The Batman (2021)
Najlepiej żadne. Jeśli coś ma mnie przekonać, że scenariusz filmu Afflecka to mess, to gotowy film, a nie coś co ktoś usłyszał od kogoś kto zna kogoś kto wie :)

Oczywiście wszelkiego rodzaju przecieki są fajne, pod warunkiem że przedstawiają jakieś konkrety, jak info o dokrętkach Suicide Squad, opisy wersji testowych etc., a to wszystko potwierdzone masą materiału widocznego w trailerach którego nie było w filmie. To tutaj to jest zwyczajne nic, każdy może sobie spreparować takiego newsa, a jeszcze jak nie ma on źródła to już w ogóle hulaj plota.

Odpowiedz
Dla mnie bardziej wiarygodne są takie plotki od znanego pisarza żyjącego w Holiłud niż np. post na reddicie. Nie sadze, ze plotki na temat obecnej wersji scenariusza mają cię przekonać, że film Afflecka będzie balaganem. Zwłaszcza, że nawet ostateczny film będzie się pewnie różnił od ostatecznej wersji scenariusza. ;) Bardziej chodzi o podejscie producentów, a nie o stan scenariusza. No ale niewazne, wrzucilem jako ciekawostke.

A tu sleszfilm szerzej o tym i sa ludzie, ktorzy mowia, ze bulszit (ciekawe czy taki jak to, ze Wonder Woman is a mess, SS is a mess i BvS is a mess).

http://www.slashfilm.com/ben-affleck-batman-bret-easton-ellis/

ALE

tutaj Ellis prostuje:

[Obrazek: CwdBz4zVEAEV3AE.jpg:large]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(05-11-2016, 01:46)Crov napisał(a): Bardziej chodzi o podejscie producentów
Spoko, ale to wciąż nic odkrywczego (szczególnie w ostatnich tak na oko 2 latach) dla kogoś kto interesuje się kinem dłużej niż tydzień ;)

Odpowiedz
Dla mnie to jest "odkrywcze", bo Marvel czy FOX - szczegolnie w ostatnich tak na oko 2 latach ;P - bardziej dbali o scenariusze swoich filmów (w przypadku FOXa mam na mysli DOFP i Deadpoola), moze nie zawsze to wychodzilo, ale jednak czuć, że był na to kladziony nacisk. BvS i SS pokazuja odwrotna praktyke u Warnera, wiec oczekiwalbym jednak zmiany nastawienia i myslenia przyszlosciowego. A widze tutaj raczej powtorke z myslenia FOXa okresu 2006-2009.

Odpowiedz
(05-11-2016, 00:07)Crov napisał(a): “The amount of money we’re going to make globally, I mean 70 percent of our audience is not going to be seeing this in English. ”

Może ktoś objaśnić, co to ma znaczyć? Domyślam się ale chce sprawdzić :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Chyba o kwestie dubbingu.

Odpowiedz
Dobrze, że już to sprostował, bo bez popity bym to łyknął. Producenci przychodzą prosić o dodatkowy czas, bo mają 30 problemów ze scenariuszem - wuj z tym, macie kręcić, bo chcemy wypuścić film wtedy i zarobić na nim jak najszybciej hajs. Typowe Hollywood.

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+%22The+Batman%22+jeszcze+w+tym+roku-120718

Nie wiem skąd filmweb wziął tego newsa, ale podobno Joe stwierdził, że wchodzą na plan solowego Batmana nie na wiosnę, a jeszcze w tym roku.

Odpowiedz

Odpowiedz
Kolejne potwierdzenie, ze to solowy Batman jest priorytetem dla WB. JL2 poczeka:
http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/zack-snyder-firming-up-post-justice-league-plans-last-photograph-954812

Odpowiedz
I słusznie. JL pewnie będzie kontynuowało tendencję spadkową DCEU, trzeba się czymś ratować :P
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Jeśli JL będzie kontynuować tendencje spadkową to dla DCEU nadziei już nie ma. JL jest pierwszym filmem po dobrej zmianie przy którym więcej do powiedzenia ma Johns niż Snyder, Affleck jest producentem a scenariusza nie pisał ten idiota, Goyer. Więc jeśli JL będzie słabe to możemy powiedzieć papa uniwersum.

Odpowiedz
szkoda ze wzieli deathstroke. nuda. bedzie sie bil z batmanem i udawal mądrego ;)

a tyle swietnych klimatycznych przeciwnikow ze stylem gacek ma - two face, pingwin, mad hatter, profesor pyg. meeeh....

Odpowiedz
(10-12-2016, 18:31)Kuba napisał(a): JL jest pierwszym filmem po dobrej zmianie

PiS nie robi tego filmy.

(10-12-2016, 18:31)Kuba napisał(a): przy którym więcej do powiedzenia ma Johns niż Snyder

Jeszcze nie wiemy czy to dobrze. Johns może być jeszcze większym partaczem.

(10-12-2016, 18:31)Kuba napisał(a): Affleck jest producentem a scenariusza nie pisał ten idiota, Goyer.

Affleck jest producentem WYKONAWCZYM tylko ze względu na prowadzenie postaci Batmana, pod kręcenie własnego filmu. A scenariusze Goyera do Batmanów i Supermanów, póki co, okazują się lepsze od scenariuszy, gdy usuwają go od projektów (patrz: TDKR, BvS).

Odpowiedz
Eee.....czy ty nazwałeś Johnsa partaczem? Mam rozumieć, że wiesz ile on dla świata komiksów zrobił i jak zna się na tych postaciach?

@Cyberman przecież Slade to świetny villain. Po za jego zdolnościami walki jest mega inteligentny, to świetny, wyrafinowany strateg, genialny materiał na wroga który jeszcze nigdy nie został wykorzystany na ekranie.

Odpowiedz
Scenariusz do "MoS" też był mocno średni :) Całość za to była mniej przekombinowana, spójniejsza, bardziej samodzielna.  

Komentarz Kubo za to przezabawny. Za ostateczną wersję scenariusza do "BvS" odpowiadał człowiek Afflecka. I to zapewne on doprowadził do jego przeintelektualizowania i przesycenia zbędnymi wątkami. Od Goyera odcięto się już kilka miesięcy po ogłoszeniu filmu...

Co do "JL" to nie wiem co by tam Johns miał zmienić - poza dodaniem kilkunastu sucharów, kompletnie nie pasujących do reszty - skoro na jakieś 99% pierwotna wersja scenariusza Terrio i tak nawiązywała do runu Johnsa  =/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(11-12-2016, 20:35)Kuba napisał(a): Eee.....czy ty nazwałeś Johnsa partaczem? Mam rozumieć, że wiesz ile on dla świata komiksów zrobił i jak zna się na tych postaciach?
Też mysle, ze Johns to dobry znak, bo to dobry scenarzysta, ale niewiadomo jeszcze chyba ile tak naprawde bedzie mial do powiedzenia w kwestii ostatecznego kształtu calości. No i czy da sobie rade przy filmie, bo to jednak inne medium.

Cytat:@Cyberman przecież Slade to świetny villain. Po za jego zdolnościami walki jest mega inteligentny, to świetny, wyrafinowany strateg, genialny materiał na wroga który jeszcze nigdy nie został wykorzystany na ekranie.
Pamiętaj, że Bane też taki jest w oryginale, ale przy adaptacji to sie nieco zmieniało w obu wersjach.

Odpowiedz
Nikt dokładnie nie wie jak przebiegał proces pisania scenariusza do BvS. Nie twierdzę, że Terrio zrobił wszystko co umiał, ale największe wpadki jak śmierć Supermana, sny, brak motywacji Supermana i sama kwintesencja Supermana pochodziły od duetu Snydera i Goyera.

Rozwala mnie gadanie o tym, że do DCEU trzeba dodawać suchary/dowcipy. To tylko pokazuje, że ludzie nie umieją dostrzec najważniejszych problemów. Wpływ Johnsa i Terrio na JL? No chociażby normalne, ludzkie dialogi a nie podniosłe, kretyńskie mowy Alfreda. To już widać w trailerach, to jest duży skok naprzód. Po za tym produkcja JL została trochę przesunięta aby Johns mógł wprowadzić swoje zmiany, sami twórcy potwierdzali także, że regularnie w trakcie prac szefostwo zmieniało scenariusz. Wpływ Johnsa może się objawić przede wszystkim w sposobie przedstawienia Supermana, zrobić go bardziej komiksowym, to właśnie o to chodzi w działaniach Johnsa a nie o gigantyczne zmiany które nie są potrzebne.

Edit. @Crov racja, ale sądzę, że Slade nie zepsują.

Johns pisał już scenariusze i nadzorował chociażby kilka z najbardziej udanych animowanek czy odcinków seriali Arrowverse.
A ma dużo do powiedzenia bo oficjalnie przyznano, że jest Feigem DCEU. Jest nawet prezesem DC Enterteiment. Samo szefostwo WB przyznawało, że odpowiada on w pełni za decyzje kreatywne a Jon Berg za sprawy budżetowe i oficjalne.

Odpowiedz
(11-12-2016, 20:35)Kuba napisał(a): Eee.....czy ty nazwałeś Johnsa partaczem? Mam rozumieć, że wiesz ile on dla świata komiksów zrobił i jak zna się na tych postaciach?

Nie, napisałem, że MOŻE być większym partaczem od Snydera.

Gówno obchodzi mnie czy zna się na postaciach, czy nie, i ile zrobił dla świata komiksu. Komiksy =/= filmy, a Snyder też jest ekspertem w komiksach. Jego obecność, póki co, nic dla mnie nie zmienia. Wręcz przeciwnie, kolega z forum BatCave, z którego zdaniem się liczę, twierdzi, że Johns kiepsko czuje Batmana.

Odpowiedz
Snyder jedyne co wie o komiksach to to co ja czy ty. Jest po prostu ich fanem. Johns napisał ich setki, to on odpowiada za "Rebirth" za swietne JL z New-52 i świetne runy z Flashem i Aquamanem i to on jest rzeczywistym twórcą obecnego postrzegania GL. A w jego Lidze Batek jest świetny.

I tyle wystarczy. Jako nadzorca uniwersum ma dobierać do filmów najlepsze materiały, dzielić wątki, ustanawiać jakąś główną linię, wybierać postacie i czuwać nad ich powstawaniem, do tego nie trzeba znać się na robieniu filmów.

Edit. Jeśli gówno cię obchodzi, że szef uniwersum zna się na postaciach.....

Edit2. Mam wrażenie, że trafiłem na kolejne forum w którym DCEU hejtuje się dla samego hejtowania.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon