The Batman (2021)
Tak, Richardson sam powiedział, że jak Affleck był reżyserem to on miał być operatorem. Seresin nie jest złym wyborem, ale wiadomo, że Richardsonowi do pięt nie dorasta. Na Frasera bym nie liczył, pewnie będzie kręcił 2 sezon Mandaloriana i nie zdziwie sie jak dostanie serial Diuny więc przyszły rok raczej będzie miał zapracowany.

Może taki Deakins :D po "1917" chyba nic nie ma a jego wersje Gotham chyba każdy by chciał zobaczyć.

Odpowiedz
Seresin byłby spoko :) Małpy były fenomenalne, niektóre ujęcia powodowały opad szczęki, ale to co sprawia, że chciałbym jego Gotham to najlepsza odsłona Pottera. Spokojnie ogarnąłby temat :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Greig Fraser będzie autorem zdjęć
https://www.hollywoodreporter.com/behind-screen/batman-adds-rogue-one-cinematographer-greig-fraser-1226723

Odpowiedz
(19-07-2019, 08:51)zombie001 napisał(a): Reeves  dawno temu jeszcze współpracował z Fraserem i nie wiem czy przypadkiem nie wolałbym jego. :/

Ha!
Dobra informacja.

Według mnie, akurat do Batmana, to on lepiej pasuje niż Seresin.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Z hasłem "detektywistyczne kino noir" chyba jednak bliżej Seresinowi, patrząc na to jakie filmy kręcił i jaki miały klimat.
Ponieważ - nawiązując do tematu o Małej syrence - Fraser robi Diune to trzeba sie jarać i wspierać :D

A tak zupełnie serio to ciągle jestem troche rozczarowany zdementowaniem informacji o Richardsonie :(

Odpowiedz
https://comicbook.com/dc/2019/08/03/the-batman-reportedly-considering-blackkklansman-star-john-david-washington/

Żadnego Denta. Washington to przecież idealny Hush.

Odpowiedz
https://fullcirclecinema.com/2019/08/06/paul-walter-hauser-penguin-batman/

Wg plotek Paul Walter Hauser chciałby być Pingwinem.

Odpowiedz
Jestem bardzo za. Najważniejsze, że Josh Gad na pewno nim nie zostanie.

Odpowiedz
Meh :/ Hauser ma pełne predyspozycje aby stać się aktorem jednej roli, na dodatek dość irytującej która mogła robić wrażenie raz. Kompletnie go póki co nie widze w reevesowym Batmanie.

Odpowiedz
Informacja od jednej z osób które donosiły o castingu Pattinsona przed jego oficjalnym ogłoszeniem.
https://www.google.com/amp/s/movieweb.com/amp/the-batman-alfred-pennyworth-pierce-brosnan/

Brosnan ma być poważnym kandydatem do roli Alfreda.
Wybór ciekawy, miał fajną dynamike z Pattinsonem w "Remember Me" .

Odpowiedz
https://heroichollywood.com/the-riddler-the-batman-eddie-redmayne-matt-reeves/?fbclid=IwAR1xfH-JoOpjEuwb7LyetIRW69timJWgHh0akgPCQNSiNQKBo7gJOSXLdy0

Plotki, ploteczki. Ogólnie Eddie Redmayne chyba nie ma zbyt dobrej prasy na forum (tak jakoś mi sie wydaje), ale uważam, że w roli Riddlera mógłby się sprawdzić. Ma on co prawda tendencje do szarżowania w trakcie grania, ale wydaje mi się, że dla takiej postaci jak Riddlera mogłoby się to sprawdzić.

Nadal twierdzę, że idealnym Riddlerem byłby Johnny Depp, ale on ma już milion lat i nikt o nim nie pamięta. Szkoda, że Nolan jednak się nie zdecydował.

PS Wydaje mi się, ze można zmienić nazwę tematu na THE BATMAN :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Po co zmieniać nazwę tematu, na roboczy tytuł (którego mam nadzieję nigdy nie potwierdzą)?

EIDT: Aha, widzę że Mierzwiak już to zrobił. :P

Odpowiedz
(10-09-2019, 11:19)Pelivaron napisał(a): Nadal twierdzę, że idealnym Riddlerem byłby Johnny Depp, ale on ma już milion lat i nikt o nim nie pamięta. Szkoda, że Nolan jednak się nie zdecydował.

Mi to zwisa ile Riddler miałby lat w tym filmie, no może gdyby miał 80 to byłaby to przesada, ale Depp nie jest jakoś specjalnie stary na taką postać. Wszystko zależy od interpretacji, bo nie musi to być skaczący na lewo i prawo furiat jak Carrey.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jak dla mnie Depp to zbyt duże nazwisko, poza tym nie wydaje mi się by po koszmarnej roli w Spodniach Grunwalda ktokolwiek, przynajmniej w najbliższym czasie, miał ochotę oglądać go w roli czarnego charakteru. Lub w jakiejkolwiek innej. Ja nie mam.

Odpowiedz
No, ale czas Deppa chyba minął. Wątpię, aby ktoś chciał go zatrudnić, chociaż w Warner Bros. dał mu szansę w "Fantastycznych zwierzętach" :)

[Obrazek: nuYxCnL.jpg]

Odpowiedz
No ale problemem Nudów Grindelwalda był kiepawy scenariusz Rowling, a nie Depp. Nie wiem czego można było oczekiwać po 5 minutowej roli w głupiej charakteryzacji i sztampowymi monologami.

Dać go pod skrzydła ogarniętego reżysera i sensowną rolę do zagrania to podoła. W Black Mass podołał. Problemem jest raczej PR. Jego istnienie w ostatnich latach, to nagłówki tabloidów.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(10-09-2019, 14:25)Grievous napisał(a): No ale problemem Nudów Grindelwalda był kiepawy scenariusz Rowling, a nie Depp.
No tak, ale problemem w grze Deppa była, no wiesz, gra Deppa. Denny scenariusz tego filmu swoją drogą, ale nie zamierzam nim usprawiedliwiać aktora, który wyglądał jakby bardziej od bycia na planie wolał iść spać.

Odpowiedz
Mi też się chciało na tym spać, więc nie mogę szczególnie go tyrać za takie podejście :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
W roli Riddlera zawsze chciałem zobaczyć Davida Tennanta. Redmayne..meh. Lubie go, ale gośc gra jedną role ciągle. Już prędzej w roli Mad Hattera bym go widział (aczkolwiek tu moim faworytem pozostaje Serkis)

Odpowiedz
Zdjęcia ruszają 13 stycznia w Warner Bros. Studios Leavesden pod Londynem. Mogliby zrobić fanom prezent na gwiazdkę i jeszcze w grudniu tego roku opublikować pierwszą fotkę Pattinsona w kostiumie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon