The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy]
The Dark Knight Trilogy: Ultimate Collector's Edition się zbliż i wiele interesujących nowości wypływa na światło dzienne.

Jak chociażby pierwszy look cudownej Anne Hathaway jak Seliny Kyle/Catwoman:

[Obrazek: CH00D9F.jpg]

[Obrazek: xWtd0Qi.jpg]

[Obrazek: 0IiDVJD.jpg]

Ciekawie, gdyż z rozpuszczonymi włosami u zupełnie i zupełnie innej masce. Efekt ostateczny oczywiście lepszy.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Mi się bardziej ten efekt podoba, szczególnie druga fota :)

Odpowiedz
Ta wersja zdecydowanie lepsza. Bałagan na głowie dodaje realizmu i pazura. Whrrraau.

Odpowiedz
Cytat:Ciekawie, gdyż z rozpuszczonymi włosami

A w filmie niby nie były rozpuszczone?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Jest rzeczywiście fajnie i kinky, ale chyba wolę jednak finalną wersję. Hathaway bardzo dobrze wygląda w "straight" fryzurze. Chłodnie i sexy.

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
A byłoby jeszcze lepiej w krótkich włosach, które obcięła za późno.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(24-09-2013, 15:30)Gieferg napisał(a):
Cytat:Ciekawie, gdyż z rozpuszczonymi włosami

A w filmie niby nie były rozpuszczone?
Na test screenie jej włosy są rozwichrzone, a w finalnym filmie wygląda jak wyszła od fryzjera.

A co do "kociej maski" wolę ostateczną wersję.

Odpowiedz
(24-09-2013, 16:15)Huntersky napisał(a): A byłoby jeszcze lepiej w krótkich włosach, które obcięła za późno.

Naahhh... Hathaway ma za fajne włosy by je ścinać. Post-Les Miserables nie wyglądała najlepiej.

A screeny z castingu fajne, ale finalna wersja lepsza. Anka dobrze wygląda w ulizanej, prostej fryzurze. Dostojniej i dojrzalej. Hathaway z rozwichrzonymi włosami za bardzo kojarzy mi się z jej zabawnym "girl next door" wyglądem z tych wszystkich komedii. Ale jestem pewien, że i tak potrafiłaby wycisnąć z tego sexy.
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
[Obrazek: vlcsnap-00004.jpeg?w=665]

[Obrazek: vlcsnap-00005.jpeg?w=665]

[Obrazek: vlcsnap-00006.jpeg?w=665]

[Obrazek: vlcsnap-00007.jpeg?w=665]

[Obrazek: vlcsnap-00008.jpeg?w=665]

[Obrazek: vlcsnap-00009.jpeg?w=665]

Bane wygląda zajebiście. Uwielbiam tę jego nieociosaną sylwetkę zapaśnika. Lub 'circus freak' jak powiedział Nolan.

.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Cytat:
Cytat:A w filmie niby nie były rozpuszczone?
Na test screenie jej włosy są rozwichrzone, a w finalnym filmie wygląda jak wyszła od fryzjera.

Serio?

A pytanie brzmiało: "czy w filmie nie były rozpuszczone?"

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Z jednej strony bardzo fajne te screenszoty. Z drugiej - znowu w dodatkach zabraknie Ledgokera?

Odpowiedz
(24-09-2013, 16:38)Cator napisał(a):
(24-09-2013, 16:15)Huntersky napisał(a): A byłoby jeszcze lepiej w krótkich włosach, które obcięła za późno.

Naahhh... Hathaway ma za fajne włosy by je ścinać. Post-Les Miserables nie wyglądała najlepiej.

Osobiście to czy w długich, krótki włosach, prostej fryzurze, wymyślnej, lokach to mi się Anne Hathaway zawsze podoba. I pewnie i Selinę Kyle z takim fryzem bym też zaakceptował, ale nie twierdzę, że by się lepiej prezentował od finalnej fryzury. Za to już teraz mogę powiedzieć, że ta maska, choć niby poniekąd lepiej ukrywa "tożsamość", to jednak zupełnie mi nie odpowiada. I tutaj już jestem całkowicie na TAK, an ten rodzaj z goglami jaki otrzymaliśmy w filmie.
Takie moje zdanie :)
#istandbydaenerys

Odpowiedz

O, więcej żartów niż w Man of Steel :]

Odpowiedz
Ta kompilacja jeszcze bardziej mnie uświadomiła jak świetny to film, plus jakże wspaniałą Catwoman Anne Hathaway jest.:)
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wow, ale te sceny są nieśmieszne. :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mnie się z kolei przypomniało, że po świetnej Hathaway udającej panikę następuje jedna z najgorzej nakręconych i zmontowanych strzelanin jakie widziałem.

Odpowiedz
[Obrazek: tdkr_zfilmu_356.jpg]

Po niemal rocznym odpoczynku po raz czwarty obejrzałem epickie zakończenie trylogii Mrocznego Rycerza wg Christophera Nolana. Dość obszernie rozpisałem się na temat The Dark Knight Rises po pierwszym seansie, oraz rozlegle skorygowałem swoją opinię po drugim odbytym już w domowym zaciszu. Trzeci, który miał miejsce rok temu utwierdził mnie w przekonaniu że muszę odpocząć od tego dzieła, zaakceptować jak głupim jest tworem, dzięki czemu może przeminie gorzki smak rozczarowania. Zadziałało, bo wczorajszy seans TDKR był dla mnie najbardziej udanym. Starałem się nie zwracać uwagi na niedopracowania i debilizmy filmu, po prostu ciesząc się spektakularnym widowiskiem jakim TDKR bez wątpienia jest.

Jest stworzonym z wielkim rozmachem kinem akcji, mającym świetną muzykę, zdjęcia, efekty specjalne (gdzie ubiegłoroczny Oscar?), dobrze skompletowaną obsadę, posiadającym kilka świetnych i emocjonujących scen, dobrze domykającym większość wątków zakończeniem jednej z najlepszych trylogii, będącym rewelacyjnym kinem pod względem budowy kilku wątków i postaci (Bane Hardy'ego i przede wszystkim Catwoman w wykonaniu Hathaway). Rozczarowanie minęło, dałem się ponieść emocjom oglądając wydarzenia zawarte w filmie (wspinaczka Bruce'a do wolności wgniata w fotel) i nawet przeszła mnie myśl aby podnieść Rises ocenę, bo do przejęcia przez Bane'a miasta film jest więcej niż dobry.

Jednak tego nie zrobiłem <choć dalej rozważam, może z następnym seansem jeśli będzie równie udany> bo nie mogę na wszystko przymykać oczu. Bo choćby nie wiem ile TDKR miał plusów, za które byłbym w stanie wiele wybaczyć, nie przeboleję tego jak głupi jest to film. Bo Nolan stworzył film dla przeciętnego, posiadającego IQ85 hamerykańskiego widza, którym obraża moją inteligencję. Bo Nolan choć wykorzystał potencjał tkwiący w tej historii i zamknął ją tak, że chyba lepiej już się nie dało (ostatnie 5 minut jest po prostu piękne) zignorował logikę, łamał prawa pogodowe i czasu. Bo zapomniał o klimacie, oraz spójności, na rzecz epickości, która wcale nie była potrzebna. Bo film za $250 mln który wydał do kin, pod kilkoma względami (montaż scen walk) wygląda na niedopracowany. Bo zawiódł mnie pod wieloma względami (mało Batmana i akcji z nim, małe role postaci z poprzednich części przy jednoczesnym wepchnięciu na pierwszy plan Blake'a), a tak niewiele brakowało, żeby TDKR był filmem równie dobrym co dwa poprzednie. Nie wstydzę się mieć go na półce i na pewno jeszcze wielokrotnie do niego wrócę, ale ocena to nadal 7/10

Ulubione sceny:
- Wyjście Bruce'a z jaskini!
- Batman vs Bane
- Batman z tabletem i jego skok Bat-podem
- Montaż podczas przemowy Bane'a
- Wszystkie sceny Bruce-Selina

Odpowiedz
(13-11-2013, 19:44)Juby napisał(a): Po niemal rocznym odpoczynku po raz czwarty obejrzałem [i]epickie zakończenie

ekhm, jakie? :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Motyw jak inspekta Gordon doszedł do wniosku, po wielu latach, że okrył kocem mikro-Batmana był epicki.
Tym bardziej w kontekście, że jakiś krawężnik-żółtodziub odkrył tożsamość Batmana, od ręki.

W ogóle ten Gordon u Nolana to taka pierdoła. W komiksach chyba taki nie był.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A ja się zgadzam z Jubym, że to jest epickie zakończenie, epickiej trylogii! Co prawda ja już TDKR z ponad 10 jak nie więcej razy widziałem i jakoś sprawia mi on największą przyjemność z całej serii. Dostrzegam wady i dziury scenariuszowe, ale w żadnym stopniu, one nie przysłaniają one moich doznań jakie czerpię garściami oglądając ten świetny film.
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon