The Grand Tour (Jeremy Clarkson, Richard Hammond James May) (Amazon)

Odpowiedz
Fajnie, że wracają. Materiały na pewno będą dobrej jakości, ale mam nadzieję, że poprawili studio. W pierwszym sezonie było naprawdę kiepskie.

Odpowiedz
No i widać, że wyciągają wnioski. Zamiast namiotów rozstawionych w różnych częściach świata mamy powrót do Anglii, Amerykanin wypada z programu o mnie cholernie cieszy, no i skończyły się zgony celebrytów, zamiast tego mamy po 2 celebrytów z tej samej branży, którzy się ścigają (w odcinku pierwszym jurorzy programów typu talen show - Ricky Wilson oraz David Hasselhoff).

To będzie dobry sezon :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Jak na razie jestem zadowolony z nowego sezonu. Odcinek z Jaguarami uważam za najlepszy.

Widać, że przyjmują też krytykę z zewnątrz i zmienili kierowcę na "Nią" . Jak i też zmienili motyw z celebrytami, ktory w założeniu jest ciekawy, ale sam uważam za najsłabszy element programu.

Ale jakby co jestem na razie bardzo zadowolony. A Top Gear na BBC nie oglądam.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Ten sezon jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Wywalili w kosmos głupie hollywoodzkie popisy, żarty jakieś takie bardziej naturalne i widać, że cała ekipa podeszła do tematu w inny sposób. Nie ma już tego afiszowania się w stylu "zobaczcie, Amazon zrobił program ze słynną trójką prowadzących".

Jak na razie najlepsze chwile tego sezonu to dla mnie historia pojedynku Audi Quattro z Lancią. Niesamowity reportaż o tym jak niemiecka dokładność i inżynieria zderzyły się z włoskim szaleństwem i improwizacją. W ogóle mógłby powstać osobny program, gdzie byłyby opisywane jedynie historie tego typu.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Nie wiem, czy ktoś ogląda trzeci sezon? Ale ja na razie jestem więcej niż zadowolony i chyba wreszcie po dwóch sezonach udało się odnaleźć prawidłową formę.
Wiadomo niektórzy mogą się czepiać, że niektóre momenty są zbyt mocno wyreżyserowane, ale według mnie udało się odnaleźć dobry balans. Na plus uważam też zrezygnowanie z gości. 

Na razie najbardziej podobały mi się odcinki specjalne jak dwuczęściowy w Kolumbii, czy też przejażdżka po Nevadzie samochodami campingowymi. Ale jeżeli chodzi o testy też jest ciekawie, a dla poważniejszych osób, trafiają się i ciekawe segmenty o historii motoryzacji, wielkich rajdowcach, czy też niedawno segment o NASA, Apollo 11 i samochodach jakimi jeździli astronauci. 

Dla mnie na razie The Grand Tour w pełnie spełnia oczekiwania i czekam na każdy piątek na godzinę lub więcej dobrej rozrywki z najlepszym triem prowadzących. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon