• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Fappening
Ciekawe co to będą za zdjęcia Olsenki skoro ona już wielokrotnie w filmach naga paradowała ;)
Najlepszy film 2018: Suspiria

Najlepszy film 2017: A Ghost Story

Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy

Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Kuurwa, Arahan, to jeszcze nie jest dostepne - to koles postuje co ma dostepne i dopiero wrzuci za jakis czas, pewnie jak ktos mu zaplaci, lol. Wiec wyskakuj z kasy dla nas wszystkich :D
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Eeeee, to trucie dupy.
@Wawrzyniec - no nie mów, że nie chcesz zobaczyć jak Gemma masuje pierożka i świntuszy ;)? Niech pierwszy rzuci kamieniem!
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
No ja przyznam, ze bardzo oczekuje.
Nawet jak sie w butach do lozka nie wchodzi.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Strach pomyśleć co by się z Arahanem działo, gdyby zdjęcia Moniki wyciekły. 

Odpowiedz
Nie przypominaj mi tego mrocznego i zakłamanego okresu... ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Przecież fotki Moniki wyciekają przez cały czas, na instagramie tej modelki, która kradnie jej zdjęcia.

Odpowiedz
Swoją drogą, nigdy mi nie pasowała ta kwadratowa szczęka Gemmy więc dobrze, że w tej roli twarz będzie na dalszym planie. ;)

No i cały czas nie kumam, dlaczego one w to brną. Pierwsze głośne sprawy tego typu miały miejsce ile lat temu? I od tego czasu znane na całym świecie aktorki nie skumały, że trzymanie takich materiałów może nie być do końca bezpieczne?

Odpowiedz
Moze niektore z nich maja w sobie nutke ekshibicjonizmu, a karierom to na pewno nie szkodzi. 
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer, poruszyłeś ciekawy temat, czy szkodzi karierom aktorek czy nie? Ciekawe gdyby wyciekały takie klipy z facetami to też by nie szkodziły ich karierom. A może są takie klipy np. z Chrisem Evansem czy Hemsworthem, ale skoro z facetami nic nie zostaje upublicznione to faceci widocznie nie są takimi ekshibicjonistami jak kobiety, albo lepiej zabezpieczają swoje prywatne filmiki.:)

A jak czytam Waszą dyskusję związaną z najbardziej oczekiwaną premierą nowego filmu z Gemmą to przypomniały mi się klipy, jakie wyciekły z Abigail Spencer, którą znam z serialu "Recitfy" . Dowiedziałem się o klipach z nią na forum filmwebu, gdzie parę osób napisało, że są oburzeni i stracili do niej reszty szacunku (nie pamiętam czy faceci czy kobiety). Byłem w lekkim szoku jak się dowiedziałem o tego typu klipach z nią, pewnie przez to z jakiej roli ją znam , ale od tej pory jak gdzieś ją widzę i mam wiedzę w czym jeszcze zagrała to jakoś nie rusza mnie to, a nawet nabrałem ochoty by skończyć "Rectify", który jest dobrym serialem, ale jakoś tak przerwałem:)

Choć wydaje mi się, że najpopularniejsze byłyby klipy z aktorkami, które się nie rozbierają (a Gemma nie wstydzi się swoich wdzięków w filmach), ale kuszą a koniec końców nic nie pokazują. Można wymienić takie aktorki jak np. Hendricks, Anderson (ma dwie role rozbierane, ale tak poza tym to tylko kusi w filmach i serialach, nawet jak gra role kobiet, które kochają seks, tak było w filmie Boogie Woogie, i serialach Fall Seks Edukacja).

Odpowiedz
Nie wiem czy to facet przeze mnie przemawia, no ale wyobraźmy sobie że wycieka filmik z DiCaprio, albo Pittem, Cruisem, Craigiem którzy kręcą swoim śmigłem w jakimś zasyfionym pokoju - dla mnie tragedia i nawet nie w pełni świadomie, ale moja ocena ich by spadła, poza tym samego filmiku bym nie obejrzał, a nie wiem czy jakakolwiek fanka by się śliniła w oczekiwaniu na takie materiały.
A topowe aktorki? Każdy zobaczy z niekłamanym zainteresowaniem co tam mają pod sukienką :)

Odpowiedz
Skoro nie słychać o wyciekach fot i filmów z facetami to pewnie nie mają takiego potencjału. Czy to z powodu tego że kobiety są lepsze i się takimi rzeczami nie interesują? Czy dlatego że nie umieją się w to bawić? Nie wiem. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
@Arahan Powiem ci, że jak wyciekły foty Lawrence, to się nawet nie zastanawiałem i obczaiłem. Straciłem zapał gdy zobaczyłem jakie słabe są te foty i uświadomiłem sobie, że wygląda po prostu jak naga dziewczyna. Teraz już chyba tylko jakiś sex tape mógłby wzbudzić we mnie jakieś większe zainteresowanie.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
(06-03-2019, 21:27)Wawrzyniec napisał(a): ...Lawrence... wygląda po prostu jak naga dziewczyna...

Eeee, a jak miała wyglądać? Jak facet?

Odpowiedz
Mi tam się foty Lawrence podobały, było z czego wybierać, jedne lepsze jedne gorsze, ogólnie na plus :)

Odpowiedz
(06-03-2019, 20:46)simek napisał(a): A topowe aktorki? Każdy zobaczy z niekłamanym  zainteresowaniem co tam mają pod sukienką :)

No do kroćset fur beczek!, a co mają mieć? Cipa to cipa, na kurcze pieczone drążyć.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja tam nadal czekam aż wycieknie seks taśma Michelle Obamy.

Odpowiedz
Wyciekają jakies badziewia ale cenuzrowane albo marne

[Obrazek: 860347ccf429303b40077f70432efc1e.jpg]

[Obrazek: fd880e32560f7bdf6bb3aef65cb2f9b7.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Kto to na tej pierwszej focie?

A Lizzie czy na sesji zdjęciowej, czy przyłapana na ulicy przez paparazzi, czy robiąc selfie w wannie - 10/10.

Odpowiedz
To też ona. Ponoć set 17 fotek.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości