Język
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Uwaga!

Mamy już oficjalny tytuł Terminatora 4:

Terminator Salvation: The Future Begins

Em... tia... Liczby 4 nie będzie jako że seria ma zapoczątkować całkowicie nową trylogię. Producenci poinformowali też iż na Arnolda jest przewidziana mała rola w filmie, czyli tak jak pisalismy wcześniej jakieś niewielkie cameo.

Odpowiedz
Szkoda że taki krótki. Ja bym dał: The Terminator War: The Final Salvation: The End of The Past: The Beginning Of The New Future.

Poroniony pomysł. Nie mogą wymyślić INNEJ wojny ludzi z maszynami? Po co koniecznie chcą się podczepić pod Camerona...?

Odpowiedz
Żeby więcej ludzi przyszło to obejrzeć?

Tytuł kretyński.

Odpowiedz
Oconnel napisał(a):Terminator Salvation: The Future Begins
Szczęśliwy

Odpowiedz
military napisał(a):Nie mogą wymyślić INNEJ wojny ludzi z maszynami?

ja już mam taki pomysł i 50% scenariusza :) pisaliśmy wspólnie z kumplem, żeby się wzajemnie kontrolować, gdyby przypadkiem komuś strzelił do głowy młodzieżowy pomysł.
rzecz zaczyna się ujęciem, jakie zawsze chciałem zobaczyć: olbrzymie wrota z magnetycznymi sztabami rozsuwają się i do pomieszczenia wpada jasny blask z zewnątrz. w porgu ukazuje się ludzka sylwetka... prolog dzieje się na zdewastowanym pasie startowym wojskowego lotniska, tuż po ulewie. zza chmur wychyla się słońce, obraz jest bardzo wyraźny, ziarnisty. na płycie lotniska sterczy nieaktywna maszyna, schnie w promieniach słońca... to będzie arcydzieło sci-fi coś czuje :)

Odpowiedz
Mental, z takim podejściem możesz kręcić teledyski, nie filmy.
Najpierw historia, później ujęcia:)

Odpowiedz
no przecież napisałem, że historia już jest:) pisanie idzie wolno, bo to skomplikowane przedsięwzięcie. a prolog i epilog względnie początek i koniec to pierwsze rzeczy, jakie wymyślam, żeby potem mieć motywacje do pisania.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon