The Dark Knight Rises (2012)
Ja wierzę. Jeśli będzie to Zack Snyder ze swoją ekranizacją DKR.

Odpowiedz
Batman z Rką nie zarobi miliarda, a zabawki muszą się dobrze sprzedawać.

Naprawdę zapomnieliście co było przy okazji Batman Returns? A ten film nawet nie miał R.

Odpowiedz
No i w tym rzecz właśnie. Powiedziałbym, że realizm (jedynie względny zresztą, na tle ekranizacji komiksowych wysoki) w Batmanie jest już na poziomie as far as it goes.

Cytat:Jeśli będzie to Zack Snyder ze swoją ekranizacją DKR.

Watchmen już pokazało co się dzieje z poważnymi ekranizacjami komiksów (żeby nie było niejasności na MF w starciu TDK z Watchmen głosowałem na ten drugi film :P). Poza tym, nie można nagle zrobić z czegoś co jest (i zawsze było - tzn filmowy Batman, z komiksowym różnie bywało) kierowane również (jeśli nie przede wszystkim) do młodszej widowni megapoważnego (a tym bardziej brutalnego) filmu.

Ktoś tam gdzies pisał po oberzeniu Kick-Assa (bardzo fajny film swoją drogą) i akcji Bug Daddy'ego że tak powinien działać Batman, z tym tylko, że to już by nie był Batman. Pokazywać superherosów w sposób poważny/realistyczny/ z odpowiednią dawką przemocy czy seksu? A proszę bardzo, ale niech to będą postacie z myślą o takim ich przedstawianiu stworzone.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Batman jest jednak bardziej znany od Strażników więc mimo Rki potencjał finansowy zawsze jest, ale tak czy siak nie wierzę w powstanie takiego filmu. No chyba że Warner faktycznie pójdzie po rozum do głowy, ale więcej niż, powiedzmy, 60 mln na to nie wyłożą.

Odpowiedz
Na dobrą sprawę to po trylogii Nolana najchętniej zamiast kolejnego filmu zobaczyłbym serial utrzymany w tej samej konwencji (serial zrobiony tak jak seriale robi HBO też bym chętnie zobaczył, tyle że raz - nie ma cudów, dwa - nawet w takim serialu nie chciałbym oglądać Batmana działającego jak Big Daddy, bo gdyby tak działał to już wolę żeby mu zdjęli maskę i pelerynkę, w zamian dali białą czachę na klacie i nazwisko Castle).

Odpowiedz
Ja najchętniej zobaczyłbym film na podstawie kreskówki "Batman Beyond".

Odpowiedz
A ja nic związanego z Batman Beyond widzieć nie chcę :P

Odpowiedz
A ja bym chciał zobaczyć Batmana z akcją osadzoną w realiach lat 30/40, w zwykłym, materiałowym kostiumie z wyszytym nietoperzykiem na piersi, a nie w super-niezniszczalnej-zbroi.

[Obrazek: batman1943.jpg]

:)

Trudno było by uniknąć kiczowatości, ale kurczę, ja bym się ucieszył na taki projekt :D

Odpowiedz
Beyond mógłby być ciekawy:) Za to mam nadzieję, że nie zrobią z Batmanem żadnej Ligi Sprawiedliwych czy duetu z Supermanem :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Cytat:ja bym chciał zobaczyć Batmana z akcją osadzoną w realiach lat 30/40,
Trochę nie ten okres co prawda, ale obadaj Batman: The Movie ;-)
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Za to mam nadzieję, że nie zrobią z Batmanem żadnej Ligi Sprawiedliwych czy duetu z Supermanem
Było blisko!

http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=jl_movie

Odpowiedz
jarod napisał(a):Trochę nie ten okres co prawda, ale obadaj Batman: The Movie ;-)

Właśnie. Muszę sobie to zobaczyć w końcu w całości, bo widziałem tylko fragmenty na YT i konałem ze śmiechu :mrgreen:
Chociaż jakby teraz miał powstać Batman według mojej koncepcji, to wolałbym, żeby to było na poważnie : P

W latach 40 też w sumie powstała jedna wersja Gacka, właśnie ta, z której pochodzi podlinkowana wyżej przeze mnie fotka. Ciekawie się to teraz ogląda :)

Odpowiedz
Cytat:Właśnie. Muszę sobie to zobaczyć w końcu w całości, bo widziałem tylko fragmenty na YT i konałem ze śmiechu :mrgreen:
Ja mam na DVD. Who's boss?

Odpowiedz
Zaraz, zaraz. Chcesz:

-Bodzio- napisał(a):zobaczyć Batmana z akcją osadzoną w realiach lat 30/40, w zwykłym, materiałowym kostiumie z wyszytym nietoperzykiem na piersi, a nie w super-niezniszczalnej-zbroi.

i jednocześnie:

-Bodzio- napisał(a):Chociaż jakby teraz miał powstać Batman według mojej koncepcji, to wolałbym, żeby to było na poważnie : P

?? Powiedz mi, jak sobie wyobrażasz Batmana w papierowym kostiumie z nietoperzykiem na poważnie? :P

Odpowiedz
Rodia napisał(a):?? Powiedz mi, jak sobie wyobrażasz Batmana w papierowym kostiumie z nietoperzykiem na poważnie? :P
tak:
[Obrazek: dead_end03%5B1%5D.jpg]

Odpowiedz
Oooooookej, no spoko :D

Odpowiedz
A nie przemoknie mu kostium na deszczu? ;)

Odpowiedz
Bo chodzenie w gumie to szczyt wygody, komfortu i pewnie samemu się łatwo zakłada ;).

Odpowiedz
Zbroi przynajmniej nie trzeba prać :P

Odpowiedz
ale trzeba polerować :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon