The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy]
Bo to świeży filmik z nigdy wcześniej nie opublikowanymi fragmentami z Heathem jako Jokerem? Warte odnotowania w temacie o tym filmie. Dodawać komentarz do roli, o której powiedziano już wszystko chyba było zbyteczne.

Odpowiedz
Jeżeli to naprawdę jest multikonto Szpeku - ja pierdolę, niektórzy ludzie to są poprostu zjebani w bani :)
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Teorię o tym, że Joker w TDK jest byłym wojskowym ze skrajnym PTSD, wytoczył już Cracked kilka lat temu, ale Patton Oswalt dokłada do niej swoją cegiełkę.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Nawet jakby był to co z tego?

Pytanie adekwatne do większości tego typu teorii.

Odpowiedz
A czy coś ma być z tego? :)

Ot, fajna interpretacja, po prostu i tyle. Nikt nie mówi, że należy z tego powodu otwierać szampana, czy kompletnie zmienić postrzeganie tej historii.

Odpowiedz
Jedynie te odciski palców zostawiają zagwozdkę. Patrząc na jego obycie się z bronią to na pewno nie wziął się znikąd. No nic, byle tylko Nolan nigdy nie zdradził originu swojej najlepszej postaci, bo jak powiedział Nostalgia Critic, o Jokerze nie wiemy kompletnie nic, i to jest jedną z jego zajebistych cech.

Odpowiedz
Jakby co, ja też wolę Jokera jako nieokreślony byt, ale to jest po prostu bardzo fajnie dopasowana interpretacja, która luźniutko wpisuje się w to co mamy przedstawione w filmie,. No i jeżeli zdecydować się na jakieś jedno, konkretne pochodzenie Jokera, to myśle, ze to jest całkiem spoko.

A co do odcisków, jeżeli koleś naprawdę był głęboko w tajniakach, to jego info może nie widnieć w danych policyjnych.

Odpowiedz
Też mi się podoba ta teoria, to świeża interpretacja Jokera i działa na wyobraźnię.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(16-05-2018, 17:46)Proteus napisał(a): A czy coś ma być z tego? :)

Ot, fajna interpretacja, po prostu i tyle. Nikt nie mówi, że należy z tego powodu otwierać szampana, czy kompletnie zmienić postrzeganie tej historii.
Interpretacja ok, nic szczegolnego, Oswalt sobie mogl ja napisac i git. Mnie bawi, że strony filmowe zrobiły z tego niusy, jakby się sam Nolan na ten temat wypowiedział. :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dziś mija 11 lat od polskiej premiery filmu (a także od mojego pierwszego seansu). Równy rok temu, przy okazji 10-rocznicy, napisałem sentymentalne wypociny o swojej historii z TDK. Wklejam w razie gdyby ktoś miał ochotę na odrobinę nostalgii z czasów świetności BatCave. ;)

The Dark Knight: 10 lat Mrocznego Rycerza

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon