The Dark Knight Rises (2012)
Cytat:z gaciami na wierzchu.

Gacie na wierzchu Batman miał bodaj tylko w jednym filmie, tym z 1966 roku :P
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Lepsze gacie na wierzchu niż sutki jako element stroju :P

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):- Kobiety Kot
Nie ma szans. Po kupie jaką była Catwoman z Halle Berry nikt normalny nie będzie chciał wprowadzić tej bohaterki do jakiegokolwiek innego filmu. A już na pewno nie Nolan.

Odpowiedz
Z tym tylko, że postać grana przez Halle Berry to zupełnie inna postać niż Catwoman z komiksów o Batmanie i nie ma z nią praktycznie nic wspólnego poza ksywką.

Odpowiedz
Bodzioo napisał(a):Lepsze gacie na wierzchu niż sutki jako element stroju :P
NIC nie jest lepsze od gumowych sutków!

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Z tym tylko, że postać grana przez Halle Berry to zupełnie inna postać niż Catwoman z komiksów o Batmanie i nie ma z nią praktycznie nic wspólnego poza ksywką.
Nieprawda, bo ta filmowa jest wyraźnie inspirowana tą z uniwersum DC. I mimo, że obiektywnie rzecz biorąc nie mają ze sobą wiele wspólnego to ludzie zapewne będą kojarzyć Catwoman właśnie z tą chałą z 2004 r. Więc nie sądzę, żeby Nolan zdecydował się na wprowadzenie jej do Batmana 3 :)

Odpowiedz
Cytat:to ludzie zapewne będą kojarzyć Catwoman właśnie z tą chałą z 2004

Ja tam kojarzę głownie z Pfeiffer z BR. Porażkę z 2004 wypadałoby wymazać z ludzkiej pamięci i nowe wcielenie Catwoman mogłoby się temu przysłużyć. Choć na dobrą sprawę ja tam Catwoman widzieć w filmie nie potrzebuję, ta postać już raz była dobrze przedstawiona, a Riddler czy Bane jeszcze się tego nie doczekali.

A co do tego na co Nolan by się zdecydował - Two-Face też był do czasu TDK kojarzony z pomalowaną na różowo twarzą Tommy Lee Jonesa z zębami narysowanymi na wardze i jakoś to filmowi Nolana nie zaszkodziło.

Odpowiedz
Równie dobrze można powiedzieć że Nolan nie zdecyduje się na Riddlera, bo ludzie kojarzą zieloną masakrę w wykonaniu Carreya. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Odpowiedz
Ja tam chciałbym zobaczyć Catwomen. Oczywiście też nie chciałbym, aby ta postać została jakoś bardzo od-komiksowana, ale w sumie, gdyby byłaby to jakaś, bardzo przebiegła włamywaczka to do świata Nolana pasowałaby.
Oczywiście Riddler też musi się w filmie znaleźć. I w sumie mamy dwóch głównych przeciwników i nie wiem czy Pingwin jest potrzebny. Nie należy też zapominać, że policja też w sumie po wydarzeniach w "The Dark Knight" jest przeciwnikiem Batmana.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
A ja bym chciał zobaczyć, jak Wayne walczy w trzeciej części z alkoholizmem :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A czy masz jakieś typy, kto mógłby się wcielić w "alkoholizm"? :razz:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Oczywiście Bruce III Sobieski :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wracając na chwilę do tego, czy WB odpuści Batmanowi po trylogii Nolana... Ja mam szczerą nadzieję, że trzeci Batman zarobi dużo, ale przy okazji definitywnie zamknie serię, tak by nie było możliwości kontynuacji. Przy tym potrzebny jest komercyjny sukces nowego filmu Zacka Snydera (Sucker Punch)... W ramach nie zabijania złotej kury powstaje... Zack Snyder's "The Dark Knight Returns". Hell yeah !

Odpowiedz
Cytat: Ja mam szczerą nadzieję, że trzeci Batman zarobi dużo, ale przy okazji definitywnie zamknie serię, tak by nie było możliwości kontynuacji.

Nawet jeśli trójka skończy się tak, że nie będzie możliwa kontynuacja to i tak powstanie restart. Do dziś nie mogę przeboleć, że Darren Aronofsky ostatecznie nie zrealizował dorosłej wersji Batmana. Tak samo jak zmartwiły mnie porzucenie pracy nad Robocopem :(. Choć mam cichą nadzieję, że skoro tyle pieniędzy zarobiły filmy Nolana, to ktoś skusi się mimo wszystko na zrobienie poważniejszej wersji.
koronex1989

Odpowiedz
Aronofsky miał robić Batmana? Łoooo, nie wiedziałem. A czemu nie wyszło?

Odpowiedz
Tu masz informacje: http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=zawieszone_yearonearonofsky

Bez względu na nazwisko reżysera informacje o śmierci remake'u Robocopa to powód do otwarcia szampana. O jeden niepotrzebny film mniej.

Odpowiedz
Cytat:Bez względu na nazwisko reżysera informacje o śmierci remake'u Robocopa to powód do otwarcia szampana. O jeden niepotrzebny film mniej.

Tylko że remake Robocopa i tak powstanie tylko że z wątpliwymi nazwiskami za sterami. Kiedy Aronofsky był jeszcze reżyserem, to można byłoby liczyć na coś ciekawego a tak wyjdzie za parę lat najprawdopodobniej kiła.
koronex1989

Odpowiedz
Na razie projekt jest dead, a co będzie za ileś tam lat? Whatever. Mistrz Yoda mawiał że liczy się tu i teraz :P

Odpowiedz
koronex1989 napisał(a):Choć mam cichą nadzieję, że skoro tyle pieniędzy zarobiły filmy Nolana, to ktoś skusi się mimo wszystko na zrobienie poważniejszej wersji.

Gdyby Robocopa zrobić tak jak Batmany czyli w PG-13 byłby to krok w tył, a nie do przodu :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Wy tak na serio wierzycie, że ktoś w najbliższym czasie zrobi Batmana na poważniej niż Nolan? I może jeszcze R-rated? Na takiej marce jak ta się przede wszystkim zarabia, a Nolan zaprezentował złoty środek jeśli idzie o wyważenie komiksowości i pozorów realizmu, przekraczanie granicy w jedną stronę zaprezentował już Schumacher, jej przekraczanie w stronę drugą nikomu się nie będzie opłacało.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon