The Batman (2021)
Gość który teasuje te postacie na Twitterze, teraz także wrzucił gif z Two-Face.

Odpowiedz
https://batman-news.com/2019/06/13/mad-hatter-and-two-face-reportedly-joining-villain-roster-for-the-batman/

Mad Hatter oraz Two Face dopełnią galerie antagonistów. Do roli tego pierwszego poszukiwany jest aktor w przedziale 40-50 lat a Denta miałby zagrać ktoś wiekiem zbliżonym do Pattinsona.

Two Face'a nikt lepiej od Nolana już nie zaprezentuje i jak to się sprawdzi to mocne meh.
Zdjęcia pewnie ruszą dopiero na początku 2020 bo Pattinson ma bardzo napięty grafik do końca roku (głównie Tenetem którego będą kręcić do grudnia)

Odpowiedz
(14-06-2019, 00:11)Kuba napisał(a): Two Face'a nikt lepiej od Nolana już nie zaprezentuje

No, bo nie ma nic lepszego niż gość, który wierzy na słowo psychopacie i zaczyna na własną rękę mordować ludzi. "Mroczny Rycerz" to niemal arcydzieło, to "niemal" powoduje właśnie Dent.

Odpowiedz
Nie wierzy na słowo, tylko daje się zmanipulować.

Two-Face u Nolana wypadł doskonale, co nie oznacza, że można to przedstawić inaczej / lepiej, bo w TDK było go niewiele.

Wybór tej szóstki - jeśli się potwierdzi - jest baaaaardzo bezpieczny i nieciekawy. 2/3 z nich była już w filmach, 1/3 nawet więcej niż raz (a jeśli liczyć wersję z Westem to również 2/3), a dwóch "nowych" to słabe wybory, w galerii złoczyńców Batmana jest wielu, wielu lepszych.

Odpowiedz
I tym sposobem Batman wcześniej zaliczy występ Sinister Six niż Spider-Man :P
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Może Reeves rzeczywiście napisał historię mocno opartą o wątek detektywistyczny, wtedy większość tych postaci nie musi mieć nawet dużych ról. Batman mógłby natrafić na nich badając różne tropy i ich rola ograniczy się do bycia źródłem wiedzy dla niego, a odpowiedzialnym za daną rzecz okazałby się ktoś zupełnie inny.

Odpowiedz
Sześciu przeciwników w jednym, samodzielnym filmie? WTF Warner?
Cieszy Mad Hatter, ale Two Face? Meeeeh.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Faktycznie za dużo tego. Jeden, dwóch ok, ale tylu na jeden film?
Słabo to widzę.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Nie wiecie jaka jest ich rola plus film moze byc rozpisany na trylogię, więc niektóre wątki mogą być ledwo liźnięte
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
U Nolana w każdym filmie było po 4-5 komiksowych antagonistów i wyszło wzorowo. Nie widzę problemu, by i w tym filmie było tylu złoli, z tym że wolałbym aby to były same nowe twarze, a zamiast tego zapowiada nam się: trzeci Pingwin, trzeci Riddler, trzeci Two-Face i czwarta Catwoman. :P

Marzyłby mi się Ratcatcher, ale Warner Bros. to banda zjebów i zrobili z niego kobietę, która będzie w The Suicide Squad Jamesa Gunna. Fuck You, Warner!

Odpowiedz
(14-06-2019, 10:27)Juby napisał(a): U Nolana w każdym filmie było po 4-5 komiksowych antagonistów i wyszło wzorowo.  
Podobnie w Spider-Verse - też było ok. 6 wrogów Pająka z komiksu i to wyszło.

I dobrze też mówi marsgrey21.

Odpowiedz
(14-06-2019, 10:27)Juby napisał(a): U Nolana w każdym filmie było po 4-5 komiksowych antagonistów i wyszło wzorowo. Nie widzę problemu, by i w tym filmie było tylu złoli, z tym że wolałbym aby to były same nowe twarze, a zamiast tego zapowiada nam się: trzeci Pingwin, trzeci Riddler, trzeci Two-Face i czwarta Catwoman. :P

Marzyłby mi się Ratcatcher, ale Warner Bros. to banda zjebów i zrobili z niego kobietę, która będzie w The Suicide Squad Jamesa Gunna. Fuck You, Warner!

nie widzę problemu aby Ratcatcher był kobietą. To nawet fajne urozmaicenie nieszczególnie fascynującej postaci a do nowego składu SS Gunna pasuje znacznie lepiej. Już bardziej szkoda chociażby Zszasza na rzecz Birds of Prey.

Dobór villainów przed Reevesa nie jest głupi, to są wszystko postaci które mogą się idealnie uzupełniać i funkcjonować w jednej historii. Zwłaszcza, że przecież Catwoman będzie czymś w rodzaju podwójnego agenta a jedno z piątki pewnie zaliczy tylko cameo. Żaden nie ma jakiś szczególnie potężnych i widowiskowych mocy czy zdolności i to też pasuje do bardziej kameralnej historii, zwłaszcza z Hatterem można tu sporo ciekawych rzeczy zrobić.

Ufam reżyserowi. Z jakiegoś powodu Reeves wywalczył pełną swobodę artystyczną a scenariusz pisze już z 3 lata. Jeszcze gdyby nie pokazał wcześniej, że umie robić dobre filmy, ale pokazał i stworzył jeden z najlepszych blockbusterów XXI wieku (sorry Gieferg :P) więc co by się nie działo ja projektu nie skreślam. Zwłaszcza, że seanse "Good Time", "Rovera" i "Remember me" przekonały mnie, że Pattinson to świetny wybór.

Odpowiedz
(14-06-2019, 10:56)Kuba napisał(a): nie widzę problemu aby Ratcatcher był kobietą.

To też nie jest dla mnie duży problem, gorsze jest to, że chciałbym go na głównego villaina w filmie z Batmanem, a będzie tylko jednym z wielu członków SS w filmie bez Batmana. :P

Odpowiedz
Czytając o ilości tych złoli w filmie zaczynam podjerzewać że film może być czymś na kształt The Long Halloween. I dobrze, fabuła unurzana w Gotham w kwiecie rozkwitu bez ratowania wszechświata i emo rozkim lal Lolan to coś co chętnie bym obejrzał.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Przeczytałeś po prostu tą najnowszą plotkę, że fabuła ma być inspirowana Halloween? :P

Odpowiedz
Cytat: ale pokazał i stworzył jeden z najlepszych blockbusterów XXI wieku

Niestety nie kojarzę takowego. Chyba nie chodzi o ten denny film o małpach? :P
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Dokładnie o ten :P konkretnie ten najnowszy

Aż mam retrospekcje z sytuacji z Bondami.

Odpowiedz
Aubrey Plaza na Catwoman! ;)
https://twitter.com/colbertlateshow/status/1139747517908672512
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
W "Ingrid Goes West" już była.

Odpowiedz
Stanley Tucci ponoć przymierzany do roli Riddlera. Ciekawe też jest to, że Sony Pictures zamierza zrealizować film "Doctor Octopus" i Tucci także jest ewentualnym kandydatem do zagrania głównej roli.

Do tego We Got This Covered dorzuca plotę, że Toby Kebbell jest kandydatem do roli Pingwina.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon