The Amazing Spider-Man 2 (2014)
czemu powrócili do kostiumu raimiego ze zmienionymi oczami?
od tego lepszy nie jest
[Obrazek: amazing-spider-man.jpg]

i czemu MJ jest znowu brzydka?!

Odpowiedz
Żeby więcej dziewczyn mogło się z nią identyfikować.

Odpowiedz
Do obsady dołacza Chris Cooper jako Norman Osborn/ Green Goblin.

I teraz zaczynam się martwić, czy nie będzie powtórka ze "Spider-mana 3", gdzie za duża ilość postaci i villainow działała na szkodę filmowi. Mamy już Foxxa, Woodley, Dehaana, Coopera i jeszcze chyba Giamattiego jako Rhino. Plus cała reszta pozostałej obsady. Liczę, że jednak będzie dobrze i moje obawy sa nieuzasadnione i powstanie fajny film.

Odpowiedz
Urodą mnie to dziewczę nie przekonuje, może nadrobi aktorstwem i charyzmą, choć jeśli będzie mieć wspólne sceny z Emmą Stone, to będzie musiała się nie lada wykazać.

Poza tym nowa MJ jeździ na motorze: http://www.justjared.com/2013/02/26/andrew-garfield-amazing-spider-man-2-set-with-motorcyclist-shailene-woodley/

Odpowiedz
MJ to powinna być imprezowa dziewucha z pazurem, idealne przeciwienstwo Gwen. Ciekaw jestem czy beda o tym pamietac w TASM2.

A Cooper to dobry wybór. O duzej ilosci villainow nie bede pisal, bo pisalem w tym temacie i uwazam obawy za bzdurne.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Imprezowe dziewuchy nie zawsze są ładne. A Rhino chyba nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Odpowiedz
[Obrazek: pacificphotos879969.jpg]
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Media donoszą, że Shailene Woodley zakończyła już pracę na planie. Czyli jednak Emmy będzie nadal dużo więcej a rola MJ musi być dość mała, inaczej niż twierdziły plotki.

Odpowiedz
Pewnie to co kręcili z Woodley pojawi się na samym końcu, po tym jak zginie Gwen. Taka zajawka postaci Mary Jane.

Odpowiedz
Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest to, że Cooper i DeHaan pozostaną Osbornami a nie Goblinami, Giamatti będzie ruskim mafiozem a nie nosorożcem a Emma Stone przeżyje. Na scenie pojawi się jedynie Electro Foxxa. Podobną sytuację mieliśmy przy Spider-Manie 2 z 2004 roku kiedy po ogłoszeniu Dylana Bakera w roli Connorsa i Daniela Gillesa w roli syna Jamesona wielu spodziewało się zobaczyć Lizarda i Man Wolfa.

Odpowiedz
Najbrzydsza Mary Jane w ogóle! Wiele osób miało zastrzeżenia do urody Kirsten Dunst ale Shailene Woodley to nie kwestia zastrzeżeń - to totalna pomyłka.
NoHeart, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2013.

Odpowiedz
Dunst jest też lepszą aktorką choć akurat u Raimiego wyraźnie jej się nie chciało.

Odpowiedz
Mając tak napisaną rolę też by mi się nie chciało.

MARY JANE
(sleepy)
Do you love me, Peter?
Do you...?

Odpowiedz
NoHeart, obejrzyj sobie "Spadkobierców" z Woodley. Według mnie będzie to najładniejsza dziewczyna ze wszystkich Spider-manow.

Odpowiedz
http://marvelcomics.pl/news/index/id/21119/wysiwyg/news/2013-02/Hotaru/Other/ASM2set/01.jpg
http://marvelcomics.pl/news/index/id/21119/wysiwyg/news/2013-02/Hotaru/Other/ASM2set/04.jpg
W spadkobiercach ok, nie najgorzej (najlepiej też nie). Ale powyższe to są zdjęcia z planu Amazing Spider-Man 2, więc optymizmem nie napawają. Emma Stone dla przykładu nie ma zdjęć na których by wyglądała tak tragicznie. Ani z planu ani żadnych prywatnych. Nic
NoHeart, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2013.

Odpowiedz
6/10 to max. Next please :)

Odpowiedz
Paszczur nie ale wywyższanie jej ponad Kirsten Dunst jest mocno niestosowne. Obie są "dziewczynami z sąsiedztwa".

Odpowiedz
tak, bo Mary Jane była światowej sławy modelką :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Podobno była choć ja się tam nie znam na komiksach a jak wiadomo przez 50 lat wymyślali niestworzone rzeczy.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon