The Batman (2021)
Jak powyżej. Odcinki TASu z Clayfacem są genialne, a przeciwnik ten dałby szansę twórcom na całkowite szaleństwo. Wzmożony realizm Nolana poszedłby w odstawkę, to byłaby całkowita fantastyka z Batmanem vs. T-1000 z gliny! :)

Kuba napisał(a):Ratcatcher będzie w SS.

[Obrazek: tenor.gif]

Jego damska wersja jako postać pozytywna. Weź mi nawet o tym nie przypominaj. Oby to wycięli w pizdu jak MJ z TASM2 i zrobili tę postać jak należy w kolejnym Batmanie.

Odpowiedz
Najbardziej interesujące u Clayface'a jest jego tragedia, od aktora do potwora, to jest materiał na opowieść która nie potrzebowałaby dodatkowych złoczyńców, a jego umiejętności zmiany wyglądu dawałyby spore pole do popisu względem fabuły i jakichś intryg.

Odpowiedz
Z calym szacunkiem dla Wrighta ktory jest znakomitym aktorem, to nie pasuje mi wizualnie na Gordona, po prostu nie widze go oczyma wyobrazni.

Co do przeciwnikow to jestem takiego samego zdania by wreszcie Warner siegnal po zloczyncow ktorzy jeszcze nie byli. Ilez mozna odgrzewac tych samych vilianow.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(24-09-2019, 02:24)Gieferg napisał(a): Swoją drogą - czy tylko ja mam wrażenie, że odtwórca roli głównej to najlepsze co do tej pory wiadomo o tym filmie? (choć w życiu gościa nie widziałem na ekranie). Tak, wiem, że dla niektórych dobrą wiadomością jest też reżyser (nie dla mnie).

Nie, nie tylko Ty :d
I generalnie Reeves-reżyser, to żadna tragedia. Małpy były zgrabnie wyreżyserowane. Większy problem to Reeves-scenarzysta. Coś czuję, że te ciągłe przeróbki scenariusza nie wynikają wcale z tego, że było tam za mało akcji, tylko po prostu Reeves stworzył niechlujny, nieangażujący i nudny jak flaki z olejem, tekst. 

(24-09-2019, 07:40)Proteus napisał(a): Jaka szkoda, że żyjemy w tak politycznie  znerwicowanych czasach, że tak idealny wybór, na bank będzie omawiany głównie w kwestiach politycznej poprawności. Lepiej Wright na Gordona niż Williams na Two Face'a ;)

PS. Biedny Jona Hill. Tyle czasu się chłop katował dietami, a tu pierwsza reakcja internetów na wieść o jego zaangażowaniu w ten projekt to: "na bank gra Pingwina" :)

Jaki Williams? Chyba Washington. John David Washington, bo to o nim była wzmianka, że może zagrać Dwie Twarze.
Ja z wyborem Wrighta mam jedynie taki problem, że rodzi on dalsze, mega irytujące, reperkusje.  Skoro dostaniemy taką wersję Gordona, to i jego córka - o ile nie będzie adoptowana - zostanie obsadzona pod kątem 'diversity' -.-

Wolałbym zobaczyć Batgirl w bardziej kanonicznym wydaniu. No... chyba, że Reeves nie ma w ogóle w planach pokazywać takiej postaci, wtedy spoko. Choć podpięcie ewentualnej solowej "Batgirl" pod uniwersum Battinsona ma chyba więcej sensu, niż umieszczenie jej gdzieś w próżni. :/ 

(24-09-2019, 08:25)Mierzwiak napisał(a): @Gieferg
Od początku była mowa że to będzie Batman niezwiązany z DCEU więc dlaczego chciałbyś udawać że to ten sam świat?

EEEee?? No nie. Nawet jak posadę objął Reeves, to zarzekali się, że Affleck wróci do roli. Jak na moje wszyscy i tak wiedzieli do czego to zmierza, ale oficjalne sygnały ze studia były bardzo niejednoznaczne. Właściwie to WB nadal nic oficjalnie nam w tej kwestii nie powiedziało. Nowy Batman odpływa sobie spokojnie od DCEU, a widzowie dowiadują się tego tylko poprzez nowinki castingowe :>

Btw. Tak apropo Hilla. Wie ktoś jak on aktualnie wygląda? Bo wydaje mi się, że widziałem z nim jakiś materiał, w którym widać było, że znowu skoczyła mu delikatnie waga.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(24-09-2019, 11:34)zombie001 napisał(a): Jaki Williams? Chyba Washington. John David Washington, bo to o nim była wzmianka, że może zagrać Dwie Twarze.

Billy Dee Williams, aka Harvey Dent.

[Obrazek: 4f0b493ca81f4162e65a5ab5b221d854c9ac559a_hq.jpg]

Dla mnie wybór Jeffrey'a Wrighta jest cienki przede wszystkim dlatego, że kojarzę go głównie jako Felixa z Bondów z Craigiem. A teraz przechodzi z drugoplanowej roli pomocnika Bonda do drugoplanowej roli pomocnika Batmana - słabo. No i do roli Gordona kompletnie mi nie pasuje. Tyle.

Odpowiedz
Obejrzyj Westworld

Nie rozumiem tych problemów z ciaglością czy kanonicznością. Proste - BvS/MoS/SS vol 1/JL idzie do kosza i wszystko co sie tam fabularnie zadziało nie ma żadnego wpływu na obecne filmy. Te będą zapewne powstawały tak aby dalo sie to połączyć (Harley w SS i Birds of Prey, gdzieś tam duch Batmana w tle), ale bez wielkich crossoverów póki co. Jedynie jak wyraźnie powiedzą, że coś jest niezależne (jak przy Jokerze) to takie jest.
Batgirl podpięta na pewno będzie pod Batmana. Nie mam żadnego problemu z tym, że będzie czarna o ile ją dobrze obsadzą (taka Black Canary w mojej ocenie obsadzona jest fatalnie)

Odpowiedz
@Juby

Aaaaaaaaaaaa. No tak. Kompletnie zapomniałem, że Lando tam grał. No i myślałem, że Proteus pisał o jakichś bardziej aktualnych plotach.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(24-09-2019, 11:34)zombie001 napisał(a):
(24-09-2019, 07:40)Proteus napisał(a): Jaka szkoda, że żyjemy w tak politycznie  znerwicowanych czasach, że tak idealny wybór, na bank będzie omawiany głównie w kwestiach politycznej poprawności. Lepiej Wright na Gordona niż Williams na Two Face'a ;)

Jaki Williams? Chyba Washington. John David Washington, bo to o nim była wzmianka, że może zagrać Dwie Twarze.

Pewnie chodziło mu o Billy Dee Williamsa, który grał Denta w '89 (i grałby go znowu w BR, gdyby nie pewne rzeczy).

Co do czarnego Gordona... jak tak mówicie, żeby wykorzystywać nowych villainów zamiast tych powszednich, to czemu nie zrobić tak z Gordonem? W komiksach Batman współpracował z Crispusem Allenem, czarnoskórym detektywem pracującym w gothamowskiej policji (BTW polecam Gotham Central Brubakera). Zrobiliby Allena komisarzem policji (i odpowiednikiem Gordona) - mieliby twe swoje diversity i zamknęliby jadaczki paranoikom krzyczącym o poprawności politycznej i blackwashingu :).

A, że Gordona by nie było? A czemu nie? MCU i Burton pokazali, że drastyczne zmiany w stosunku do komiksów wychodzi to filmom na dobre. A jedna kreskówka z Batmanem, też nazwana The Batman, w dwóch pierwszych sezonach nie miała Gordona i zamiast niego policyjnymi sojuszniczymi Batmana byli Azjatka i Murzyn.

Odpowiedz
Justin Kroll z Variety podał informację, że Jonah Hill chce dwa razy więcej pieniędzy niż Pattinson (on za występ ma zgarnąć 5 mln dolarów).
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
To jest szansa, że sie nie dogadają :D

Odpowiedz
(24-09-2019, 11:57)Kuba napisał(a): Obejrzyj Westworld

Widziałem, i co teras?

Odpowiedz
I teras nikt ci tych zmarnowanych godzin nie zwróci.

Odpowiedz
(24-09-2019, 12:27)Juby napisał(a):
(24-09-2019, 11:57)Kuba napisał(a): Obejrzyj Westworld

Widziałem, i co teras?

To jestem troche zdziwiony, że komuś po Westworld pierwsze z czym Wright się kojarzy to jakiś epizodyczny pomagier Bonda :P

W sumie to Gordon w przypadku robienia czegoś na kształt uniwersum około batmanowego mógłby być dość istotnym bohaterem a nie tylko ograniczać się do asystowania Batmanowi, komisarz zresztą zawsze miał większy udział w akcji niż Feliks w Bondach ;) Ja chętnie bym przez moment zobaczył ten motyw z wydarzeń po "Batman Endgame" kiedy Gordon założył kostium Mrocznego Rycerza, nie na stałe oczywiście (za to ciągle mam nadzieje zobaczyć kiedyś Dicka/Damiena jako Batmana).
Bardziej niż na żonglerce przeciwnikami zależy mi na wykorzystaniu Batman Family, do tej pory zawsze traktowanej po macoszemu w aktorskich adaptacjach.

Odpowiedz
(24-09-2019, 12:55)Kuba napisał(a): Ja chętnie bym przez moment zobaczył ten motyw z wydarzeń po "Batman Endgame" kiedy Gordon założył kostium Mrocznego Rycerza, nie na stałe oczywiście (za to ciągle mam nadzieje zobaczyć kiedyś Dicka/Damiena jako Batmana).
Bardziej niż na żonglerce przeciwnikami zależy mi na wykorzystaniu Batman Family, do tej pory zawsze traktowanej po macoszemu w aktorskich adaptacjach.

Jeżu Malusieńki. Oby nigdy takie bzury nie zostały wykorzystane.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jest to tak prawdopodobne, jak to, że MacLachlan zagra Leto w Diunie a Lucy in the Sky powalczy o nagrody.
Całe szczęście, że Kubuś jest w swoim regularnym bredzeniu raczej rozczulający niż irytujący.
Choć z tym tragicznym Pingwinem niebezpiecznie zbliżył się do granicy.

Odpowiedz
Wszystkiego czego brakuje w Batmanie to Gordon z irokezem walczący w zbroi rodem z anime.

Odpowiedz
(24-09-2019, 13:06)Paszczak napisał(a): Jest to tak prawdopodobne, jak to, że MacLachlan zagra Leto w Diunie a Lucy in the Sky powalczy o nagrody.
Całe szczęście, że Kubuś jest w swoim regularnym bredzeniu raczej rozczulający niż irytujący.
Choć z tym tragicznym Pingwinem niebezpiecznie zbliżył się do granicy.

No oczywiste jest, że Gordon nigdy stroju nie założy i nigdzie nie napisałem, że to się stanie czy jest prawdopodobne. Co nie zmienia faktu, że chętnie bym to zobaczył bo zdecydowanie bardziej od entej inkarnacji Bruca Wayne'a interesuje mnie ktokolwiek z jego sojuszników pod maską, każdy taki wątek ma duży potencjał (nie licząc Afreda bo tutaj scenarzysta się zdecydowanie zagalopował)

Nie rozumiem czepiania się o "Lucy in the Sky", zupełnie jakbym był jakimś największym obrońcą tego filmu na tym forum. A przed recenzjami na RT nic nie zwiastowało aby film miał się nie udać

Odpowiedz
(24-09-2019, 12:29)Paszczak napisał(a): I teras nikt ci tych zmarnowanych godzin nie zwróci.

Tylko dwa pierwsze odcinki, więc nie tyle godzin, co godzinę z hakiem. ;)

(24-09-2019, 12:55)Kuba napisał(a): To jestem troche zdziwiony, że komuś po Westworld pierwsze z czym Wright się kojarzy to jakiś epizodyczny pomagier Bonda :P

To pierwsze filmy w jakich go widziałem, to je widziałem najwięcej razy, w zasadzie nie kojarzę go z czegokolwiek innego, nawet jeśli w czymś wystąpił. Co w tym dziwnego?

Odpowiedz
Udajesz, ze nie chcesz zrozumieć czy co? Przecież logiczne, ze Kubie chodzi o to ze miałeś go w Westworld w roli ciekawszej i większej, stad zdziwienie ze nie pamiętasz.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Joe Manganiello też widziałem w rolach większych i ciekawszych, a mimo to zawsze będzie dla mnie "Flashem Thompsonem ze Spider-Mana", więc dla mnie argument z dupy.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon