The Gentleman (2020) reż. Guy Ritchie
Pierwszy zwiastun "The Gentlemen" w reżyserii Guy'a Ritchiego! Matthew McConaughey w roli Amerykanina, który zbudował w Wielkiej Brytanii narkotykowe imperium i chce sprzedać interes rodzinie miliarderów z Oklahomy. W obsadzie także Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Eddie Marsan, Colin Farrell i Hugh Grant. Premiera w styczniu 2020 roku.

Odpowiedz
Nie lubię jego stylu, ale to jakimś cudem wygląda na pierwszy film od czasów Sherlocka, który chętnie obejrzę. Chyba dzięki obsadzie. Granta nie poznałem. Wygląda na to, że może ukraść każdą scenę. Reszta też w najgorszym razie jest mi obojętna. Jeremy Strong nawet nie wiedzialem, że tak się nazywa, ale po Sukcesji fajnie go widzieć i jestem cielaw jak sobie poradził.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Hugh Grant ma dobrą passe ostatnio, same świetne role (Paddington 2, Boska Florence, serial Skandal w angielskim stylu), ale co tam Grant, ja nie poznałem Colina Farella.

Ciekawy pomysł by obsadzić jednego z najbardziej amerykańskich aktorów w roli angielskiego bandziora.

Film wyprodukowany przez Miramax, czyli firmy, która należy (a może należała?) do Walt Disney Company. Jeśli wciąż jest jedną z firm Disneya to by tłumaczyło, czemu nakręcił Aladina. Zrobił film taki jak wytwórnia chciała, bez swojego stylu, i dzięki temu kasę na film w swoim stylu za mniejszą kasę.

Odpowiedz
(02-10-2019, 18:52)michax napisał(a): Hugh Grant ma dobrą passe ostatnio, same świetne role (Paddington 2, Boska Florence, serial Skandal w angielskim stylu), ale co tam Grant, ja nie poznałem Colina Farella.

Ciekawy pomysł by obsadzić jednego z najbardziej amerykańskich aktorów w roli angielskiego bandziora.

Film wyprodukowany przez Miramax, czyli firmy, która należy (a może należała?)  do Walt Disney Company. Jeśli wciąż jest jedną z firm Disneya to by tłumaczyło, czemu nakręcił Aladina. Zrobił film taki jak wytwórnia chciała, bez swojego stylu, i dzięki temu zrobił film w swoim stylu za mniejszą kasę.

Ale, że Matthew? Przyznam, że obejrzałem ten zwiastun byle jak, ale on nawet nie próbuje tutaj udawać angielskiego akcentu...

Odpowiedz
Fajnie się zapowiada i widzę, że po tej pracy w fabryce Ritchie do klimatów najbliższych sercu? Fajnie też, że Grant stara się na starość zerwać z łatką brytyjskiego słodziaka.

BTW. Czy tylko mnie zdziwiło to logo Miramaxu? Wydawało mi się, że to już martwa wytwórnia, a szczególnie po niesławnych aferach z Harveyem W. w roli głównej...
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Od 2005 roku Weinsteinowie nie mają nic wspólnego z Miramaksem, a Disney nie jest jego właścicielem od 9 lat :P

Odpowiedz
No racja, choć z drugiej strony od tych 9 lat nie spotykałem się raczej z czymś znaczącym sygnowanym Miramaxem i miałem wrażenie, że powoli zmierza on w stronę swojego końca, co fakt że nazwa tej wytwórni nieodłącznie kojarzy się z Weinsteinem miał tylko go przyspieszyć :P
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
(02-10-2019, 17:17)Trailery Srailery napisał(a): Matthew McConaughey w roli brytyjskiego gangstera(...)
(02-10-2019, 18:52)michax napisał(a): Ciekawy pomysł by obsadzić jednego z najbardziej amerykańskich aktorów w roli angielskiego bandziora. 

Pierwsze opisy rzeczywiście podawały:
Cytat:very British drug lord

Ale może dla Matthew przepisano pierwotnych scenariusz, czy coś, bo gdzie mu do grania Brytyjczyków. Ten aktualny brzmi już tak:
Cytat:THE GENTLEMEN follows American expat Mickey Pearson (Matthew McConaughey) who built a highly profitable marijuana empire in London. When word gets out that he’s looking to cash out of the business forever it triggers plots, schemes, bribery and blackmail in an attempt to steal his domain out from under him.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Poprawiłem opis, dziękuję za czujność.

Odpowiedz
Hugh Grant, Collin Farrell, Matthew McCounaghey, Churlie Hunnam, wszystko bardzo fajnie, ale ja tutaj widzę Michelle Dockery aka Lady Mary z Dowton Abbey, co też zwiększa moje zainteresowanie tym filmem. :) 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Dla Dockery ogladalem az dwa sezony Good Behavior, raczej dosc slabego serialu - ale wygladala tam tak, ze o matko boska.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Dockery powinno być więcej w kinie i pierwszoligowych serialach. Ładna, z wspaniałym głosem i uśmiechem, na dodatek przepełniona charyzmą.

Odpowiedz
Właśnie ten głos robi wielką rolę. Ale ja po prostu bardzo lubię angielski akcent. I powinna grać we więcej filmach, jak i zresztą większość obsady Downton Abbey.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Brakuje Stathama, on był na prawdę super w Snatch i Lock Stock

Ale McConaughey u Ritchie'go to fajny pomysł

Odpowiedz
Akurat mi Stathama nie brakuje, gdyż to co miał do pokazania u Ritchiego już pokazał. I nie wydaje, aby był w stanie stworzyć jakieś inne kreacje. 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon