Ankieta: Najlepsza cz
Lethal Weapon 2 (1989)
Lethal Weapon (1987)
Lethal Weapon 3 (1992)
Lethal Weapon 4 (1998)
[Wyniki ankiety]

Tetralogia Lethal Weapon (1987-1998)
Sam jesteś popłuczyna :)
Czwarta część to rewelacyjny powrót do formy po badziewiastej trójce. Nie udał się jedynie prolog i kontynuowanie trzymania w serii Rene Russo, na którą nie da się patrzeć.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Nie udał się jedynie prolog i kontynuowanie trzymania w serii Rene Russo
Plus Jet Li odczyniający jakieś cuda na linkach.

Odpowiedz
Linkach? Chyba cię jaja bolą :)
To był stuprocentowy Jet Li bez linek.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Scena w domu Glovera wygląda jakby była na linkach kręcona. Zresztą whatever, nie o linki mi chodzi, ale o Li przede wszystkim.

Odpowiedz
A co w tym Li było złego, poza tym, że był mocnym bad assem?

A prolog przezabawny ;).

Odpowiedz
A co jest złego w Rene Russo?

Odpowiedz
Poza tym, że jest kompletnie aseksualna - nic. Ale to już błąd castingowo-zamysłowy Trójki, nie ma co Czwórce odejmować. Nie odpowiadaj mi pytaniem, bucu! ; )

Odpowiedz
A tam, Li wprowadził super klimat i ogólnie spisał się świetnie.

(Też go nie lubię, Hitch mi kazał to napisać.)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Na swoj sposob jest bardzo seksowna - jaki, nie powiem ;) . Zreszta Mel mogl grzmocic Patsy Kensit w czesci drugiej, ale idealnym materialem na jego zone jest wlasnie Russo - postac wg. scenariusza, oraz wyglad pasujacy do charakteru.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Nie zgodzę się. Russo jest idealnym partnerem, ale nie partnerką ;).

Odpowiedz
Moze dla Ciebie, dla filmowego Mela jest idealna - ok, ale bez licytacji teraz ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Bucho napisał(a):Na swoj sposob jest bardzo seksowna - jaki, nie powiem ;)

taki

a Zabójcza broń 1 to arcydzieło - wszystko inne jest pieprzeniem. końcowa walka zaś w błocie i deszczu stanowi wzorcowy przykład na to, jak mężczyźni powinni rozwiązywać problemy oraz wyładowywać zgromadzone w ciągu tygodnia negatywne emocje. niestety żyjemy w pedalskich czasach i dzisiaj idzie się do sądu albo do mamusi z płaczem zamiast po prostu dać w ryj. tyle w temacie. do widzenia:)

Odpowiedz
Hitch napisał(a):Sam jesteś popłuczyna :)
Czwarta część to rewelacyjny powrót do formy po badziewiastej trójce. Nie udał się jedynie prolog i kontynuowanie trzymania w serii Rene Russo, na którą nie da się patrzeć.

Co tam było takiego rewelacyjnego ?
* Wątek uchodzców?
* intro - durny koles z mitaczem i walkmanem ?
* Riggs zdejmujący w porcie kolesi, ktorzy są chyba slepi (albo ich kule specjalnie go omijaja )
* samochod wjezdzajacy w wiezowiec ?
* czy 5 minutowa topiel Li przebitego pretem ?

Po dobrej sensacyjnej 3 nie mieli już co pokazać, postanowili pojsc jeszcze dalej w komedie ( "robierz sie do gatek i udawaj kuraczaka ")
i upchnac kilka zbednych fajerwerkow( " latajace samochody ")
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W całej akcji z udawaniem kurczaka zawsze śmieszył mnie nie sam fakt biegania Rogera po ulicy w samych gaciach, tylko to jak po bodajże roku wszyscy ryli z poczciwego gliniarza, w tym przede wszystkim Riggs :). Piękna rzecz.

Nie rozumiem jak można nie jarać się samochodem wjeżdżającym w wieżowiec.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Plus Jet Li odczyniający jakieś cuda na linkach.

na linkach to cię robili:)

Jet Li jest ozdobą, kołem zamachowym i źródłem epy wszelakiej w LW4. niestety reszta filmu jakoś nie może mu dorównać, przez co ciężko mi się ogląda czwartą część przygód nieustraszonych policjantów, do których dokooptowali śmiesznego Murzyna, żeby było jeszcze śmieszniej.

Odpowiedz
uwielbiam Chrisa Rocka w LW4 : ). W ogóle uwielbiam część czwartą.

Odpowiedz
Chris Rock bierze udział w najlepszej scenie w tym filmie:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gk8NlRIZPIo&feature=related[/youtube]
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Popłakałem się :). Uwielbiam też motyw przekręcania nazwiska :).

Odpowiedz
najlepsza scena z Rockiem jest ta w samochodzie, jak mówi, że z powodu natężenia strzelanin w jego dzielnicy nauczył się chodzić dopiero w wieku 10 lat - bo całe dzieciństwo spędził leżąc na podłodze:)

Odpowiedz
Kolejna miazga! ; ) Serio, najzabawniejsza część.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon