The Batman (2021) reż. Matt Reeves
Temat jednak dość istotny, szkoda, że utracony. Poniżej krótkie przypomnienie faktów, głównie żeby jakoś to wyglądało bo pewnie każdy wie jak sprawa "The Batman" się prezentuje.

[Obrazek: olrk9kqTURBXy83Y2VmNzhmMjk3ZWRiN2QwODM4M...4KhMAGhMQE]

"The Batman", jak zarzeka się reżyser, będzie filmem detektywistycznym - mrocznym, innym od poprzednich interpretacji historii Wayne'a. Całość nie będzie originem i dziać się będzie zapewne w 2 roku działalności bohatera. Według licznych pogłosek fabuła ma nawiązywać do "Long Halloween" i tradycji whodunnit, w Gotham dojdzie do serii morderstw a Batman rozpocznie śledztwo w którym podejrzanymi będzie cała grupa znanych przeciwników. W tle przewinie się wątek wyborów na burmistrza Gotham.

Robert Pattinson będzie 9 aktorem który wcieli się w Mrocznego Rycerza (licząc z telewizją). Partnerują mu Andy Serkis (który w trakcie zdjęć ma nadzorować jednoczesnie postprodukcję "Venoma 2"), Colin Farrell (jako odmienny, bo ponoć dobry, Pingwin), Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Max Carver, Con O'Neil czy Alex Ferns. Niewykluczone, że jeszcze ktoś dołączy do tej ekipy bo w fabule mieli się przecież pojawić także nieobsadzeni na razie Two Face czy Mad Hatter.

Reżyseruje rzecz jasna Matt Reeves, twórca rewelacyjnych dwóch części "Planety Małp". Scenariusz napisał razem z Mattsonem Tomlinem (praktycznie zerowe doświadczenie) a na wczesnym etapie udzielał się także Mark Bomback (z nim natomiast Reeves pracował nad wspominanymi małpami). 
Za muzykę odpowiada Michael Giacchino, etatowy kompozytor połowy Hollywood a za zdjęcia, przeżywający ostatnio złoty okres swojej kariery - Greig Fraser dla którego będzie to drugi wspólny projekt z Reevesem. James Chinlund odpowiada za scenografię (wiemy, że film będzie kręcony w takich miastach jak Londyn, Liverpool, Glasgow). Za kostiumy odpowiada natomiast Jacqueline Durran (Little Women, Pokuta, Anna Kerenina), nie licząc kostiumu samego Mrocznego Rycerza - tutaj swoje trzy grosze dorzucili David Crossman i Glyn Dillon (głównie SW). Warto zauważyć, że koordynatorem kaskaderów jest gość odpowiedzialny za "Mad Maxa" a Pattinsona do roli przygotował człowiek odpowiedzialny za trening Keanu do roli Wicka. 

Premiera: 1 października 2021 roku 

[Obrazek: ESSHpVRXUAAzJlC?format=jpg&name=large]

[Obrazek: ESSHpVWWAAALoTr?format=jpg&name=large]

[Obrazek: ESSHpWFX0AA47-x?format=jpg&name=large]

Odpowiedz
Jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Te zdjęcia kostiumu, jak i Batmobilu mi bardzo pasują - w końcu Batman nie będzie poruszał się czołgiem :) Bardzo mnie ekscytuje wybór Pattinsona, bo to co najmniej doskonały aktor i świetna okazja do ostatecznego zdjęcia łatki przystojnego wampirka. Z drugiego planu najbardziej mnie z kolei cieszy Dano - chyba najbardziej niedoceniany aktor przed 40-tką, a i taka rola w takiej produkcji pomoże mu być na ustach większej ilości. Nie byłem z początku przekonany co do angażu Serkisa i Farrella w rolach Alfreda i Pingwina, ale po namyśle uznałem to za ciekawy i zarazem odważny wybór, więc jestem bardzo ciekaw jak koniec końców wypadną. Największe ALE mam za to do Kravitz. Nie przepadam za nią jako aktorką, no ale z góry jej nie skreślam i może mnie zaskoczy pozytywnie.

Ogólnie ekipa realizacyjna też się bardzo obiecująco prezentuje (Giacchino, Fraser,..). Zatem byle tandety nie wypada się spodziewać ;)
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Kostium mi się niespecjalnie podoba, batmobil tak sobie, ale najbardziej mnie martwi osoba reżysera odpowiedzialnego za paździerz pt. "Wojna o planetę małp" :>
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Kostium jest spoko, batmobil na pewno lepszy niz ten śmieszny czołg u Nolana, Reeves to jeden z lepszych rzemieślników w Holly i gosć z ambicjami, co pokazał świetnym filmem pt. "Wojna o planete małp". :)

Odpowiedz
Sam kostium jest ok, nie jest moim zdaniem tak wyróżniający się jak ten Batflecka, jest utrzymany bardziej w Nolanowskiej stylistyce, ale batmobil to już inna bajka, powiew świeżości który wskazuje na to, że ta wersja Batmana będzie bardziej przyziemna niż pozostałe.

Odpowiedz
Nie będę się powtarzał. Napiszę jedynie, że praktycznie mnie to nie interesuje. Odgrzewanie tego samego w innej formie, co kilka lat wydaje mi się żałosne. Jak coś się nie sprawdza to się odpuszcza na dłuższy okres.
Tu mamy kolejny przypadek, że ledwo udupili jedną serię a już zaczynają nową.
W jakiej nadzieji? Ano takiej, że zrobią kolejną serię. Nic się tu nie liczy oprócz kasy
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(30-04-2020, 12:05)Kryst_007 napisał(a): Jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Te zdjęcia kostiumu, jak i Batmobilu mi bardzo pasują - w końcu Batman nie będzie poruszał się czołgiem :) Bardzo mnie ekscytuje wybór Pattinsona, bo to co najmniej doskonały aktor i świetna okazja do ostatecznego zdjęcia łatki przystojnego wampirka. Z drugiego planu najbardziej mnie z kolei cieszy Dano - chyba najbardziej niedoceniany aktor przed 40-tką, a i taka rola w takiej produkcji pomoże mu być na ustach większej ilości. Nie byłem z początku przekonany co do angażu Serkisa i Farrella w rolach Alfreda i Pingwina, ale po namyśle uznałem to za ciekawy i zarazem odważny wybór, więc jestem bardzo ciekaw jak koniec końców wypadną. Największe ALE mam za to do Kravitz. Nie przepadam za nią jako aktorką, no ale z góry jej nie skreślam i może mnie zaskoczy pozytywnie.

Ogólnie ekipa realizacyjna też się bardzo obiecująco prezentuje (Giacchino, Fraser,..). Zatem byle tandety nie wypada się spodziewać ;)

Z Kravitz najbardziej mnie boli, że rywalizację przegrała Eiza Gonzalez a kandydatkami były też Kirby czy Armas :( no każda to mój idealny wybór, ale ufam Reevesowi który zazwyczaj bardzo dobrze obsadzał aktorów.
Serkisa i Farrella to najlepiej byłoby zamienić :) ale skoro Pingwin ma być w jakieś bardzo odmiennej od standardowej wersji to pewnie wybór jest dobry. Dano faktycznie cieszy bardzo, zwłaszcza, że Riddler to przecież rola z wielkim potencjałem a on sam jako postać jest najmniej wyeksplatowany. Mnie z całej ekipy najmniej ciekawi Turturro - raz, że Rzymianin jest nudny a dwa, że John kompletnie mi na niego nie pasuje.

Pattinson z łatką wampira to ja mam nadzieje, że zerwie w oczach wszystkich już w lipcu.

Odpowiedz
Nie zerwał już po "Lighthouse"?

Odpowiedz
Myślę, że nie w oczach 'niedzielnego widza'. Dla tych których temat interesuje, nawet wcześniej.

Odpowiedz
Ostatnio Robercik udzielał wywiadu, w którym powiedział że nie ma motywacji do treningów w domu, i pojawiły się komentarze, że jak to tak. Batman musi być DOJEBANY!!! Jest aktorem, więc niech robi swoją robotę i ZAPIERDALA NA TRENING!!!! Pierwsza sprawa, że nie znamy jeszcze kompletnej wizji reżysera, po drugie Bruce Wayne ma być mistrzem mieszanych sztuk walki. Ma być szybki i ma być mastermindem, jego geniusz ma polegać na tym, że wie gdzie uderzyć żeby zabolało najmocniej. O Keatonie i Kilmerze już nie ma co wspominać. Po Bale'u i Afflecku jestem gotowy na niepozornego Batmana, który i tak w kostiumie będzie wyglądał potężnie.
Taki Robert mi wystarczy:

Odpowiedz
^ Ja już.

Odpowiedz
Ja to ten wywiad Pattinsona odebrałem jako dowcip w jego, nieco cringowym, stylu :P

Przecież wiadomo, że ćwiczy tyle ile musi.

Odpowiedz
Pattinson jest znany z trollowania w wywiadach. Plus jak to mówią każdy rozgłos jest dobry. I nie wierzę, że przy tak ogromnej produkcji jak THE Batman studio nie patrzy też dokładnie co ich gwiazda mówi w wywiadzie, zanim to zostanie opublicznione.

A tak cel osiągnięty, w Internetach wyszła dyskusja i się coś dzieje wokół filmu. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Pamiętajmy też, ze ci aktorzy mają kontrakty i nie ma opcji aby Pattinson bez poniesienia konsekwencji spadł z formą poniżej akceptowalnego przez Reevesa poziomu. A jako, że chyba jest bardzo zaangażowany w temat to tego nie zaryzykuje.

Odpowiedz
Powiedzeniem, że "nie ma motywacji do treningu" można tylko zaskarbić sobie przychylność fanów, którzy powzdychają, że "ah, patrz, ten Pattison taki normalny, też mu się nie chce ćwiczyć jak nam" :D Oczywiście to tylko ściema, bo nie ma żadnej opcji, żeby do filmu z takim budżetem główny aktor nie był perfekcyjnie przygotowany.

Odpowiedz
Btw, Farrel opowiedział trochę o Pingwinie
https://people.com/movies/colin-farrell-teases-penguin-role-batman-movie/

Widocznie Pingwin nie będzie jednak stał w centrum wydarzeń i tak jak większość z nas chyba przypuszczała to Riddler będzie głównym antagonistą.

Odpowiedz
Z tego co patrzyłem np. na instagramie to oburzeni byli sami kolesie. Byczki nie wyobrażają sobie Batmana-ciotki bez MIĘŚNI I PROTEIN, a niećwiczący w sumie chuk wie czemu się prują, chyba chcą kolejnej dawki motywacji, którą zdobyliby patrząc na potężną klatę Roberta. A wystarczyłoby, że zrobiliby trening i nie mieliby czasu na pisanie bzdet.

Odpowiedz
(22-05-2020, 13:54)Krismeister napisał(a): A wystarczyłoby, że zrobiliby trening i nie mieliby czasu na pisanie bzdet.

Zmotywowałeś mnie. Na razie wyłączam forum, nie piszę tutaj już bzdetów, wyłączam komputer i idę pobiegać. I dla dodania sobie adrenaliny będę podczas biegania wdychając i wydychając powietrze krzyczał "Snyder Cut! Snyder Cut! Snyder Cut!". 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Tak się trenuje do roli superbohatera! 

Odpowiedz
Wstawiłeś zły link

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon