Ankieta: Najlepsza cz
Lethal Weapon 2 (1989)
Lethal Weapon (1987)
Lethal Weapon 3 (1992)
Lethal Weapon 4 (1998)
[Wyniki ankiety]

Tetralogia Lethal Weapon (1987-1998)
O ile ten film powstanie to możemy zagrać w bingo

- Bohaterem filmu będzie wnuk Martaugh albo wnuczka, która chce być policjatem/ką względnie jest świeżo upieczoną absolwentką akademii i do tego jest bardzo into komputery czego stara generacja kompletnie nie kuma
- Bo wiecie... hehe, pamiętacie... Martaugh is too old for this shit
- Riggs będzie dalej mieszkał w przyczepie. Dlaczego? Święte prawa nostalgii - u bohaterów niewiele może się zmienić, bo mruganie oczkiem musi być na odpowiednim poziomie.
- Bohaterowie będą reprezentować dawne metody pracy, które nie przystają do współczesnego świata. Ostatecznie uda im się rozwikłać sprawę kryminalną, ale nie bez pomocy wygadanego grubego koleżki
- Przeciwnikiem będzie jakaś forma nazistowskiego gangu

;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(30-01-2020, 22:12)srebrnik napisał(a): Mnie ciekawi powrót Donnera. On w tym roku skończy 90 lat. To rocznik Eastwooda, ale Clint ciągle jest w pracy, więc sytuacja trochę inna. Donner nie reżyserował filmów od prawie 15 lat. 
A ostatnim jego dotychczasowym filmem jest baaaaardzo przeciętny "16 przecznic". Więc obawiałbym się o jego formę reżyserską.

Co do fabuły, to Riggs będzie w tej części ojcem, więc jego dzieci pewnie odegrają rolę. Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że głównym bohaterem V będzie syn Riggsa, oczywiście policjant, który rozwiązuje sprawę z pomocą tatusia. Chyba dotyczyła zabójstwa Murtaugha, ale nie jestem pewien. Poza tym, to już raczej nieaktualne.

A jak już się bawimy w pobożne życzenia, to musi wrócić Joe Pesci, bo był istotną postacią od dwójki i wprowadzał świetny comic relief. Fajnie by było, jakby wrócił też Steve Kahan (szef Riggsa i Murtaugha), rodzina Rogera (odgrywana przez tych samych aktorów i aktorki w każdej z 4 części) oraz Lorna Cole.

Powtórzę się, ale nie chcę uśmiercania Murtaugha ani Riggsa (a Black chciał się pozbyć Riggsa w finale II, co zresztą było przyczyną, dla której nie pracował przy kolejnych odsłonach cyklu). Ta seria tego nie potrzebuje.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
A może córka Riggsa będzie LGBT i porwą ją prawicowi ekstremiści? ;)
Albo Murtaugh zginie i okaże się, że było to na tle rasowym?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ok, wracam do poprzedniego stanowiska. Przez chwilę dałem się ogłupić tym Blackiem, ale po przeczytaniu tych prawdopodobnych ścieżek którymi LW5 mogłoby się potoczyć... thanks. I hate it.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(30-01-2020, 22:19)Corn napisał(a): - Bohaterowie będą reprezentować dawne metody pracy, które nie przystają do współczesnego świata. Ostatecznie uda im się rozwikłać sprawę kryminalną, ale nie bez pomocy wygadanego grubego koleżki
Masz na myśli Joe'ego Pesci? :p

Cytat:- Przeciwnikiem będzie jakaś forma nazistowskiego gangu
Z RPA najlepiej. :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:Masz na myśli Joe'ego Pesci?
W tej części to pewnie będzie Jonah Hill albo jakiś inny Josh Gad ;)

Cytat:Z RPA najlepiej. :D
Na pewno nie z Meksyku!!!
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Zapomnieliście o jednym z głównych składników którego na pewno zabraknie przy ewentualnej kontynuacji to Michael Kamen :(, bez niego te sekwencje akcji nie będą już takie same. Trzymam kciuki ale nie napalam się jak głupi, bo anulacja Aliena 5 od Blomkampa boli aż po dziś dzień. Szanse są 50/50 o ile musieliby już coś zacząć robić aby reżyser nie kipnął. 

Odpowiedz
(30-01-2020, 20:45)Crov napisał(a):
(30-01-2020, 19:35)Arahan napisał(a):
(30-01-2020, 19:31)Wyatt Earp napisał(a): A co, jedynki LW nie lubisz?

A kiedy ostatnio Black napisał coś naprawdę dobrego?
No ostatnio naprawdę dobre było Nice Guys. Wcześniej Iron Man 3, a jeszcze wcześniej Kiss Kiss Bang Bang. Więc wcale nie tak dawno. :) Dobrą passę przerwał tylko The Predator, ale to była kraksa na wielu poziomach ewidentnie.

Predator wydaje sie byc typowym, wspolczesno-hollywoodzkim clusterfuckiem, ale w kinie kryminalno-sensacyjnym i buddy-movie klimatach Black nie ma sobie rownych.

Ostatnio robilem sobie powtorke jego filmow i wszystkie poza Predkiem, zwlaszcza KKBB to klasa samba w sobie.

Odpowiedz
Cytat:bo anulacja Aliena 5 od Blomkampa boli aż po dziś dzień.

Dzięki za przypomnienie, zawsze mi to poprawia humor, szczególnie teraz, gdy już widziałem ostatniego Terminatora.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon