The Good Dinosaur (2015) - Dinuś od Pixara
Fakt, sito musi być, ale są dobre odcinkowe dla małych dzieci w TV jeszcze. Polecam choćby "Masza i niedźwiedź". Ruska, pogodna i przezabawna bajka. Mądre tematy odcinków, sporo charakterystycznych rzeczy z rosyjskiej kultury, no i przede wszystkim chichramy sie  z młodym jak głupki, bo humor najwyższych lotów.

Odpowiedz
(20-04-2016, 22:45)Bucho napisał(a): Des, Ty powinienes wrzucic na strone jakis osobisty top bajek by stateczy rodzic.
ja jako ojciec bym propsował ale mam inny problem z dzieciowymi filmami niż rozdęta fabuła. otóż moja córa (5,5) jest dość wrażliwa i nie lubi zbyt mrocznych scen. ostatnio ta ten przykład na kunf-fu pandzie (1) chowała się pod koc gdy pojawiał się tai lung :/
tak że o.

Odpowiedz
Hm... To wtedy odpadają te klasyczne filmy Disneya -  Śnieżka, Pinokio, Piotruś Pan. Skoro mnie (i jak się okazuje nie tylko mnie) przerażały za dzieciaka, to twojej córce (przynajmniej w tym wieku) nie spodoba się. A to pozycje zdecydowanie kid-friendly i idealne dla bardzo małych maluchów.  

Odpowiedz
Bardzo prosty, ale mądry, wciągający i zabawny film. Wizualnie obłędny. Nigdy nie widziałem tak dobrej animacji. Bardzo udany seans. Zazdroszczę Desowi. Seans z dzieckiem musiał być magicznym przeżyciem. 8/10

Odpowiedz
Prostota górą. Tam gdzie Inside Out wykładało się na zbyt ambitnym koncepcie, którego nie jest w stanie wykorzystać, tak The Good Dinosaur oferuje prościutką historyjkę, z której wyciska w zasadzie wszystko co się da, oferując przepiękną wizualnie, wzruszającą (scena z patykami i jej pay off w finale) przygodę. Dla mnie to wystarczy, a do projektów postaci się przyzwyczaiłem. Mogłyby być mniej kreskówkowe, ale ostatecznie mi to nie przeszkadza, choć po trailerach spodziewałem się, że będzie.

Fajniuchny film. 8/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon