• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terminator Salvation (2009) reż. McG
Mental, to ujęcie śmierdzi Bayem. Jeszcze powiedz że kręcisz pod słońce a wrota rozsuwają się w zwolnionym tempie to rzygnę.

Co do T4 proponuję taki tytuł: Terminator: Brave Humans vs. Evil Machines - Epic Battle for Earth.

Odpowiedz
Cytat:Mental, to ujęcie śmierdzi Bayem.

według mnie pachnie Kubrickiem, ale dajmy już spokój. film pewnie i tak nigdy nie ujrzy światła dziennego, więc spoko wodza:)

PS: a wrota rozsuwają się pomału, ociężale, magnetyczne sztaby są niczym wielka rozwierająca się paszcza:)

Odpowiedz
Terminator, po części 3 nie ma wielu zwolenników. Jednak dla mnie logicznym było ( zgodnie z zasadą błedu pętli czasu ), że 1 i 2 nie rozwiązują problemu zagłady świata. Trójka była zupełnie inna, ale też wiele nowego wniosła ( jak dla mnie). Przede wszystkim Terminator nabrał wagi... I brzmi zapewne to absurdalnie, ale jak miałem 10 lat i oglądałem ten film ( T1) to normalnie raziło mnie w oczy brak wagi tego robota. W trójce zostało to naprawione. Śledząc trzy cześci, uważam, że producenci dojrzeli, aby serwować kino SF bardziej konsekwentnie - w porównaniu do T 1000 to TX jest bardziej wiarygodna. Nawet stary model T800 jakoś lepiej wybrzmiewa w swojej "roboczości".

Niestety, jako fan tej serii mam obawy przed 4. Może chociaż pokażą prawdziwą wojne samych robotów, a nie jej urywki (jak w T1 i t3).

M
loading podpis...

Odpowiedz
stało się...
estetyka Transformerów rządzi...
oto Terminator 4 (wersja dla nastolatków, czytaj: jedyna słuszna, obowiązująca od 2007 roku do końca świata)

[Obrazek: mozscreenshotzy8.jpg]

wytwornie Fox należałoby zamknąć na cztery spusty. to, co tam sie ostatnio wyprawia, budzi mój głęboki sprzeciw. sprawa robi sie naprawdę poważna. to nie jest śmieszne, powtarzam: to nie jest śmieszne.

Odpowiedz
Musiałeś pokazywać tutaj to ścierwo? Dobrze że oszczędziłeś nam pozostałych trzech, niestety miałem już "przyjemność" je widzieć.

Odpowiedz
Phil, jak na to wpadłeś? Nie mów - spojrzałeś na tytuł i logo stacji telewizyjnej Szczęśliwy

Odpowiedz
Żałosne to jest :?
Ciekawe czy będzie również romans z terminatorem, pierwszy raz z terminatorem :? , chodzenie do szkoły z terminatorem, wspólne odrabianie lekcji z terminatorem, może nawet wspólne oglądanie dobranocki...

I taki kierunek, nie oszukujmy się, zapoczątkował sam Cameron w T2 ("My own Terminator! COOL!!").

Odpowiedz
T(een)-1000 8)

Odpowiedz
To jest terminator model PG-13, lol. To tylko marny serialik, czego chcecie? Telewizyjny Robocop też nie dorównywał filmowemu, a nikt nie zaprzecza że film jest legendą itp. Serial jej nie umniejszył.

Odpowiedz
military, zobacz, komu powierzono reżyserie T4 - kolesiowi od Aniołków Charliego. równie dobrze Bay mógłby stanąć za kamerą. to jest katastrofa. napisałeś kiedyś, ze kto wychwala gówna, ten przyczynia sie do ich powstawania. przynajmniej pośrednio. no i masz rezultaty. nie chce krakać, ale coś mi mówi, ze T4 zdeklasuje TFy Baya i będę musiał wprowadzić korekty do mojego dossier.

Odpowiedz
Terminator 4 mi totalnie wisi: wiem, że film będzie profanacją, a poza tym seria zamknęła się na części trzeciej i nic, co powstanie, nie będzie już dla mnie TYM terminatorem. Poza tym to nawet nie aspiruje do miana T. To jakieś Terminator Salvation Awesome Future Fight With Killer Machines 3000. Czy jakoś tak.

Odpowiedz
Kogo do kroćset fur beczek! obchodzą jakieś telewizyjne, a nawet kinowe gówna wychodzące z umysłowych odbytów ludzi którym tylko wydaje się że są reżyserami? Fuck off, bitches! Cameron stworzył tę serię i tylko on mógłby to godnie kontynuować. Skoro tego nie zrobił, to znaczy że historia się wyczerpała. Nie mam więcej pytań.

Odpowiedz
Mierzwiak, nie chce burzyć twojej koncepcji, ale według mnie Cameron ledwie nadgryzł temat wojny ludzi z maszynami. Dopiero teraz, tj. od części czwartej, powinno się zacząć prawdziwe rzeźnickie kino sci-fi. Niestety nie zacznie się - po raz kolejny będę zmuszony patrzeć, jak półgłówki na zlecenie półgłówków robią film dla półgłówków, bezlitośnie parodiując jedno z najbardziej fascynujących zagadnień w kinie - konfrontację człowieka z maszyną (albo szerzej: technologią).

Odpowiedz
Owszem Mental, masz rację. Naprawdę zdolny scenarzysta/scenarzyści napisaliby jeszcze i osiem filmów z których każdy przeszedłby do historii kina. Ale nie oszukujmy się, tak się nie stanie. Producenci mają głęboko w swoich odbytach fakt, że Cameron nakręcił kiedyś dwa arcydzieła i kontynuacja tematu w takim stylu, w taki sposób, gdzie liczą się postacie i emocje ich nie obchodzi - ma być efektowny trailer z patetyczną muzyką, a potem szczęśliwe rodzinki mają chodzić do kin z kilogramami popcornu by nakarmić spragnione CGI oczy, i popieścić uszy boskimi efektami dźwiękowymi. Nic więcej się nie liczy.

Mental, wielokrotnie negowałem twoje zdanie. Wiesz że T3 lubię i mam nawet na dvd, ponieważ potrafię go oddzielić od tego czego dokonał Cameron. Ale, obiektywnie, wiem że to nie jest to co powinno powstać. I wiem, że to co nakręcił Mostow jest milion razy lepsze od tego co jeszcze powstanie. Smutne.

Odpowiedz
Cytat: T3 lubię i mam nawet na dvd, ponieważ potrafię go oddzielić od tego czego dokonał Cameron

Ja lubię T3 i mam nawet na DVD ponieważ NIE POTRAFIĘ go oddzielić od tego czego dokonał Cameron (bo zapomniał historię zamknąć, a T3 ten brak uzupełnił).

Cytat:Ale, obiektywnie, wiem że to nie jest to co powinno powstać.

To Cameron, nikt inny wskazał taki kierunek. T3 to dokładnie to czego się można było spodziewać po T2.

Cytat:I wiem, że to co nakręcił Mostow jest milion razy lepsze od tego co jeszcze powstanie.

Tutaj sie nie mogę nie zgodzić.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):a lubię T3 i mam nawet na DVD ponieważ NIE POTRAFIĘ go oddzielić od tego czego dokonał Cameron (bo zapomniał historię zamknąć, a T3 ten brak uzupełnił).

T2 miał świetne OTWARTE zakończenie - rozumiem, że mam dziękować Tobie podobnym za to, że trzeba było wszystko dopowiedzieć dzieciom :roll:

Cytat:To Cameron, nikt inny wskazał taki kierunek. T3 to dokładnie to czego się można było spodziewać po T2.

ROTFL - no ja się parodii po T2 nie spodziewałem. A tym właśnie jest poniekąd T3
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):a lubię T3 i mam nawet na DVD ponieważ NIE POTRAFIĘ go oddzielić od tego czego dokonał Cameron (bo zapomniał historię zamknąć, a T3 ten brak uzupełnił).
Zadziwiające jak różny może być odbiór danego filmu, prawda?

Cytat:To Cameron, nikt inny wskazał taki kierunek. T3 to dokładnie to czego się można było spodziewać po T2.
Nie chcę się kłócić, bo wiem że do niczego to nie doprowadzi, dlatego powiem tylko: "Spoko stary, tak uważasz i szanuję to, mimo że się nie zgadzam".

Cytat:Tutaj sie nie mogę nie zgodzić.
Niestety...

Odpowiedz
Cytat:no ja się parodii po T2 nie spodziewałem. A tym właśnie jest poniekąd T3

T3 jest po częsci parodią T2, ale nawet nie w połowie w takim stopniu w jakim T2 jest remakiem T1 z dodanymi elementami kina familijnego 8)
Jeśli idzie o klimat T3 ma bliżej do T2 niż T2 do T1. Sad But true.

A serial jest kontynuacją (a raczej "kontynuacją") czego? Nie T3, tylko właśnie T2 gdzie motyw "mój własny Terminator! COOL!!!" pojawił się po raz pierwszy. Gdyby nie to co zrobił Cameron w T2 może nikt by nie wpadł na takie pomysły jak robienie z cyborga-mordercy niańki, czego efekty własnie widzimy...

Cytat:T2 miał świetne OTWARTE zakończenie - rozumiem, że mam dziękować Tobie podobnym za to, że trzeba było wszystko dopowiedzieć dzieciom
Podziękuj Cameronowi że zrobił otwarte zakończenie.
Ja dziękuję Mostowowi (szczerze, bez sarkazmu) że zamknął to tak jak zamknął. Bo jak dla zamknięcie T3 prowadzi nas prosto do T1 i nie ma potrzeby nic więcej pokazywać. Reese i takjuż opowiedział co się wydarzy Język

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Podziękuj Cameronowi że zrobił otwarte zakończenie.
Ja dziękuję Mostowowi (szczerze, bez sarkazmu) że zamknął to tak jak zamknął.

Cameronowi oczywiście dziękuję - Tobie wręcz przeciwnie. To, że film ma otwarte zakończenie, to wcale nie oznacza, że jakiś rusek ma zaraz dorobić do tego kolejny film. No chyba, że Gieferg z chęcią zobaczyłby kontynuacje Przeminęło z wiatrem (serial się nie liczy), Casablanci, Memento, Osady, Coś i wielu, wielu innych filmów. Jeśli tak, to od razu proponuję zakmnąć kina, bo to nie ma sensu po prostu.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Otwarte zakończenia, które dają widzowi możliwość dopowiedzenia sobie ciągu dalszego uwielbiam. Tylko że w jednym przypadku na tym powinno się zakończyć ("Cube" - niestety powstał koszmarny ciąg dalszy) a w innych aż prosi się o ciąg dalszy ("Terminator 2" właśnie).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon