The Batman (2021)
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-jeffrey-wright-talks-play-commissioner-gordon-1237376

Jeffrey Wright negocjuje role Gordona a według Variety o krok od dołączenia do obsady jest Jonah Hill.

Odpowiedz
Wygląda na to, że te spekulacje dotyczące czarnoskórego Gordona mogą okazać się prawdą. Przed kilkoma dniami pojawiła się informacja, jakoby pierwszym wyborem Matta Reevesa miał być Mahershala Ali.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
serio kogoś to gowno obchodzi?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
I Ty się potem dziwisz, że ktoś Cię traktuje, tak jak traktuje?

Ale ok, odpowiem. Tak, np. mnie obchodzi. I co w związku z tym? Skomentuj proszę.
.

Odpowiedz
Serio kogoś obchodzi co ten kołek wypisuje tu czy gdziekolwiek indziej? :)

---

Czarny Gordon, aha, czyli już wręcz ostentacyjnie, a i przy okazji polit-poprawnie odcinamy się od Snyder-Verse, żeby nawet nie dało się udawać, że to ten sam świat. Swoją drogą - czy tylko ja mam wrażenie, że odtwórca roli głównej to najlepsze co do tej pory wiadomo o tym filmie? (choć w życiu gościa nie widziałem na ekranie). Tak, wiem, że dla niektórych dobrą wiadomością jest też reżyser (nie dla mnie).
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Przecież to jest Jeffrey Fucking Wright. Ten gość to praktycznie jest Komisarz Gordon, tylko bardziej opalony. Jaka szkoda, że żyjemy w tak politycznie znerwicowanych czasach, że tak idealny wybór, na bank będzie omawiany głównie w kwestiach politycznej poprawności. Lepiej Wright na Gordona niż Williams na Two Face'a ;)

PS. Biedny Jona Hill. Tyle czasu się chłop katował dietami, a tu pierwsza reakcja internetów na wieść o jego zaangażowaniu w ten projekt to: "na bank gra Pingwina" :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Mi się ten casting nawet podoba, ale jak na ironię losu w przypadku rozrośnięcia się tej trylogii w małe Bat-Uniwersum, kolejna znana postać która w oryginale jest ruda, będzie czarna. Mam tutaj na myśli Barbarę Gordon.

Odpowiedz
(24-09-2019, 01:20)shamar napisał(a): serio kogoś to gowno obchodzi?
Co dokładnie nazywasz gównem?

Film którego temat ma już kilkadziesiąt stron? Gdyby nikogo nie obchodził to nie miałby swojego tematu i tych kilkudziesięciu stron.

Potencjalny casting Jeffreya Wrighta na Gordona? A może samego Wrighta?

---

@Gieferg
Od początku była mowa że to będzie Batman niezwiązany z DCEU więc dlaczego chciałbyś udawać że to ten sam świat? Dla zaspokojenia własnej potrzeby, yyy, czego? :) Im mniej związku z tamtym syfem (czytaj: tym jaki syf się z tego zrobił w JL) tym lepiej, tylko szkoda że studio wysyła takie sprzeczne sygnały i wciąż zdaje się nie mieć jednego konkretnego kierunku w jakim to ma iść.

Odpowiedz
(24-09-2019, 00:38)Pelivaron napisał(a): Wygląda na to, że te spekulacje dotyczące czarnoskórego Gordona mogą okazać się prawdą. Przed kilkoma dniami pojawiła się informacja, jakoby pierwszym wyborem Matta Reevesa miał być Mahershala Ali.
Oby nie Ali. Ali pozornie na Gordona byłby okej, ale Wright ma magnetyzm, którego Aliemu IMO brakuje. Wright na Gordona bomba.

Jonah Hill na Pingwina też byłby ciekawy. Zwłaszcza z War Dogs. Choć moze tam za bardzo jokerowy:

(24-09-2019, 07:51)marsgrey21 napisał(a): Mi się ten casting nawet podoba, ale jak na ironię losu w przypadku rozrośnięcia się tej trylogii w małe Bat-Uniwersum, kolejna znana postać która w oryginale jest ruda, będzie czarna. Mam tutaj na myśli Barbarę Gordon.
Komisarz Gordon też jest rudy, o ile dobrze pamiętam np. w Year One.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ja bym go widział w roli Bullocka, pasowałby i to bardzo.

Ale jeśli ma grać przeciwnika Batmana, to czuję, że raczej chodzi o Riddlera.

Odpowiedz
Bez kitu, Bullock to bylby dobry strzał. Choć nie wiem czy nie za mała rola? Z drugiej strony, jezeli to znow bedzie yearone'owe troche to moze. Riddler też trafny, zwlaszcza dla odchudzonego Jonah.

Odpowiedz
Jeffrey Wright to spoko wybór, a czarnoskóry Gordon pasuje jak najbardziej. Przypominają mi się jakieś stare concepty, na który Gordon wyglądał jak Somerset z Siedem.

Mnie oczywiście ciekawi w jakim kierunku pójdą z kostiumem. Nie wydaje mi się, żeby powtórzyli Affecka, ale myślę że można liczyć na zachowanie szaro-czarnej kolorystyki, z nieco bardziej technicznym wyglądem.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Nie wariujcie z Bullockami, Pingwin to pewniak. Sam wybór Hilla..no zachwycony nie jestem, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wright to oczywiście świetny Gordon i wybór znacznie lepszy od Aliego który swój aktorski absolut osiągnął w "Green Book" a w takim Detektywie był już zwyczajnie nudny.

Jak obaj panowie zostaną potwierdzeni a Brosnan zagra tego Alfreda to trzeba przyznać, że otrzymamy bardzo interesującą obsade :P

Odpowiedz
Naprawdę? Dla mnie zapowiada się strasznie nieciekawa obsada i mega nieciekawy dobór przeciwników (wszystkich już widziałem i żadnego nie potrzebuję w nowej wersji w swoim życiu).

(24-09-2019, 02:24)Gieferg napisał(a): Swoją drogą - czy tylko ja mam wrażenie, że odtwórca roli głównej to najlepsze co do tej pory wiadomo o tym filmie?

Nie tylko ty.

Jeśli Jonah Hill miałby zagrać Pingwina, lub Riddlera, to zdecydowanie bardziej wolałbym go jako Riddlera.

Odpowiedz
Tzn to będzie interesująca obsada pod tym względem, że nie ma kompletnie pewności jak to zadziała. Nietypowe wybory. Może wypalić i być fantastycznie lub wręcz odwrotnie. W porównaniu z idealnym tercetem Affleck - Irons - Simmons tutaj wszyscy są dość niebezpiecznymi wyborami :P

Co do doboru przeciwników - czekam na to jak podejdzie do nich Reeves. Pingwina widziałem raz i był tragiczny, Riddler też swoich pełnych możliwości na ekranie nie pokazał, Two Face jakoś pasuje mi do whodunnit oraz stylu reżysera a Mad Hattera/Fireflya nie było na ekranie (chyba, że liczymy Arrow/Gotham :P). Catwoman niby się już pojawiała, ale w mojej opinii nigdy nie była pokazana tak jak być powinna.
Zresztą pewnie będzie jeszcze jakiś villain niespodzianka, w końcu John David Washington miał być do takiej roli przymierzany.

Cała moja nadzieja jaką pokładam w tym projekcie opiera sie na osobie Matta Reevesa, twórcy jednego z najlepszych blockbusterów tej dekady i myśle, że tak samo patrzy na ten film większość widzów. Pewnie jakby za sterami siedział ktoś inny to miałbym więcej obaw.

Odpowiedz
Kuba napisał(a):Tzn to będzie interesująca obsada pod tym względem, że nie ma kompletnie pewności jak to zadziała. Nietypowe wybory. Może wypalić i być fantastycznie lub wręcz odwrotnie. W porównaniu z idealnym tercetem Affleck - Irons - Simmons tutaj wszyscy są dość niebezpiecznymi wyborami :P

Nie tylko niebezpiecznymi, ale też nieekscytującymi i nieciekawymi IMHO.

Kuba napisał(a):Co do doboru przeciwników - czekam na to jak podejdzie do nich Reeves. Pingwina widziałem raz i był tragiczny

[Obrazek: batman-movie-order.jpg?w=600]

Co qrwa? Chyba, że nie oglądałeś BR i nie piszesz o DeVito, tylko o jakimś Pingwinie, o którym nie wiem.

Kuba napisał(a):Riddler też swoich pełnych możliwości na ekranie nie pokazał

Przeciwnik dla dzieci. Idealną rolę miał w grach Arkham Asylum i Arkham City. Szarżujący Jim w Foreverze był dla mnie super i w sumie w innej roli, niż takiego błazna, go nie widzę i nie wiem czy dałoby radę pokazać go tak, aby był wystarczającym wyzwaniem dla najlepszego detektywa na świecie.

Kuba napisał(a):Mad Hattera/Fireflya nie było na ekranie

I mogłoby tak jeszcze długo pozostać. Batman ma wielu innych przeciwników, których jeszcze nie było na dużym ekranie (Scarface, Clayface, Hush, Court of Owls, Ratcatcher, Man-Bat), lub takich, którzy byli, ale nie wykorzystano nawet skrawka ich potencjału (Mr. Freeze i Poison Ivy). Oby Kapelusznik i Firefly mieli niewielkie role, a jeśli się wzorują na The Long Halloween, to liczę na Calendar Mana za szybą, który niczym Dr Lecter pomaga Batmanowi rozwiązać zagadkę. ;)

W ogóle Reeves mógłby nas zaskoczyć i głownym villainem zrobić kogoś zupełnie nowego, czarny charakter, którego nie było w komiksach!

Odpowiedz
(24-09-2019, 09:47)Juby napisał(a): W ogóle Reeves mógłby nas zaskoczyć i głownym villainem zrobić kogoś zupełnie nowego, czarny charakter, którego nie było w komiksach!
Tylko po cholere skoro Batman ma tylu ciekawych przeciwników, których jeszcze nigdy nie było na ekranie?

Odpowiedz
Court of Owls to materiał na jakiś finał trylogii. Hush..no były jakieś ploty, że Washington może go zagrać i on by akurat idealnie pasował do tej historii. Ratcatcher będzie w SS. Clayface? Ten to dopiero jest nudny!

Kapelusznik to bardzo ciekawy przeciwnik z którego pomocą można wprowadzić sporo szaleństwa i fajnych, pomysłowych scen. Firefly też imo ciekawszy od..Clayface'a ://

Riddlera można pokazać jako błazna, ale także jako niesamowicie inteligentną, przebiegłą postać która będzie faktycznym wyzwaniem intelektualnym dla Batmana. Znowu, wszystko zależy od wizji scenarzysty. Materiał wyjściowy jest bardzo dobry i pozwala iść z tym bohaterem w wielu różnych kierunkach.

Odpowiedz
Riddler to strasznie niewykorzystana postać, często robi się z niego drugoligowego złoczyńcę, gdy w rzeczywistości jest w nim potencjał na o wiele ciekawszą postać.

W kilku komiksach scenarzyści wykorzystali to i przedstawili go jako okropnie narcystycznego, mściwego i sadystycznego psychopatę i to czyniło go niezwykle ciekawym przeciwnikiem dla Batmana i całkiem nieźle to uchwycono w serialowej wersji.

Z resztą myślę, że Reeves nie brałby się za tą postać gdyby właśnie w coś takiego nie celował.

Odpowiedz
(24-09-2019, 10:06)Kuba napisał(a): Clayface? Ten to dopiero jest nudny!
Odcinki z nim są jednymi z najlepszych w The Animated Series, w dodatku jest tu materiał na coś niesamowitego wizualnie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon