The Amazing Spider-Man (2012)
Przypadek Scarecrowa jest wyjatkowo żenujący i pokazuje w jaki sposob można zarżnąć świetnego arcyprzeciwnika. Sam bylem zdziwiony, bo Nolan nie raz powtarzal, że Strach na wróble to jego ulubiony villain.

Mi najbardziej by pasowali:
Mysterio>Vulture>Lizard

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):W ogóle dobrze przemyślany Mysterio mógłby być źródłem niezłych "mind fucków" i ciekawych akcji oniryczno-abstrakcyjno-posranych. Żałowałem że pod tym względem nie wykorzystano w pełni potencjału Scarecrowa.
A przede wszystkim mógłby służyć pogłębieniu psychologicznego rysu bohatera. Batman: Arkham Asylum pokazało jak niewykorzystany został w filmach Scarecrow i jak możnaby użyć Mysterio. W pierwszym filmie, gdzie przede wszystkim trzeba dobrze nakreślić głównego bohatera, myślę że sprawdziłoby się to idealnie. Zresztą Mysterio to potężny koleś i możnaby z nim dobra historię zrobić przewijającą się przez dwa filmy. Początek nowej serii nie powinien skupiać się za bardzo na złoczyńcy, więc ktoś taki jak Vulture czy inny bardziej drugoligowy złoczyńca byłby tu bardzo dobry.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: sayger.mysterio.jpg]

Nie uwłaczając, ale ja na tym obrazku to nic nie widzę :???: :?: :wink:

A co do śmiesznych to kostiumów, to dla mnie już Goblin w "jedynce" wyglądał śmiesznie. I czy w ogóle w uniwersum Spider-Mana, a nawet Marvela są postacie, które mało śmiesznie wyglądają? :wink:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):Nie uwłaczając, ale ja na tym obrazku to nic nie widzę :???: :?: :wink:

Wawrzyniec, specjanie dla Ciebie mam innego Mysterio:
[Obrazek: medium_2755805375_8c9e13b6e8_o.gif] :wink:
Teraz lepiej?

Odpowiedz
Skoro reboot będzie się dział w liceum, to wprowadzenie Vultura niesie ze sobą duży potencjał. Możnaby skontrastować dzięki temu niedole wieku starczego z niedolami wieku nastoletniego - materiał na dobry film.

Odpowiedz
Ale chyba nie myślicie, żeby w jednym filmie był tylko jeden villain? Jak już robić nową serię to pod wzór serii X-Men, gdzie już w jedynce było 3 wrogów conajmniej.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Chociaż faktycznie Venom Raimiego był spartolony dokumentnie to cieszę, się że jednak był. Bez niego ten film byłby nudny jak flaki z olejem, bo Sandman to była w tym filmie postać tak nudna, bezpłciowa i nic mnie nie obchodząca jak stąd do Alaski. :smile:

Odpowiedz
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=66498

Aaron Johnson, Jamie Bell, Anton Yelchin- oby był to ktoś z tej trójki.
koronex1989

Odpowiedz
Szkoda że nie zdecydowali się na Garfielda, wybór doskonały.

Odpowiedz
A ja bym najchętniej w tej roli widział Aldena Ehrenreicha. Koleś był świetny w "Tetro" Coppoli i dodatkowo jest najmniej znany z całej stawki. Teraz coś czuję, że Spider-Mana zagra Jelcyn...

Odpowiedz
Według mnie idealny byłby Johnson, ale jak tu się odnaleźć jako Spidey kiedy gra już się jednego gościa w stroju hero... :wink: Nic jednak nie przesądzam bo to nowy wielki talent aktorski i wszystko przecież jest możliwe.

Odpowiedz
Yelchin górą! Gość ma dość nerdowski wygląd, nerdowski głos, a do tego umiejętności aktorskie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Stawiam na Yelchina z racji tego, że jest spoko aktorzyną. Talent do grania ma i raczej nie bombardowałby nas tego typu grą aktorską:

[Obrazek: PeterParker.jpg]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Błagam, nie on....

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=67064
koronex1989

Odpowiedz
Alden Ehrenreich to jedyny wybór na który nie kręciłbym nosem, ale ma praktycznie zerowe szanse. Z pozostałych chyba tylko Garfield mniej pasuje mi do tej roli niż Hutcherson.

Odpowiedz
No i nowy Parker aka Spidey został wybrany:

http://www.filmweb.pl/news/Oficjalne!+%28Tani%29+Spider-Man+zosta%C5%82+wybrany-62391

[Obrazek: Andrew%20Garfield-DGG-017299.jpg]

Andrew Garfield

Szczerze ? Nie znam chłopaka w ogóle. Moim kandydatem był Bell
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
No i spoko. Jak chcecie poznać się na talencie Garfielda to obejrzyjcie Red Riding albo Parnassusa. Inna sprawa że nowy Spidey będzie pewnie fatalny ; )

Odpowiedz
Poprzednie 3 części mnie czegoś nauczyły, nie wierzę że ze zmianą reżysera zmieni się charakter postaci, która jest dla mnie wsiowa (nie, nie czytałem żadnych komiksów geeki) ; )

Odpowiedz
No i wykrakałem :) Z Garfieldem widziałem wprawdzie tylko "Boy A" i fakt faktem zagrał tam naprawdę dobrze, ale styl jego gry kojarzył mi się właśnie z młodym Maguirem, tym z czasów "Ice Storm" czy "Wonder Boys". Podsumowując - zamienił stryjek siekierkę na kijek :) No ale moze jak w końcu oglądne "Parnassusa" to zmienię zdanie.

Odpowiedz
Dobry wybór. Średnio znany, dzięki Spiderowi się wybije (tak samo było z Maguire'em). Widziałem na razie z nim tylko Parnassusa, gdzie wypadł calkiem przyzwoicie. Ciekaw jestem teraz jaką aktorkę wybiorą na MJ. Gorzej od Dunst nie da się już wybrać... :cool:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon