The Amazing Spider-Man 2 (2014)
[Obrazek: 47625.9.jpg]

No nie ma szczęścia Peter Parker do swoich rudych Mary Jane...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Bo nienajlepiej wyszła na fotce? No nie wiem. Ja tam nie mam zastrzeżeń.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
[Obrazek: 47626.9.jpg]

Często ma te złe fotki :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Dobre też.

Poza tym bez przesady. Ta druga fotka taka zła nie jest.

Odpowiedz
Jest bardzo kobieca. Ma w karku tyle co Pudzian :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Często złe fotki? Toć to są fotki zrobione przy tym samym jej spacerze (wniosek: wrzuć jeszcze dziesięć, na których wygląda tak samo, i nic to nie zmieni). Do filmu nie wyjdzie na sucho, tylko z makeupem i będzie cacy.

Odpowiedz
To ona? Tak zła fotka, że aż siebie nie przypomina :P
[Obrazek: ShaileneWoodley.jpg]

Odpowiedz
Na tej powyżej wygląda nieźle, ale na dwóch poprzednich jak brat Channinga Tatuma z długimi włosami. Ale w "Spadkobiercach" wydawała się w porządku, więc może to rzeczywiście kwestia chujowej fotki.

Odpowiedz
Widać kolejna lala wymagająca poważnego makijażu i photoshopa :P

Odpowiedz
Fota z planu:
[Obrazek: _1361856696.jpg]

Czyli jednak nie fake. Z jednej strony fajnie, z drugiej... najpierw zrobili unowocześniony design by się odróżniać od wersji Raimiego, po czym w sequelu serwują klasykę, kostium wzięty wprost z komiksu poza oczami niemal identyczny jak to co pokazał Raimi? Czyżby uznali że słabszy wynik TASM w BO to wina odmiennego kostiumu? ;)

Odpowiedz
Nie fejk, bo ta wczesniejsza fota jest oficjalna. :P

A kostium spoko. Duże oczy super. A przez drobnego Garfielda wyglada jak z Ultimate tym bardziej!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Wow, naprawdę świetnie wygląda.

Odpowiedz
Oczywiście, to ma opinia, ale choćby nie wiadomo jak się starać, to kostium Spidermana nigdy nie będzie wyglądał w 100% cool. Ani tak, że sam chciałbym się w coś takiego ubrać.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No ja jedyny kostium superbohaterski, w jaki bym się ubrał to zbroja Iron Mana, ale to nic nie znaczy. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Hmmm...co w tym kostiumie tak zachwyca? Facet w tanim kostiumie z lycry, nie wiem może to jakiś próbny albo kiepawo oświetlony ale biednie to wygląda w porównaniu z TASM.

Odpowiedz
Chodzi o oczy, ludzie zakochują się w oczach.

Odpowiedz
No tak, no tak. Przecież to oczywiste. Oczy zwierciadło duszy :P

Odpowiedz
czemu powrócili do kostiumu raimiego ze zmienionymi oczami?
od tego lepszy nie jest
[Obrazek: amazing-spider-man.jpg]

i czemu MJ jest znowu brzydka?!

Odpowiedz
Żeby więcej dziewczyn mogło się z nią identyfikować.

Odpowiedz
Do obsady dołacza Chris Cooper jako Norman Osborn/ Green Goblin.

I teraz zaczynam się martwić, czy nie będzie powtórka ze "Spider-mana 3", gdzie za duża ilość postaci i villainow działała na szkodę filmowi. Mamy już Foxxa, Woodley, Dehaana, Coopera i jeszcze chyba Giamattiego jako Rhino. Plus cała reszta pozostałej obsady. Liczę, że jednak będzie dobrze i moje obawy sa nieuzasadnione i powstanie fajny film.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon