• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Fappening
Ja szanuję za to, że trzyma rękę na pulsie najważniejszych spraw, a nie jakieś tam pierdoły w stylu nowy trailer, data premiery, rozpoczęcie produkcji filmów.

Odpowiedz
Pozostawię was w błogiej (lub nie) nieświadomości

[Obrazek: hqdefault.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ekhm, powiem tak, przy tym co "wyciekło" Lindsey Vonn leaki takiej Lawrencowej to szkółka niedzielna. Raczej nie będzie zachwycona.

simek napisał(a):Ja szanuję za to, że trzyma rękę na pulsie najważniejszych spraw, a nie jakieś tam pierdoły w stylu nowy trailer, data premiery, rozpoczęcie produkcji filmów.

[Obrazek: hah__gayyy__gif_2_0_by_lucky43539-d4vkbpb.gif]

;)

Odpowiedz
Fajne są wspólne fotki Timlin i Dakoty Johnsona :D

Odpowiedz
(23-08-2017, 22:44)Kluski napisał(a): Ekhm, powiem tak, przy tym co "wyciekło" Lindsey Vonn (...) Raczej nie będzie zachwycona.

Wiedziała już jak je robiła :)

[Obrazek: 6vNOdX99.jpg]

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
shamar masz jakąś osobistą satysfakcję z tego że NIE wklejasz linków do tego o czym informujesz? Mam sobie te zdjęcia wyobrazić, uwierzyć na słowo? Jeśli na tym ma się opierać ten temat, to nadaje się wyłącznie do zamknięcia.

Odpowiedz
W sumie to Kirsten Stewart zawsze mi się podobała ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mi też. Mam słabość do takiego, lekko trashy, girl next door.

Btw. za każdym razem jak tu wchodzę, parskam pod nosem od nazwy tematu. Pomysłowość internetowego słowotwórstwa, nigdy nie przestanie mnie bawić :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(23-08-2017, 23:54)Mierzwiak napisał(a): shamar masz jakąś osobistą satysfakcję z tego że NIE wklejasz linków do tego o czym informujesz? Mam sobie te zdjęcia wyobrazić, uwierzyć na słowo? Jeśli na tym ma się opierać ten temat, to nadaje się wyłącznie do zamknięcia.

Dobrze, że wreszcie się przyznałeś, że nie potrafisz używać Google.
O takie Bing czy Yandex nawet nie pytam :)

Wszyscy wyżej potrafili znaleźć tylko Mierzwiak przyszedł i prowadzi swoją shamarofobię

Odpowiedz
Co by nie mówić o grze Stewart...cholera, dobra jest. Tylko właśnie taka w "mroczniejszym" wydaniu, bo grzeczna jak w "Zmierzchu" traci swój urok.

Odpowiedz
Umiem korzystać z google, pierwszy link z jakiego skorzystałem miał wszystkie zdjęcia tylko że się nie wyświetlały na co nawet ludzie w konentarzach narzekali. Przepraszam że mam ciekawsze rzeczy do roboty niż tracenie czasu na szukanie czegoś, co wystarczyłoby gdybyś po prostu wkleił. To chyba nietrudne? (w ogóle zachowywanie się jakby coś w internecie było "moje! może się podzielę a może nie!" to straszna wieś, nigdzie poza Polską się z tym nie spotkałem)

---

@Proteus
Ten skecz otworzył mi oczy na tę trashy atrakcyjność Krystyny, choć spodobała mi się już wcześniej w Adventureland:

Odpowiedz
(24-08-2017, 00:16)Krismeister napisał(a): Co by nie mówić o grze Stewart...cholera, dobra jest. Tylko właśnie taka w "mroczniejszym" wydaniu, bo grzeczna jak w "Zmierzchu" traci swój urok.

Wiesz, ja by nawet o grze Stewart za dużo złego nie powiedział. Już na forum chyba była kiedyś dyskusja na ten temat, ale pojazd po Stewart, że "aktorskie drewno", to jeden z tych przesadzonych, internetowych bandwagonów, które wszyscy powtarzają, bo tak. Kobita ma świetne/dobre/ok występy na koncie. Nie znam całej jej filmografii, ale we wszystkim co z nią widziałem, poza Twilightem, była odpowiednia. Zresztą nawet za Twilight, jakoś szczególnie bym po niej nie jechał, bo ta seria to taka padaka, że z każdego życie wyssa.

@Mierzwiak

Nom. Adventureland i American Ultra, to totalna, małomiasteczkowa girl next door.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Jako to w internetach w Hiszpanii piszą: "same kurwy".

Enviado desde mi XT1072 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
(24-08-2017, 00:09)shamar napisał(a): Dobrze, że wreszcie się przyznałeś, że nie potrafisz używać Google.
O takie Bing czy Yandex nawet nie pytam :)  

Wszyscy wyżej potrafili znaleźć tylko Mierzwiak przyszedł i prowadzi swoją shamarofobię

Mierzwiak ma rację. Wrzucaj z linkami.
Tak to tylko tracę czas i wyskakują mi jakieś bzdety a nie gołe dupy.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Zgłaszam do to prokuratury.

Odpowiedz
Co za beksy

http://imgbox.com/g/HHPK0GR6bS

Odpowiedz
(24-08-2017, 07:30)Nemo napisał(a): Jako to w internetach w Hiszpanii piszą: "same kurwy".

Enviado desde mi XT1072 mediante Tapatalk
Dobrze wiedzieć, że Internet w Hiszpanii też zasiedlają debile.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jaki kraj, taki fappening [Obrazek: hahaha.gif]

-> Anna Wendzikowska flashes her boobs and bush in Warsaw, 17.08.17

Odpowiedz
Cycków ci u nas dostatek, ale i te dwa nagie Bambelos przyjmuję.

Odpowiedz
Taaaa. Nie ma to jak sie spoznic ze spamem o jakies dwa lata.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości