The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn (2011)
Czyli pewnie nie będzie, a szkoda, bo pierwsza część to mega kino nowej przygody z mocno otwartym zakończeniem.

Odpowiedz
Też uważam ten film z rewelacyjną przygodówkę - wręcz najlepszą od czasów trzeciego Indiany Jonesa.
Co ciekawe, "Przygody Tintina" w wersji Spielberga są o wiele lepsze od oryginalnych komiksów - niektóre albumy się strasznie postarzały. Nie mają tej energii, co film.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(02-02-2017, 10:52)Dirk napisał(a): Też uważam ten film z rewelacyjną przygodówkę - wręcz najlepszą od czasów trzeciego Indiany Jonesa.

No może bez przesady już. Lepsze są spokojnie:

- Mumia,
- King Kong z 2005,
- Apocalypto,
-czy choćby Jumanji, co nie zmienia faktu, że ogląda się Tintina bardzo dobrze i gdyby nie przesada w II części to byłoby super.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
eghm [kaszel] Serenity [/kaszel]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Konga i Apocalypto nie oglądałem.
Natomiast co do pozostałych: pierwsza "Mumia", to była to świetna przygodówka, szkoda, że sequele jej nie dorównały. Na "Jumanji" też bawiłem się dobrze.
A "Serenity" wraz z "Firefly", bo nie sposób tego od siebie oderwać (choć klimat w filmie jest nieco inny) oglądało się super.

Ale to właśnie podczas seansu "Tintina" miałem ciary na plecach, chłonąłem wrażenia na ekranie z otwartą, uśmiechniętą od ucha do ucha gębą. A potem poszedłem do kina kolejny raz i znów to samo. Podobnie gdy później oglądałem to w domu na BluRay.

Tak więc - dla mnie Tintin zjada wszystkie wyżej wymienione na śniadanie :)
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Nie cierpię tego filmidła (o Tintinie, rzecz jasna, mowa). Ma jedną albo dwie sceny akcji, które są tak przesadzone, jakby faktycznie wyszły spod ręki Jacksona, a Spielberg tylko stał z boku i się przyglądał. I te właśnie sceny akcji... to jedyny pozytyw w tym filmie. Poważnie, oglądając to czułem jedynie nudę, często przeplatającą się z zażenowaniem (bo humor tutaj to nawet nie jest poziom przedszkolny). Więc ogólnie nie wiem, o co tyle szumu - dla mnie jeden z najbardziej przereklamowanych filmów ostatnich lat.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon