The Amazing Spider-Man (2012)
Nie, film ma się dziać bardziej w liceum, jak to było na początku w komiksach i w Ultimate Spider-Manie. W pierwszym Spider-Manie liceum to krótki okres w życiu Petera Parkera, co jest dziwne, zważywszy na fakt, że w komiksach został ugryziony jak miał 15 lat.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mnie rozwala jedna rzecz. Od samego początku przewijała się w filmowej serii postać Dr Curta Connorsa. Widz obyty z komiksowym oryginałem wiedział co to zwiastuje i cierpliwie czekał aż w którejś odsłonie wejdzie na scenę w swej jaszczurzej formie a tu dupa. :)

Odpowiedz
Tyler - absolutli! Wszystko zamknęli w tej trylogii (śmierć Bena, związek z MJ, Harry'ego) tylko tego pieprzonego Lizarda ominęli. Z resztą... Pieprzyć Raimiego, nawet w czwórce go nie chciał.

koronex1989, pewnie, że się go da wzorowo przenieść, ale mi zwyczajnie nie pasuje na ekran :). A właśnie - może w reboocie sięgnąć od razu po Lizarda?

Odpowiedz
Jeżeli by w końcu sięgnęli po Lizarda to tylko czekać na jęki naiwnych fanboy'ów liczących na adaptację "Tormenta"... :)

A jeszcze za czasów Raimiego i przed wieściami o Vulture (który byłby obiecującym pomysłem) zastanawiając się wiele razy po kogo z ciekawych klasycznych wrogów mógłby jeszcze sięgnąć, do głowy jako pierwszy przychodził mi zawsze Mysterio.

Odpowiedz
Tylko że Mysterio z tym swoim kostiumem wyglądałby w filmie śmiesznie.
koronex1989

Odpowiedz
To samo można by powiedzieć o większości postaci które adaptowano na potrzeby filmowych ekranizacji komiksów... :)

Odpowiedz
koronex1989 napisał(a):Tylko że Mysterio z tym swoim kostiumem wyglądałby w filmie śmiesznie.

Jakby wygladal tak:
[Obrazek: sayger.mysterio.jpg]

To głupie by to nie bylo :razz:

Odpowiedz
W ogóle dobrze przemyślany Mysterio mógłby być źródłem niezłych "mind fucków" i ciekawych akcji oniryczno-abstrakcyjno-posranych. Żałowałem że pod tym względem nie wykorzystano w pełni potencjału Scarecrowa.

Odpowiedz
Przypadek Scarecrowa jest wyjatkowo żenujący i pokazuje w jaki sposob można zarżnąć świetnego arcyprzeciwnika. Sam bylem zdziwiony, bo Nolan nie raz powtarzal, że Strach na wróble to jego ulubiony villain.

Mi najbardziej by pasowali:
Mysterio>Vulture>Lizard

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):W ogóle dobrze przemyślany Mysterio mógłby być źródłem niezłych "mind fucków" i ciekawych akcji oniryczno-abstrakcyjno-posranych. Żałowałem że pod tym względem nie wykorzystano w pełni potencjału Scarecrowa.
A przede wszystkim mógłby służyć pogłębieniu psychologicznego rysu bohatera. Batman: Arkham Asylum pokazało jak niewykorzystany został w filmach Scarecrow i jak możnaby użyć Mysterio. W pierwszym filmie, gdzie przede wszystkim trzeba dobrze nakreślić głównego bohatera, myślę że sprawdziłoby się to idealnie. Zresztą Mysterio to potężny koleś i możnaby z nim dobra historię zrobić przewijającą się przez dwa filmy. Początek nowej serii nie powinien skupiać się za bardzo na złoczyńcy, więc ktoś taki jak Vulture czy inny bardziej drugoligowy złoczyńca byłby tu bardzo dobry.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: sayger.mysterio.jpg]

Nie uwłaczając, ale ja na tym obrazku to nic nie widzę :???: :?: :wink:

A co do śmiesznych to kostiumów, to dla mnie już Goblin w "jedynce" wyglądał śmiesznie. I czy w ogóle w uniwersum Spider-Mana, a nawet Marvela są postacie, które mało śmiesznie wyglądają? :wink:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):Nie uwłaczając, ale ja na tym obrazku to nic nie widzę :???: :?: :wink:

Wawrzyniec, specjanie dla Ciebie mam innego Mysterio:
[Obrazek: medium_2755805375_8c9e13b6e8_o.gif] :wink:
Teraz lepiej?

Odpowiedz
Skoro reboot będzie się dział w liceum, to wprowadzenie Vultura niesie ze sobą duży potencjał. Możnaby skontrastować dzięki temu niedole wieku starczego z niedolami wieku nastoletniego - materiał na dobry film.

Odpowiedz
Ale chyba nie myślicie, żeby w jednym filmie był tylko jeden villain? Jak już robić nową serię to pod wzór serii X-Men, gdzie już w jedynce było 3 wrogów conajmniej.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
No tak, tylko, że X-Men mają zupełnie inną konstrukcję. Nie trzeba poświęcać czasu na genezę postaci - za wszystko odpowiada gen X. A w Spiderze, gdzie każdy "zły" ma jakieś supermoce, czy inne gadgety, origin (i to rozbudowany) jest niezbędny. Jak za dużo się tego wpieprzy to powstaje taki Venom od Raimiego (inna sprawa, że Raimi w ogóle go tam nie chciał i bez wątku około Venomego film byłby pewnie o klasę lepszy...).

Odpowiedz
Chociaż faktycznie Venom Raimiego był spartolony dokumentnie to cieszę, się że jednak był. Bez niego ten film byłby nudny jak flaki z olejem, bo Sandman to była w tym filmie postać tak nudna, bezpłciowa i nic mnie nie obchodząca jak stąd do Alaski. :smile:

Odpowiedz
Był postacią przede wszystkim nierozwiniętą, bo jego czas ekranowy w jakiejś tam części ukradł Venom/Brock i czarny kostium. Przez co stał się typową zapchajdziurą, gdyby studio nie wchrzaniło do SM3 Venoma, pewnie mielibyśmy zestaw GGII + Sandman i Sandman pełniłby rolę viliana w stylu GG lub Doc Ocka. Wszystko miałoby ręce i nogi.

Odpowiedz
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=66498

Aaron Johnson, Jamie Bell, Anton Yelchin- oby był to ktoś z tej trójki.
koronex1989

Odpowiedz
Szkoda że nie zdecydowali się na Garfielda, wybór doskonały.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Mi tam najbardziej Anton leży, ale trochę byłoby go za dużo w geek movies :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon