The Eternals (2020)
Phie, u Kirby'ego były lepsze. Wygląd filmu też pewnie będzie bezpłciowy.

(24-08-2019, 19:45)Danus napisał(a): Duzo ich tam, jak oni podziela czas ekranowy na tylu bohaterow:)

W Wyścigu szczurów i Sing potrafili. Dobrze też to ujął komiks autorstwa Gaimana.

Odpowiedz
Ramin Djawadi będzie odpowiadał za muzykę do filmu. Montażem zajmie się Dylan Tichenor - "There Will Be Blood", "Magnolia", "Phantom Thread", "Wróg numer jeden".

Odpowiedz
https://www.cinemablend.com/news/2484449/marvels-kevin-feige-calls-the-eternals-a-big-and-expensive-risk-worth-taking

Sam film mnie kompletnie nie interesuje, ale jestem ciekaw jego wyniku w Box Office.

Odpowiedz
Może nie miliard, ale na pewno zarobi porządne pieniądze

Odpowiedz
Ja pierwszy raz w przypadku MCU jestem sceptyczny, wydaje mi się że ta seria jedzie trochę siłą rozpędu (czyli eksploatujemy Iron Mana, Thora, Spidermana i resztę ile wlezie), a żeby porządne pieniądze zarabiały kolejne filmy, z nowymi bohaterami, no to po prostu ludzie muszą ich polubić, a jest ryzyko że tak się nie stanie.
To tyle mojej profesjonalnej analizy ;)

Odpowiedz
Przypomnę casus Guardians of the Galaxy w chwili, gdy ogłoszono info o filmie ;)
Dajmy Kevinowi trochę zaufania, myślę, że chłopak zasłużył.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon