The Amazing Spider-Man (2012)
A ja bym najchętniej w tej roli widział Aldena Ehrenreicha. Koleś był świetny w "Tetro" Coppoli i dodatkowo jest najmniej znany z całej stawki. Teraz coś czuję, że Spider-Mana zagra Jelcyn...

Odpowiedz
Według mnie idealny byłby Johnson, ale jak tu się odnaleźć jako Spidey kiedy gra już się jednego gościa w stroju hero... :wink: Nic jednak nie przesądzam bo to nowy wielki talent aktorski i wszystko przecież jest możliwe.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Yelchin górą! Gość ma dość nerdowski wygląd, nerdowski głos, a do tego umiejętności aktorskie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Stawiam na Yelchina z racji tego, że jest spoko aktorzyną. Talent do grania ma i raczej nie bombardowałby nas tego typu grą aktorską:

[Obrazek: PeterParker.jpg]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Błagam, nie on....

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=67064
koronex1989

Odpowiedz
Alden Ehrenreich to jedyny wybór na który nie kręciłbym nosem, ale ma praktycznie zerowe szanse. Z pozostałych chyba tylko Garfield mniej pasuje mi do tej roli niż Hutcherson.

Odpowiedz
No i nowy Parker aka Spidey został wybrany:

http://www.filmweb.pl/news/Oficjalne!+%28Tani%29+Spider-Man+zosta%C5%82+wybrany-62391

[Obrazek: Andrew%20Garfield-DGG-017299.jpg]

Andrew Garfield

Szczerze ? Nie znam chłopaka w ogóle. Moim kandydatem był Bell
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
No i spoko. Jak chcecie poznać się na talencie Garfielda to obejrzyjcie Red Riding albo Parnassusa. Inna sprawa że nowy Spidey będzie pewnie fatalny ; )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Inna sprawa że nowy Spidey będzie pewnie fatalny ; )
A stanie się tak dlatego że?

Odpowiedz
Poprzednie 3 części mnie czegoś nauczyły, nie wierzę że ze zmianą reżysera zmieni się charakter postaci, która jest dla mnie wsiowa (nie, nie czytałem żadnych komiksów geeki) ; )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
No i wykrakałem :) Z Garfieldem widziałem wprawdzie tylko "Boy A" i fakt faktem zagrał tam naprawdę dobrze, ale styl jego gry kojarzył mi się właśnie z młodym Maguirem, tym z czasów "Ice Storm" czy "Wonder Boys". Podsumowując - zamienił stryjek siekierkę na kijek :) No ale moze jak w końcu oglądne "Parnassusa" to zmienię zdanie.

Odpowiedz
Dobry wybór. Średnio znany, dzięki Spiderowi się wybije (tak samo było z Maguire'em). Widziałem na razie z nim tylko Parnassusa, gdzie wypadł calkiem przyzwoicie. Ciekaw jestem teraz jaką aktorkę wybiorą na MJ. Gorzej od Dunst nie da się już wybrać... :cool:
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Jeśli wybór padnie na MJ. Młody Pete to może Gwen?

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Poprzednie 3 części mnie czegoś nauczyły, nie wierzę że ze zmianą reżysera zmieni się charakter postaci, która jest dla mnie wsiowa (nie, nie czytałem żadnych komiksów geeki) ; )
Parker to typowy nastolatek, więc będzie czasem wkurwiający, ale to sympatyczna postąć. Poczytaj Ultimate Spider-Mana od początku (tylko w oryginale, nie jakieś tłumaczenia - dialogi są zbyt dobre). Nie dlatego, że jestem nerdem i uważam, że pieprzysz tylko dlatego, że to fajny komiks rozrywkowy, a film ma się na nim wzorować. :)

Raimi jednak źle zinterpretował Petera Parkera. Parker jest kujonowatym nastolatkiem, ale w filmie nie czuć przemiany i pewności siebie, jaka mu przybywa wraz z mocami. W komiksach (zwłaszcza to dobrze widać w USM właśnie, bo tam oglądamy jedną ciągłą historię, jednego Parkera widzianego oczyma jednego scenarzysty) Peter staje się trochę arogancki, ale przede wszystkim pewniejszy siebie, dowcipny i sarkastyczny - jest po prostu fajniejszą, sympatyczniejszą postacią, niż pizdowaty emo nerd wykreowany przez Raimiego.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ba, nawet w głupiej kreskówce (Spider-Man TAS - dwójka, polsat (?), fox kids, jetix) Pete o wiele lepiej wypada aniżeli u Raimiego. Jedyne dobre uchwycenie postaci przez scenarzystów trylogii to początek pierwszego filmu i walka z Piłą do Kości :). Rzucanie tekstami typu "fajny strój, uszył Ci go mąż?" - tak powinien zachowywać się Spidey.

Odpowiedz
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=68650

Już abstrahując od potencjalnych kandydatek, prawdopodobna zmiana postaci kobiecej cieszy.
koronex1989

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Hoffman+jako+Venom+Gwiazda+%22Glee%22+mi%C5%82o%C5%9Bci%C4%85+Spider-Mana-65664

Że co proszę? Oczywiście chętnie zobaczę potyczkę Spideya z Venomem, ale Hoffman po prostu fizycznie nie pasuje do tej roli.

Odpowiedz
Jako Capote też kompletnie fizycznie nie pasował a go wzięli. Choć jako venoma rzeczywiście ciężko go sobie wyobrazić...
"I think we can put our differences behind us. For science. You monster."

Odpowiedz
sądzę, że jakaś tam różnica jednak jest
[Obrazek: TrumanCapoteNewsweek.jpg] [Obrazek: venom.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Hmmm... znasz kogoś kto jest podobny do tego gościa po prawej?
"I think we can put our differences behind us. For science. You monster."

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon