The Batman (2021)
Widzieliśmy, tyle, że House i Alfred to dwie zupełnie różne postacie, więc to nie oznacza, że oglądalibyśmy drugi raz to samo.

Odpowiedz
Dla mnie Laurie wszędzie gra to samo więc...

Odpowiedz
Laurie na Alfreda to byłoby takie meh..lubie go, ale nie. Zbyt oczywisty i prosty wybór, od razu wiadomo jak portretowałby postać. Drugi Hugh był znacznie ciekawszą opcja.

Odpowiedz
Laurie byłby idealny do roli Alfreda. Ale jego pozycja w branży wyklucza go z takiego projektu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie ogarniam. Jaka pozycja?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ile filmów kinowych widziałeś z jego istotnym udziałem?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Wtf. Od kiedy żyjemy w latach 90/pierwszej dekadzie tego wieku, że bycie jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w historii telewizji nie wystarczy aby dostać role w wysokobudżetowym blockbusterze?
Zgaduje, że o to chodzi.

Nie wspominam już o tym, że Laurie grywał w filmach i to całkiem rozpoznawalnych.

Odpowiedz
To nie pozycja w branży, a raczej świadoma decyzja Lauriego, że gra tak mało i jest gdzieś na uboczu. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(07-11-2019, 22:26)Kuba napisał(a): Nie wspominam już o tym, że Laurie grywał w filmach i to całkiem rozpoznawalnych.

Dajesz.

Odpowiedz
Tomorrowland, Rozważna i romantyczna, aktorska wersja Dalmatyńczyków, dojdzie ostatni film Iannucciego.
Nie wnikam w to jakimi sukcesami były to filmy, grunt, że były :P
Dobra, wydawało mi się, że było tego więcej. Mój błąd.

Ale powtarzam, żyjemy w 2019 nie w 2005 roku i granie w serialach (zwłaszcza kiedy się jest Dr Housem!) to nie jest trzymanie się "gdzieś na uboczu" czy znak niższej pozycji w branży. Zreszta w Marvelu to Madden który zagra Ikarisa na czym się wybił? Na serialu. Harington ile miał ról w filmach? Cumberbatch do dużych produkcji pewnie też sie dostał dzięki zniewalającej roli w "Pokucie", co nie?

Laurie jest na pewno ważniejszym aktorem w branży od Kravitz czy Jeffreya a i przy Dano bym dyskutował który jest bardziej rozpoznawalny.

Odpowiedz
(07-11-2019, 22:10)SonnyCrockett napisał(a): Ile filmów kinowych widziałeś z jego istotnym udziałem?

Oh. Przez chwilę myślałem że coś powiedział/zrobił/me too/whatever i go Hollywood skreśliło.

A więc trochę wydumany problem, bo to nie jest tak że pierwotni odtwórcy roli Alfreda to były jakieś nazwiska które przyciągają tłumy do kas. W zasadzie to z całej potwierdzonej obsady tego Batmana, to chyba mordką która najbardziej ludziom się kojarzy to Pattinson i to głównie przez nieprzerwaną bekę ze "Zmierzchów".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Od czasów Housa minęło już 10 lat. I od tego czasu brak go w kinie, dla mnie to jasno wskazuje że jest jakaś bariera. Z której strony nie wnikam.

Odpowiedz
Może po prostu woli grać w serialach? A grał od Housa w "Veep", "The Night Manager", "Paragrafie 22" i przygotowuje kolejny serial z Iannuccim, są to więc głośne i doceniane projekty a nie serialiki CW.

Odpowiedz
https://collider.com/jayme-lawson-joins-the-batman/

Reeves tym razem sięga po debiutantke. Barbara?

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/batman/the_batman/the-batman-possible-details-revealed-about-robert-pattinsons-batsuit-and-it-may-be-blue-and-grey-a171607

Cytat:Firstly, Thomas Polito has claimed that the costume will be blue and gray and that a first look could come our way as soon as next month. Then, another online scooper - KC Walsh - adds that we should expect, "a modernized take on the [Adam] West costume, incorporating Blues and Greys, but no longer yellow." He adds that, "most importantly I’m told it will feature the white eyes."

Od siebi dodam, że wiele miesięcy temu Reeves wrzucił na swojego Twittera dwa zdjęcia z których jedno zdradzało jakie postacie będą odgrywać ważne role w filmie, więc może drugie wskazywało jakich kolorów chce użyć w nowym stroju Batmana.

Odpowiedz
Serkis na Alfreda w sumie ujdzie, ale chciałbym w końcu dostać Alfreda z "klasyczną" fryzurą i pewnie znowu nic z tego...

[Obrazek: Alfred_Pennyworth_0001.jpg]
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Jak z początku uznałem ten casting za kichę totalną, tak jak patrzę na tą fanowską grafikę, to myślę że może wyjść z tego nawet ciekawy Alfred :)

[Obrazek: andy-serkis-batman-alfred-art.jpg]

Ale i tak szkoda Pierce'a.
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Dla mnie spoko wybór, lepszy od Ironsa, który w sumie nie miał za wiele do roboty w BvS i JL.

A Brosnana mi nie szkoda, bo był zwykłą plotką, w dodatku powtórzoną. Przed zdjęciami do BvS też mówiło się, że na Alfreda przymierzany jest Dalton. Takie czasy, że jak rebootują Batmana, to zawsze fanom marzy się eks-Bond w odpowiednim wieku do tej roli.

Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka strasznie mi nie leży ten wybór, z drugiej strony lubię Serkisa i może taki casting zaowocuje czymś ciekawym.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon