The Batman (2021)
We Got This Covered to ściek.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
We got this covered.pl (dawniej Filmweb ;) ) podaje, że Kobietą Kotem może zostać Chloe Moretz
https://www.filmweb.pl/news/Chlo%C3%AB+Grace+Moretz+zagra+Kobiet%C4%99-Kota-133634?fbclid=IwAR0vKDHt8BlXQBTFjTVXRoSAkgO8Oag9f5C9eQ2kQ6ng8pqAVRSGzw3dQes
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Covered widzę stara się obsesyjnie skorzystać na sezonie ogórkowym w branży. Jakoś nie wierzę aby przechwytywali takie informacje wcześniej niż Collider czy THR.

Odpowiedz
Trwają castingi więc tych nazwisk będzie masa. W ciągu ostatnich paru dni czytałem, że kandydatką do roli Catwoman jest Armas, Riddlera miałby zagrać McAvoy.
Często powtarza sie pare osób m.in Grant który jest podobno faworytem wyścigu o role Alfreda.

Odpowiedz
Hugh Grant? Kurde, ciekawy wybór :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Richard Grant oczywiście. Nie dodałem imienia dlatego, że przewijał sie na poprzednich stronach :P

Hugha bym w sumie zobaczył w jakimś uniwersum komiksowym, troche by sobie urozmaicił filmografie.

Odpowiedz
Wielkim niespełnionym marzeniem jest Johnny Depp jako Riddler - ale to było w czasach drugiego Batmana Nolana i lat, kiedy Depp uważany był za chodzący wabik na widzów.

Hugh Grant jako Two-Face :D a Hugh Laurie jako Riddler.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Edward Norton mógłby tym razem przyjąć rolę Dwóch Twarzy.

Odpowiedz
Jeżeli już będzie tam Riddler to chciałbym widzieć w tej roli kogoś nieoczywistego, kogoś kto nie kojarzy się ze śmieszkowaniem. Mógłby to być w sumie taki pozytywny psychol, ale z dala od rejonów w które zaprowadził tę postać Carrey.

Mój kandydat:

[Obrazek: MV5BNTk2OGU4NzktODhhOC00Nzc2LWIyNzYtOWVi...@._V1_.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Chciałbym aby Riddlera zagrał Scoot McNairy. Poza tym, że to po prostu dobry aktor to jakoś tak patrzę na niego i widzę psychopatę wysyłającego listy z wycinanek :)

Odpowiedz
Fantastycznie podsunąłeś Szaman - ekstra wybór, już pokazał w TD 3 pewne elementy ktore idealnie by pasowały.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Teraz w sumie będę czuł się rozczarowany jeśli McNairy tej roli nie dostanie, naprawdę by pasował.

[Obrazek: Scoot+McNairy+Off+Hours+Portraits+2011+S...CU3Qtl.jpg]

Odpowiedz
(25-06-2019, 17:06)Corn napisał(a): Hugh Grant? Kurde, ciekawy wybór :D
Ej, no Hugh Grant przeciez bylby swietny do tej roli.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No toć mówię. Teraz to mi się wydaje wręcz idealny :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Zdecydowanie #TeamHughGrant. I tak jak koledze wyżej szkoda będzie castingu innego Riddlera, tak teraz mi innego Alfreda.

Odpowiedz
Teraz żeby tylko osoby od castingu czytały forum KMFu. Ja tam od lat obsadzam jako Alfreda Hugh Lauriego.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
W ogóle w sieci jakieś pierdololo, żeby Alfred stał się kobietą i zagrała go Maggie Smith :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Nie liczę na trio Norton-McNairy-H. Grant, no ale bez przesady...

Odpowiedz
(25-06-2019, 22:07)Pelivaron napisał(a): W ogóle w sieci jakieś pierdololo, żeby Alfred stał się kobietą i zagrała go Maggie Smith :D

Gdyby ktoś na to faktycznie wpadł i zrealizował to nie ma lepszego castingu...okej, nie ukrywam, oglądałbym!

Odpowiedz
(25-06-2019, 17:13)Pelivaron napisał(a): Wielkim niespełnionym marzeniem jest Johnny Depp jako Riddler - ale to było w czasach drugiego Batmana Nolana i lat, kiedy Depp uważany był za chodzący wabik na widzów.

What?
Ja myślałem o nim już w czasach Burtonowskiego Batmana 3.
A na Two-face'a wtedy De Niro.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon