The Amazing Spider-Man (2012)
Słyszałem, ze ma to być Vulture, albo Lizard. W sumie oba pasują, choć nie ukrywam, że ze wszystkich przeciwników Spideya najfajniej wypada Goblin :].

Jeżeli będzie Vulture mam tylko dwa słowa propozycji - Ben Kingsley. Nikt inny :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Vulture i Lizard to były pomysły Raimiego, wiec pewnie juz z nich zrezygnowano.

A role Vulture'a juz mial Malkovich i to on najlepiej pasuje, a nie jakis Kingsley :wink:

Odpowiedz
A już myślałem, że w czwórce w końcu będzie Lizard i może zobaczę w spajdermenie od Raimiego jakąś porządną charakteryzację ryja, a tu dupa zbita. No ale dobrze, że robi typ z talentem i skromnym póki co dorobkiem i za mimo wszystko jak na tego typu rzecz "skromnym" budżetem (oczywiście w pojęciu superprodukcji i tak głośnego tytułu). Gorzej być nie może, jak to ktoś już wcześniej wspomniał, także trzymam kciuki za to, żeby było przynajmniej nieźle (bo co do tego, ze będzie co najmniej oglądalnie to jestem przekonany).
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
A ja zgadzam się z Cornem, że Kingsley idealnie pasuje do tej roli. Malkovich jest trochę za młody :roll: W sumie z tego co pamiętam z komiksów/seriali animowanych, to jest to dość ciekawy bohater i nie mam nic przeciwko, żeby to on był bad guyem u Webba. Chociaż prawdopodobnie wytwórnia postawi na kogoś bardziej widowiskowego niż starszy pan w stroju sępa.

Odpowiedz
No i żałuję, ze jednak nowy Spider-man nie będzie pokazywał go jako 30latka (najlepiej z posadą nauczyciela - bo to były chyba najfajniejsze komiksy ostatnimi laty). Wtedy Petera mógłby zagrać np. Justin Bartha.

Odpowiedz
Phil napisał(a):Znów będzie można się podniecać pierwszymi fotkami itp :].
ja mam tylko nadzieję, że wreszcie poprawią efekty. Żeby nie zamieniali w co drugiej scenie prawdziwego Parkera w stroju dublerem CGI.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Co do przeciwnika(ów). Mam szczerą nadzieję, że nie wyskoczą z jakimś Venom, czy innym Carnegem. Wg zupełnie nie ekranowi przeciwnicy

Venom czy Carnege to trudni przeciwnicy do ukazania ale wyobrażacie sobie gdyby za tego pierwszego odpowiadała firma WETA? :lol: Obserwując to co uczyniono z King-Kongiem czy Avatarze to w przypadku Venoma wyszłoby coś fantastycznego. Eh pomarzyć zawsze można
koronex1989

Odpowiedz
koronex1989 napisał(a):WETA?
Nie tylko WETA poradziłaby sobie z Venomem.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Phil napisał(a):Ogólnie się nieco napaliłem na ten film. Znów będzie można się podniecać pierwszymi fotkami itp :].

A ja w sumie to mam zupełnie inne odczucia. I jakoś do tej pory nie dotarło do mnie, że Spider-Man będzie kręcony od nowa. Dla mnie zdecydowanie za wcześnie. To w ogóle jak się teraz ten film będzie nazywał? Znowu samo "Spider-Man"? Przecież nie chyba "Spider-Man Begins"? :wink:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Człowiek Pająk

Odpowiedz
Ewentualnie: Człowiek Pająk - Geneza

Odpowiedz
Nie doceniacie rodzimych dystrybutorów. Z zaufanych źródeł wiem, ze tytuł będzie brzmiał "Spider - Man - Człowiek, który został pająkiem".
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
To będzie tytuł sequela. Pierwsza cześć będzie nosić tytuł "Peter Parker - Pająk który pozostał człowiekiem"

PS. Wczoraj dotarła do mnie głupota restartu. To znaczy co? Pokażą historię inaczej? Wtedy przecież nie będzie wierna oryginałowi. Jak zrobią podobnie to nie widzę sensu tego robić bo przecież jedynka nie zestarzała się jakoś strasznie.

Odpowiedz
Nie, film ma się dziać bardziej w liceum, jak to było na początku w komiksach i w Ultimate Spider-Manie. W pierwszym Spider-Manie liceum to krótki okres w życiu Petera Parkera, co jest dziwne, zważywszy na fakt, że w komiksach został ugryziony jak miał 15 lat.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mnie rozwala jedna rzecz. Od samego początku przewijała się w filmowej serii postać Dr Curta Connorsa. Widz obyty z komiksowym oryginałem wiedział co to zwiastuje i cierpliwie czekał aż w którejś odsłonie wejdzie na scenę w swej jaszczurzej formie a tu dupa. :)

Odpowiedz
Jeżeli by w końcu sięgnęli po Lizarda to tylko czekać na jęki naiwnych fanboy'ów liczących na adaptację "Tormenta"... :)

A jeszcze za czasów Raimiego i przed wieściami o Vulture (który byłby obiecującym pomysłem) zastanawiając się wiele razy po kogo z ciekawych klasycznych wrogów mógłby jeszcze sięgnąć, do głowy jako pierwszy przychodził mi zawsze Mysterio.

Odpowiedz
Tylko że Mysterio z tym swoim kostiumem wyglądałby w filmie śmiesznie.
koronex1989

Odpowiedz
To samo można by powiedzieć o większości postaci które adaptowano na potrzeby filmowych ekranizacji komiksów... :)

Odpowiedz
koronex1989 napisał(a):Tylko że Mysterio z tym swoim kostiumem wyglądałby w filmie śmiesznie.

Jakby wygladal tak:
[Obrazek: sayger.mysterio.jpg]

To głupie by to nie bylo :razz:

Odpowiedz
W ogóle dobrze przemyślany Mysterio mógłby być źródłem niezłych "mind fucków" i ciekawych akcji oniryczno-abstrakcyjno-posranych. Żałowałem że pod tym względem nie wykorzystano w pełni potencjału Scarecrowa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon