The Batman (2021)
Akurat Bat family zostalo fajnie pokazane w Lego Batman, co wyczerpuje temat moim zdaniem:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
@OGPUEE

No przecież będzie Catwoman dla zatuszowania gejowskich skłonności Batmana.

:>
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Michael Jackson łaził z Presleyówną, a i tak założyli mu proces :).

Odpowiedz
(23-05-2019, 20:45)Gieferg napisał(a): Też mam z lekka wywalone mniej więcej od momentu gdy ogłoszono, że to się dzieje w latach 90-tych, a także za sprawą takiego, a nie innego reżysera (i ostatniego szrota w jego wykonaniu). 

Jako prequel do Snyderverse też mi się ten pomysł zbytnio nie podobał. No ale z WB płyną sygnały, że to właściwie celuje już w hard-reboot, niemający nic wspólnego z Batfleckiem, więc zaczynam się do tego przekonywać.

Taki retro-Batman osadzony w latach 90, to jest właśnie coś, co tej postaci bardzo pomoże. Brak zaawansowanych nowinek technicznych w tamtym realiach pozwoli wyeksponować umiejętności Gacka i nada całości pewien klimat, którego jak dla mnie mocno brakowało TDK i (w dużo większym stopniu) TDKR.  Taki klasyczny, nieobciążony bagażem współczesności, oldschoolowy, Batman,  będący elementem własnej piaskownicy, niepowiązany z tymi wszystkimi Aquamanami, WW, Flashami, czy Supermanami. 

Zdjęcia mają ruszyć na jesień, albo dopiero na początku przyszłego roku, ale myślę że już można poruszać pewne kwestie związane z produkcją.  Ja np. zastanawiam się w którą stronę pójdą z kostiumem. Będą odcinać się od "BvS" i wrócą do gumowanej czerni, czy może Reeves pójdzie w 'ulepszanie' projektu Snydera i przygotuje bardziej stonowaną i wygodniejszą wersję szarego kostiumu? Macie jakieś życzenia co do tego aspektu?

Bo ja ostatnio sobie przeglądałem różne fotki Batmanów i zamarzyły mi się eksperymenty z maską, a konkretnie z wydłużeniem tych 'uszu' i dodaniem tych białych ślepi - choć zawsze uważałem, że to akurat nie byłby dobry pomysł.
Coś w ten deseń:
 No Reeves po prostu musi coś zrobić, żeby nie kopiować na tym polu poprzedników.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Powrót do logo w żółtej elipsie mile widziany, dłuższe uszy również. No i jak najbardziej czarny. Tyle.

Odpowiedz
Cytat:Macie jakieś życzenia co do tego aspektu?
Przede wszystkim coś, co nie będzie budzić skojarzeń z ulanym trójboistą.
Widziałby mi się jakiś dość lekki, atletyczny wariant (bliższy chyba filmowej wariacji Spider-Mana) w tonacji czerń/szarość lub granat/szarość (jak w komiksach tamtego okresu). Spiczaste uszy na plus, białe ślipia chyba bardziej by mi pasowały do Batman Beyond.
Żadnej śmiesznej żółtej elipsy ;d
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Elipsa jest kultowa a nie śmieszna
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Dokładnie.

Mój wymarzony Batman, to ten rysowany przez Norma Breyfogle'a, tylko czarny, jak tutaj.

No i żadnego syntezatora głosu rodem z Arrowverse. Niech Battinson szepcze jak Keaton, czy inny Kilmer.

Odpowiedz
(06-06-2019, 13:24)Juby napisał(a): Mój wymarzony Batman, to ten rysowany przez Norma Breyfogle'a, tylko czarny, jak tutaj.
Rasizm. (Bo fetyszyzowanie czarnych to też rasizm teraz!)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(06-06-2019, 12:52)Corn napisał(a): Elipsa jest kultowa a nie śmieszna
Jest durna :) W filmach Burtona jedynie dawała radę, ale i tak z daleka krzyczała "Tu strzelaj"

Profil Letterboxd

Odpowiedz
No ale przecież taka była jej rola - odciągać strzały od głowy
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
https://batman-news.com/2019/06/12/riddle-firefly-rumors-the-batman/

Ktoś coś mówił o Firefly, Matt Reeves nas czyta i słucha.

W skrócie: Catwoman, Pingwin są praktycznie pewni, wątpie aby tyle różnych doniesień się myliło a szanse na Riddlera oraz Firelya też są całkiem spore. Na dodatek jeśli wierzyć tym opisom castingowym wyjątkowo nie ma żadnych preferencji co do skóry/orientacji etc. Możecie odetchnąć z ulgą.

Odpowiedz
Firefly i Riddler OK, ale Catwoman i Pingwin do wywalenia.

Odpowiedz
Mierzwiak +1

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Pingwin i reszta ok, ale Catwoman do wywalenia.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Alfred-kobieta?

https://wegotthiscovered.com/movies/marvel-dc-comics-writer-suggests-maggie-smith-play-alfred-batman/

:)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Pingwin +1
Catwoman -1
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Firefly - jak najbardziej, bo na dużym ekranie jeszcze go nie było.

Pingwin - niby już był wałkowany tyle razy, również w kinie, ale w sumie wiernej komiksom wersji jeszcze nie było, a od DeVito minęło 27 lat (do premiery minie 29), więc niech będzie.

Catwoman - taka jak w Hush i jako kobieta Batmana na całą serię - jak najbardziej. Jeśli nie, to sorry, ale widziałem już dwie udane wersje tej postaci i nie potrzebuję kolejnej.

Riddler - pisałem już o tym nie raz. Jestem na NIE.

Odpowiedz
Firefly może być kobietą, bo jest też żeńska wersja. Na Riddlera, czekam mocno odkąd przeczytałem "The War of Jokes and Riddles". Nygma ma ogromny potencjał wykorzystany jedynie w serialowym "Gotham", jaki był taki był ten serial, ale Riddler i Pingwin byli pierwszorzędnie przedstawieni. Generalnie wszyscy mi pasują, jeśli mają służyć historii jaką wymyślił Reeves.

Odpowiedz
Ja tam wole męską wersje Fireflya (sorry) a skoro bardzo potrzeba kobiecego adwersarza dla Batmana to poproszę Poison Ivy, ewentualnie Lady Shive. Co do Catwoman - wszyscy wiemy, że Bruce musi mieć taką czy inną miłość a z dostępnych możliwości to wlaśnie Selina jest chyba najciekawsza i ciągle można w kinie trochę nowego o niej pokazać. Kto inny? Wprowadzenie Talii oznaczałoby sięgnięcie po Rasa a jego mam lekki przesyt.
Pingwin i Nygma jak najbardziej. Zwłaszcza, że świetnie pasują do detektywistycznej historii którą ma być ten film.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon