The Batman (2021)
Cytat:Nie sądziłem że zostanę przez to o coś oskarżany ;)

Serio?
Śledzisz forum od dawna i nie sądziłeś, że kolejny komiksowy freak pojawiający się na nim natychmiast po zbanowaniu innego i niedługo po tym jak jeden się wyniósł będzie uznany za podejrzanego?
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
No bez przesady - przecież pisze wydaje mi się normalnie, więc niby co by miało wskazywać że jestem kolejnym trollem? a "komiksowych freaków" przecież tu pełno. Ty też zresztą dużo piszesz w dziale komiksowym - chyba najwięcej. 

Odpowiedz
http://io9.gizmodo.com/ben-affleck-casts-doubt-on-directing-batman-solo-flick-1790675269

Uuuu, myślicie że to tylko takie typowe pitu pitu czy może coś jest na rzeczy? Szczerze mówiąc, gdybym miał obstawiać, to wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby ten film był totalnym crapem (jak już kiedyś pisałem, Affleck udowodnił swoją wartość jako reżyser ale komiks, zwłaszcza takiego kalibru, to inna para kaloszy).

Idę o zakład że nawet jeśli Wonder Woman będzie spoko filmem (na co liczę), to i ona, i Justice League będą kolejnymi katastrofami jeśli chodzi o recenzje krytyków. Kasa pewnie będzie się jako tako zgadzać, pytanie brzmi na ile wszystkim w to zaangażowanym będzie się chciało w to dalej bawić.

Odpowiedz
To nie potrzebne rozdmuchiwanie. Affleck nie powiedział nic nowego, on od zawsze mówi, że jeśli nie zakończy dobrego scenariusza to nie rezyseruje. I nic....ten film ti marzenie Bena i potencjalny ratunek całego DCEU jeśli JL zawiedzie. Ten film wyjdzie.

Odpowiedz
Też myślę że to burza w szklance wody. Ten film aktualnie ma większy potencjał na dobre recenzje, niż jakikolwiek inny zapowiedziany pod szyldem DCEU.

Odpowiedz
(02-01-2017, 18:25)Kuba napisał(a): ...jeśli nie zakończy dobrego scenariusza to nie rezyseruje.

Ale nie przeszkodzi mu to zagrać w filmie? I póxniej znowu robić głupią minę podczas wywiadów, kiedy będą orać "jego" film?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(02-01-2017, 08:46)Mierzwiak napisał(a): http://io9.gizmodo.com/ben-affleck-casts-doubt-on-directing-batman-solo-flick-1790675269

Uuuu, myślicie że to tylko takie typowe pitu pitu czy może coś jest na rzeczy?

Zwykłe pitu pitu. Niedługo opublikują sprostowanie Bena.

Chociaż... ciekawe jaka będzie sytuacja całego DCEU, gdy JL zarobi w kinach jeszcze słabiej od BvS (a wydaje mi się, że tak będzie). Wtedy mogą zrobić ostre cięcia i zmiany w planowanym uniwersum, a jedynym jego filmem w 2018 będzie Aquaman.

Odpowiedz
Nie przesadzajmy, JL swoje zarobi :)

Po co komu sprostowanie Bena? On nie ma co prostować bo pytają go o to samo od roku i on zawsze mówi to samo, jeden portal nadinterpretował i teraz wszyscy szukają dziury w całym.
Przy okazji wiele dość wiarygodnych portali oglosiło, że zdjęcia w Los Angeles. Znając styl robienia przez Bena filmów pewnie będą głównie w plenerach lub na ręcznie budowanych scenografiach, Blue i Green Screen pewnie ograniczą do minimum. Fajnie by było jakby udało się zatrudnić choreografa walk od "Daredevila" i tamtejszą ekipę kaskderów. U Afflecka sceny walki zazwyczaj dają radę, ale jednak Batman to Batman.

Odpowiedz
(05-01-2017, 19:57)Kuba napisał(a): Nie przesadzajmy, JL swoje zarobi :)

Zobaczymy. Jutro wrzucę swoją prognozę największych hitów 2017 roku i napiszę co myślę o JL.

Odpowiedz
Dzień bez kłopotów DCEU, to dzień stracony. Podobno produkcja solowego Batmana ma być opóźniona. Nie wiadomo jakie są konkretne powody takiej decyzji, ale podobno nie wszystko jest tak jak powinno z JL Snydera! XD

http://www.batcave.com.pl/2017/01/produkcja-the-batman-opozniona/

Odpowiedz
Taaa
Poszło zdjecie z JL, hejterow wypełzła masa to i wiarygodni dziennikarze zaczeli spamic. Przecież to kolejna taka sytuacja, to już było pare razy, zawsze przy nowych materiałach.

Rzygac sie chce....poziom poziomem, ale to już przesada, chodzi mi o to jak wszyscy te produkcjw traktuja. Zwłaszcza Afflecka ktory walczy o nominacje do ku*** Złotej Maliny.

Odpowiedz
Przesada? Dlaczego? Mając materiał na naprawdę rewelacyjne komiksowe filmy dostajemy ledwo poprawne gówna i nic - powtarzam, nic - nie zapowiada się by to się miało zmienić. Wręcz przeciwnie, wszystko wygląda coraz gorzej (patrz ostatnia fotka kogoś, kto udaje Gal Gadot).

Odpowiedz
To wina oświetlenia...zreszta kuźwa, chcecie grzebać jakiś projekt po jednym zdjeciu??!! JL to pierwszy film po zmianach, wielkich zmianach i wprowadzenia Johnsa. Nawet WW jeszcze nie objeły te zmiany. Po za jednym, niezłym, footagem nie mamy nic! A i jasne, można hejtowac scenariusza, Zacka ale czemu obrywa sie aktorom takim jak Ben? Którzy poziom tych filmów prawie sami podnosili?

Odpowiedz
(10-01-2017, 00:30)raven.second napisał(a): ...wszystko wygląda coraz gorzej (patrz ostatnia fotka kogoś, kto udaje Gal Gadot).

Serio? Jakieś promocyjne fotki uważasz za ćwierć-prognozę co do jakości filmu? Może należy poczekać na jakiś cholerny zwiastun, żeby mieć minimalne wyobrażenie jak ten film będzie wyglądał?

Przypominam, że tu hejcono fotki z Dredda, którego później wychwalano.
Czego ja osobiście nie rozumiem bo to najzwyklejszy przeciętniak, na raz.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Footage z JL był denny, fotki też są denne. To ewidentnie czas na hejt, jesli wypuszczą coś lepszego, będzie czas na pochwały.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(10-01-2017, 00:25)Kuba napisał(a): Taaa
Poszło zdjecie z JL, hejterow wypełzła masa to i wiarygodni dziennikarze zaczeli spamic. Przecież to kolejna taka sytuacja, to już było pare razy, zawsze przy nowych materiałach.

Chyba nie zajrzałeś w link. Źródłem nie jest jakiś portal plotkarski, który szuka sensacji na 5 minut, a Batman-On-Film - strona miłośników Batmana, gdzie zdaje się jeden z redaktorów ma swoje "źródła" w Warner Bros. i często podaje przecieki, o których się dowiedział.

To z ich strony:
Cytat: According to a longtime BOF source, THE BATMAN has been “pushed back.” How long? “A couple of months” I was told. If this is indeed the case, it means that THE BATMAN won’t start filming until mid-Summer at the earlier. Thus, a July 2018 release now will be in question as will a release in 2018 period.

So, why the delay? I really don’t know, but I’ll speculate…

Perhaps the script really isn’t ready as Ben Affleck has been saying and the studio is giving director/screenwriter Affleck the proper amount of time to get it right.

Maybe Ben doesn’t want to direct it, but will still write, produce and star in it. As a result, they need time to hire a new director.

Or – and this would be the worst case scenario – perhaps Affleck knows that JUSTICE LEAGUE is going to suck (I'm hearing it's a mess -- I hope it's not!) and is ready to bail on the DCEU before he gets GIGLY’ed (again) by it.

(10-01-2017, 00:48)Kuba napisał(a): To wina oświetlenia...zreszta kuźwa, chcecie grzebać jakiś projekt po jednym zdjeciu??!!

Nie po jednym. Póki co, prawie cała kampania promocyjna filmu (i nie tylko) jest chu*#@a.

(10-01-2017, 00:48)Kuba napisał(a): JL to pierwszy film po zmianach, wielkich zmianach i wprowadzenia Johnsa. Nawet WW jeszcze nie objeły te zmiany.

Gówno prawda. Film objęły zmiany i wprowadzenie Johnsa, ale gdy scenariusz był już skończony i ruszano z produkcją. Wszelkie "zmiany" mogły wyjść na niekorzyść filmu, który będzie jeszcze bardziej nieskładny, bądź pomogły w takim samy stopniu jak klejenie taśmą pęknięcia w betonie. Poprawki w scenariuszu i opóźnienia rzadko działają na korzyść filmu, co dobitnie pokazało BvS.

Wielkie zmiany w DCEU dopiero nastąpią. Jeśli JL zarobi mniej od BvS i zostanie przyjęte równie chłodno co i ubiegłoroczne produkcje DCEU, to nie zdziwię się jak WB da sobie na wstrzymanie. W 2018 zobaczymy w kinach tylko Aquamana (datę premiery zaklepaną na wakacje odpuszczą), a na 2019 będą starali się jak najbardziej dopracować kolejne dwa projekty, na którym im zależy, czyli Batmana i Flasha. Cała reszta kinowego uniwersum zostanie od nowa przemyślana, część filmów wyleci z kalendarza, część twórców poleci na bruk, a Warner może w końcu powoli zacznie naprawiać to co, póki co, usilnie zjebuje.

Odpowiedz
Affleck zdementował te bzdurne plotki.

Kiedy wprowadzili Johnsa zdjęcia do JL zaliczyły miesieczną obsuwę aby on mógł wprowadzić swoje zmiany.

Odpowiedz
Nie, żeby coś, ale Johns odpowiada za naprawdę kiepskie rzeczy i mimo, że robi też dobre, to nie jest jakimś gwarantem jakości.

Odpowiedz
(10-01-2017, 16:14)Kuba napisał(a): Kiedy wprowadzili Johnsa zdjęcia do JL zaliczyły miesieczną obsuwę aby on mógł wprowadzić swoje zmiany.
To znaczy jakie, w miesiąc napisał od nowa scenariusz?

Odpowiedz
(10-01-2017, 16:25)Phil napisał(a): Nie, żeby coś, ale Johns odpowiada za naprawdę kiepskie rzeczy i mimo, że robi też dobre, to nie jest jakimś gwarantem jakości.

Np?

Edit. Jeśli ktoś kto zrewolucjonizował Green Lantern, nadał blasku Aquamanowi, pisał świetna serie z Flashem i JL, napisał genialnie eventy jak np. Infinity Crisis, napisał i zapoczątkował Rebrith nie jest gwarantem jakości to nie mamy o czym rozmawiać......

Zresztą hejt na DCEU to już tradycja, bez względu co by nie zrobili i nie pokazali, nie będzie się podobać, czas się przyzwyczaić. Nawet jak JL będzie dobre to i tak zostanie shejtowane.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon