The Batman (2021)
(25-06-2019, 22:19)Kuba napisał(a):
(25-06-2019, 22:07)Pelivaron napisał(a): W ogóle w sieci jakieś pierdololo, żeby Alfred stał się kobietą i zagrała go Maggie Smith :D

Gdyby ktoś na to faktycznie wpadł i zrealizował to nie ma lepszego castingu...okej, nie ukrywam, oglądałbym!

No to byłaby całkiem spoko alternatywa, a Maggie Smith to absolutnie genialna aktorka i dałaby radę, ale wątpię mimo wszystko w powodzenie tego pomysłu (a jej angaż też mało prawdopodobny z racji wieku). Nawet przy dzisiejszej polityce Hollywoodu i wciskania na siłę kobiecych charakterów.

Gdyby kiedyś ktoś wpadł na pomysł stworzenia jakiegoś alternatywnego świata to Alfred-kobieta byłby fajnym pomysłem.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Tyle, że Alfred-kobieta nie potrzebuje żadnego elseworlda, żeby zaistnieć - w komiksach pojawiła się jego córka i była to bardzo fajna postać. Inna sprawa, że potrzebowałaby jakiegoś sensownego wprowadzenia.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(25-06-2019, 22:19)Kuba napisał(a):
(25-06-2019, 22:07)Pelivaron napisał(a): W ogóle w sieci jakieś pierdololo, żeby Alfred stał się kobietą i zagrała go Maggie Smith :D

Gdyby ktoś na to faktycznie wpadł i zrealizował to nie ma lepszego castingu...okej, nie ukrywam, oglądałbym!

Już widzę kwik feministek, które zauważą, że kobieta służy białemu mężczyźnie ;)

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Według nowej plotki Vanessa Kirby jest kandydatką do roli Catwoman

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-batman-vanessa-kirby-dolaczy-do-obsady-filmu-kogo-moze-zagrac-1562004273

Odpowiedz
To byłby doskonały wybór!

Odpowiedz
Ciekawostka. Fajny, fanowski render tego jak moglby wygladac Pattinson w masce:

[Obrazek: imVreeh.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Podobno Robert Richardson za kamerą. Nieźle, nieźle
.

Odpowiedz
O i to jest świetna informacja! Richardson to jeden z najlepszych operatorów, bardzo jestem ciekaw jego wizji Gotham w stylistyce noir, o ile faktycznie Reeves pójdzie w tym kierunku.

Odpowiedz
Kolejna świetna informacja, oby się sprawdziła, no i na 100% będzie kręcić na taśmie.

Jeszcze niech Kirby faktycznie obsadza w roli Catwoman i zacznę naprawdę czekać na ten film.

Odpowiedz
Scenografem co ciekawe jest gości od trylogii Małp,ale również "Źródła" czy "Requiem dla snu" :)
Tylko czekać na kompozytora.

Odpowiedz
Na logikę to chyba będzie Michael Giacchino, chociaż nie wiem czy kolejną superbohaterską franczyzą będzie chciał się zająć.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Myślałem, że Reeves jako operatora weźmie Seresina. A tutaj proszę, bardzo miła niespodzianka.

Na logikę rzeczywiście prawdopodobny jest ten Giacchino. I na 100% przyjąłby tą fuchę. Ja bym jednak wolał kogoś mniej oklepanego.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Mogę przez chwilę pomarzyć co by było gdyby do takiego mrocznego Batmana muzykę zrobili Reznor i Ross?

Odpowiedz
Czy cokolwiek wiadomo o stylistyce tego filmu? Nie ukrywam, że chciałbym burtonowski gotyk a nie nolanowski realizm.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Wiadomo tylko, że noir.

Co do kompozytora to Mierzwiak podsunął spoko pomysł. Giacchino lubie a współpraca z Reevesem na razie dała dobre efekty, ale nie chciałbym go tutaj, to jednak bardziej wyrobnik. Richter jest dla mnie calkiem oczywistym wyborem dla Batmana. W wersji bardziej życzeniowej - Cave z Warrenem. Korzeniowski czy Levi też myśle podołaliby zadaniu.

Odpowiedz
Noir to w sumie mogą sobie różnie interpretować, ciekawe co z tego ostatecznie wyjdzie ;) Ja bym chciał dostać wreszcie Gacka-detektywa, który robi trochę typowo technicznej policyjnej roboty - dotychczasowe filmy raczej olewały ten aspekt lub lekko zaznaczały.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Gdybym miał się zakładać, to napisałbym że pewnie bliżej temu będzie do stylistyki z filmów Nolana, niż Burtona.
A pomysł Mierzwiaka świetny. Szkoda, że szanse na spełnienie nikłe :(

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
(19-07-2019, 00:12)Badus napisał(a): Noir to w sumie mogą sobie różnie interpretować, ciekawe co z tego ostatecznie wyjdzie ;) Ja bym chciał dostać wreszcie Gacka-detektywa, który robi trochę typowo technicznej policyjnej roboty - dotychczasowe filmy raczej olewały ten aspekt lub lekko zaznaczały.

O Gacku-detektywie też Reeves sporo wspominał. Nawet bym się nie zdziwił jakbyśmy dostali coś bardzo zbliżonego do klasyki kryminałów noir, zarówno pod względem formy jak i historii.

@zombie001 dlaczego nikłe? Robią muzyke do Watchmen, czemu nie do Mrocznego Rycerza?

EDIT. WRACAMY NA ZIEMIE, Richardson zdementował :)

EDIT #2. Reeves czyta KMF i zasugerował na Twitterze, że faktycznie ściąga do prac Giacchino

[Obrazek: tenor.gif?itemid=8869797]

Odpowiedz
Ciekawe czy uda mu się zrobić najdenniejszy motyw tego bohatera ever jak w przypadku Spider-Mana.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
@Kuba

Nikłe, bo i sam Giacchino na twitterze sugerował, że tym kompozytorem Batmana może zostać :P
Pewnie się tylko droczył, ale szanse i tak ma największe.

Na pocieszenie będzie musiała wam zostać muza Reznora i Rossa do Fincherowego "Manka".

Co do Richardsona, no szkoda. Być może facet figuruje jeszcze na jakieś starej dokumentacji, pozostałościach gdy to Affleck miał być reżyserem i stąd ta nadinterpretacja. Czyli pewnie jednak dostaniemy Seresina - swoją drogą dopiero teraz zobaczyłem, że facet niedługo dobije do 80.
Reeves  dawno temu jeszcze współpracował z Fraserem i nie wiem czy przypadkiem nie wolałbym jego. :/

Generalnie lipa.
Nie dostaniemy Reznora i Rossa.
Nie dostaniemy Richardsona.
Tej Kirby też pewnie nie dostaniemy, bo znając życie i współczesne realia rola Catwoman przypadnie jakieś czarnoskórej aktorce. 
Projekt można wywalić do kosza ^^

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon