The Batman (2021)
Chcę powiedzieć, że kto jak kto, ale Bruce Wayne ma możliwości stworzyć strój który jest poręczny, zapewnia mu ochronę i jednocześnie wygląda estetycznie, nie tylko ze względu na pieniądze, ale także ludzi jak Lucius Fox, Alfred (były wojskowy) oraz militaria z którymi związana jest jego firma.

W dodatku już zostało wiele razy potwierdzone, że w tym filmie Batman będzie już działał od kilku lat, to nie jest kolejny origin movie.

Odpowiedz
OK. Ale ja te plotki o samoróbce odebrałem jako szycie rajtek w garażu a nie wykorzystywania swoich pieniędzy i wciąganie jakichś inżynierków. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(14-02-2020, 17:31)SonnyCrockett napisał(a): Czyli chcesz mi powiedzieć że miliarder samodzielnie robi sobie te fikuśne płyteczki na wtryskarce w piwnicy? :) Nie mówiąc już o tym że takie płytowe zbroje są mało poręczne. Po samoróbce spodziewał się właśnie jakiegoś naprawdę przyziemnego podejścia w stylu militarnym (kamizelka taktyczna itp.) +charakterystyczna maska.

Wiem o co Ci chodzi, ale w sumie zbroja Iron Mana to też tak jakby samojebka :D

A mówimy o postaciach mających zbliżony status - inteligentni miliarderzy z nieograniczonymi możliwościami.

Odpowiedz
Cytat:zbroja Iron Mana to też tak jakby samojebka

:)

Odpowiedz
Niby tak ale jeżeli nowy Batman będzie miał jaskinię wypełnioną robotami produkcyjnymi kierowanymi przez głos Alfreda to ja powiem MEH. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
O Batman z metalową płytką we łbie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Oglądałem kilka razy testowy materiał i zaczynam  pozytywniej patrzeć na ten projekt kostiumu.
Kołnierz kojarzy mi się z conceptami do filmu Aronofsky'ego, z tym że tamten ładniej  się prezentował, ten z materiału wydaje się natomiast praktyczniejszy.

[Obrazek: lightblue.jpg]

Kluczem do sukcesu jest to, aby sam korpus kostiumu nie wyglądał jak coś zrobionego z plastyku. To byłaby tragedia :/ 
Liczę też na dłuższe uszy przy masce, aczkolwiek mam wrażenie, że w początkowej (nieostrej) części materiału są one dość krótkie. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Też liczę na długie uszy. Chyba jeszcze takich nie mieliśmy? Póki co wszystko w tym projekcie wygląda dobrze. Reżysera lubię, aktor dobrany IDEALNIE, muzyka, a przynajmniej ten fragment bardzo dobra, no i kostium wyglądający hi-techowo, czyli coś nowego po gumie, sutkach i kevlarze.

Poczekajmy jak kostium będzie się prezentował w ruchu. No i na bank go podrasują w CGI.

Niech już dadzą zwiastun.

EDIT: ten symbol nietoperza na klacie to chyba składane ostrze?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Cytat:Też liczę na długie uszy. Chyba jeszcze takich nie mieliśmy?
Jak dla mnie to poza Batfleckiem mieliśmy w każdym filmie od 1989 :P
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Długie, jak na obrazku wyżej. Długie i szpiczaste. Tylko Keaton miał coś podobnego.

Odpowiedz
Takich jak na tym obrazku to bym raczej nie chciał.

Odpowiedz
(17-02-2020, 00:37)Arahan napisał(a): EDIT: ten symbol nietoperza na klacie to chyba składane ostrze?

Wątpię. Możliwe, że chodzi o ten motyw

[Obrazek: Batman-1000-Gun.jpg]
.

Odpowiedz
Możliwe, ale popatrz dokładnie, od spodu widać zdartą stal, jakby zaostrzoną.

@gief czemu nie? Bardzo gotyckie i lekko upiorne.

Odpowiedz
#notmyBatman
temu nie.

Odpowiedz
Że też ktoś się tym jara.
Kolejny raz, na przestrzeni kilku lat, upasieni producenci sprzedają wam ten sam kotlet a wy się podniecacie
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Kolejny raz na przestrzeni kilku miesięcy, Shamar sprzedaje nam to samo smutne pierdolenie.
Spieprzaj, dziadu.

Odpowiedz
Z tymi długimi uszami to różnie bywa, w serialu Gotham próbowano takich długich i spiczastych uszu i nie wyglądało to źle, jeśli mówimy tylko o nich, nie o reszcie stroju.

Ja mimo to czuję, że w nowym filmie uszy będą podobne do tych Batflecka.

Odpowiedz
I wtedy nie będzie się różnił wyglądem od Daredevila.

Odpowiedz
Wszystko zależy od tego jak będą wyglądać uszy, bo w zależności od ich kształtu i ustawienia, całość będzie inaczej się prezentować.

[Obrazek: 1hh9Ocv.jpg]

Odpowiedz
Wariant 2 jest idealny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon