The Batman (2021) reż. Matt Reeves
Niepokoi mnie tylko ta Bella (haha Zmierzch), bo brzmi jak rasowo poprawny odpowiednik Rachel Dawes, czyli nuuuudy. Ale reszta jak najbardziej ciekawa, szczególnie relacja z Pingwinem i rola Alfreda.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Postać Rachel to bez wątpienia mój największy problem z Batmanami Nolana i oby Reeves nie poprowadził tej Belli podobną drogą. Widzę też, że gra ją jakaś zupełnie nieznana początkująca aktorka.

A tak poza tym to też mnie te przecieki zachęcają.
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
No i ja mam nadzieję, że wątek "Rachel" będzie bardziej pieprzny. Zresztą dla mnie sam wybór aktorki do tej roli przez Nolana był kompletnie aseksualny.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Też zmarkotniałem na info o Belli, gdyż szykuje kolejny wątek romansowy- coś z czego historia o Batmanie może spokojnie zrezygnować.

Odpowiedz
Brzmi to wszystko spoko bardzo. Przyziemna historia z naciskiem na detektywistyczną pracę Batmana. Do tego jakieś dwuznaczne relacje z kryminalistą. No no no. Jeżeli to prawda, to scenariusz wydaje się zmierzać w fajnym kierunku. Faktycznie obraz burzy trochę wątek miłosny, który ogólnie Batmanowi nie jest jakiś potrzebny. Tym bardziej z genezą tego typu.

Ogólnie jednak kupuję to.
.

Odpowiedz
Brzmi spoko. Mam tylko nadzieję, że nie będzie za bardzo kojarzyć się z Begins, które miało trochę podobnych wątków (Gordon, Rzymianin, przecięty wątek miłosny). Cała reszta - na papierze okej.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Mnie bardzo kupuje motyw Aflreda. Który pasuje do słów Serkisa i chyba Wrighta, że to film o Alfredzie i Brucie. Przede wszystkim to coś nowego a Serkis zwyczajnie rewelacyjnie pasuje do doświadczonego eks-żołnierza, wymagającego nauczyciela który traktuje jednocześnie Wayne'a jak syna. Trzymam kciuki.

Motyw Pingwina też brzmi nieźle, w tej wersji faktycznie widze Colina. Wątek miłosny może psuć całość albo wręcz przeciwnie - wszystko zależy od napisania tej bohaterki. Ja tylko żałuje, że skoro już musi być jakaś kobieta dla Wayne'a to nie może to być Vicky Vale, pasowałaby mi do historii która nam się rysuje.

Odpowiedz
Brzmi to trochę jak Batman Begins ze względu na Falcone'a i Belle, takie odnoszę wrażenie.

Odpowiedz
(Wczoraj, 14:44)Grievous napisał(a): (...) Jeżeli to prawda, to Reeves chyba celuje w duchowego spadkobiercę trylogii Nolana.

Wydaje mi się, że Reeves już od początku sugerował taki kierunek. 

Aczkolwiek liczę, że to będzie bardziej taka duchowa kontynuacja "Batman Begins", aniżeli coś w stylu "Mrocznego Rycerza".
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Twarda i szorstka relacja między Alfredem i Brucem to dla mnie totalnie najlepszy element BvS Snydera. Jeżeli tutaj postawią na coś podobnego, a będzie tego więcej, to czuję, że wpadnę w zachwyt. Szkoda tylko Ironsa, bo on takim Alfredem był wybitnym.
.

Odpowiedz
Brzmi marnie i tylko wizualiza i fajerwerki mogą to uratować.
Ale tych przecież nie będzie więc...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Oj nie nie byczq, - 1.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
shamar niezadowolony = szanse na sukces zwiększają się w sposób zauważalny :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon