The Hangover (2009-2013)
(17-06-2013, 16:04)Mierzwiak napisał(a): Ja wciąż nie znalazłem (i nie znajdę) powodu by obejrzeć II, a co dopiero III. Też miałem trailer w kinie i na widowni ani razu nikt się nie zaśmiał, a przecież pokazują same "zabawne" momenty i teksty :P

Akurat w tym aspekcie Hangover III nie zdradza wiele, ba, w trailerze są same żenujące momenty ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jedynka była całkiem, całkiem, dwójkę obejrzałem kiedyś z nudów w TV, a na trójkę nie mam w ogóle ochoty. W tych odczuciach nie jestem odosobniony, bo zwieńczenie trylogii ma dosyć rozczarowywujący box office - weekend otwarcia gorszy niż jedynka(!!!), ogólnie w zarobkach dwójki nie pobije, jedynke być może, co przy 3xwiększym budżecie jest kiepskim rezultatem.

Odpowiedz
Załóżcie sobie wątek dla twardzieli - "Jakich filmów nie zobaczę i dlaczego".

Odpowiedz
@Up: Dobry pomysł z tym tematem. :)
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
[Obrazek: hangover3105.jpg]
Wczoraj załapałem się na ostatni seans Kac Vegas 3 i przyznam, że troszkę się pośmiałem (choć podobnie jak i w przypadku poprzednich części film był bardziej wulgarny i obrzydliwy niż śmieszny). Zmiana koncepcji i klimatu filmu, oraz świetne odwołania do poprzednich odsłon i domknięcie wszystkich wątków na plus. Przewidywalność i prawie cała reszta na minus. Ogólnie nie najgorzej się bawiłem, średniak na poziomie poprzednika. 5/10

Odpowiedz
właśnie jestem w tygodniu pt. Kac Vegas i część II-ga za mną. Jest źle, i to znacznie gorzej niż przypuzsczałem. Pierwsza część broniła się świeżością scenariusza i wykonaniem oraz tym, że większość akcji możnaby uznać za realne w ramach wielkiego farta. W kontynuacji natomiast nie dość, że wszystko jest do przewidzenia, to absurd goni absurd i robi się infantylnie do bólu. Dość powiedzieć, że zaśmiałem się dopiero gdzieś po 30 minutach, a potem w okolicach końcówki. Dużym plusem jest rozwinięcie w stronę postaci Stu, na której barkach historia spoczęła, ale to zdecydowanie za mało, aby zamazać brak pomysłu i wtórność. Wkręcenie skośnego mafiozo i Tysona też uważam za pomyłkę. Ciekawe co zaoferuje trzecia część.

Na tę chwilę 3/10 i raczej nie wrócę do Hangover Part II

loading podpis...

Odpowiedz
Hangover 2
Dosyć słabsza od 1 ale da się obejrzeć. 6/10

Hangover 3
Niestety. Przeczuwałem to, że seria zamieni się już całkowicie w nierealną głupawą komedię "sensacyjną".

Nie czuje, że plusem jest 'odejście od schematu' bo w zamian dostajemy średnią komedyjkę "gangsterską". Momentami jest już totalnie żenująco a sam klimat tej serii całkowcie zatracony.

5/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie ciągnie mnie specjalnie do komedii, toteż do "Kac Vegas" (genialna polska aka) podchodziłem sceptycznie. Zostałem jednak mile zaskoczony, komedia jest do bólu śmieszna, ponadto świetne kreacje głównych bohaterów można zaliczyć jak najbardziej na plus. Sequeli jeszcze nie widziałem sądząc po opiniach, nie wiem czy w ogóle obejrzę (jakoś specjalnie mnie nie ciągnie). Może kiedyś się przekonam.

9/10
"Apokalipsa nadejdzie, gdy odrzucimy Boga, a zaczniemy wreszcie wierzyć w siebie." - Marilyn Manson
Konto filmweb
Recenzje horrorów i nie tylko

Odpowiedz
Nie miałem w planach tego oglądać, ale tak jakoś wyszło.

Zacznijmy od istotnej kwestii - czy Kac Vegas to komedia? Bo dla mnie to nie jest komedia. Dla mnie to film, który rozpaczliwie, acz bezskutecznie być komedią usiłuje. Dwa dni wcześniej zrobiłem sobie powtórkę Pain & Gain i znowu zdrowo się uśmiałem z the Rocka, a tutaj nie ma ani jednej śmiesznej postaci. Jest paru żenujących typków, którzy znajdują się w sytuacji z której teoretycznie powinno się wycisnąć sporą ilość udanych żartów, a tymczasem... nic. Zero. Nie zaśmiałem się ani razu, może ze 2-3 razy się uśmiechnąłem.

Jedyne co w tym filmie dobre, to pomysł wyjściowy oraz polski tytuł, a najlepiej wspominam 15-minutową przerwę w seansie którą sobie zrobiłem nie mogąc wytrzymać do końca.

Podobno sequele są słabsze. Serio? To da się zrobić jeszcze bardziej nieśmieszną komedię?

1/10 - esencja gównianości współczesnych (nie)komedii. To już Griswoldowie w Vegas byli...miałem powiedzieć 10 razy bardziej, ale 0 x 10 to dalej 0 więc powiem - znacznie, znacznie zabawniejsi.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
gratuluje wielce wyrafinowanego poczucia humoru!!

Odpowiedz
(17-06-2013, 16:04)Mierzwiak napisał(a): Ja wciąż nie znalazłem (i nie znajdę) powodu by obejrzeć II, a co dopiero III
E tam, jednak znalazłem (choć trochę mi to zajęło), są na Netfliksie więc czemu nie?

Na pierwszy ogień powtórka oryginału, w sam raz na spóźnioną 10. rocznicę. Pamiętam jak wiele osób zachwycało się Kac Vegas, podczas gdy ja byłem daleki od jarania się filmem Philipsa. Ot fajna komedia ze sporą ilością zabawnych momentów i bodaj najlepszym komediowym występem Galifianakisa. Powtórka utwierdziła mnie w tym przekonaniu, z drugiej strony mam wrażenie że od tamtego czasu niewiele było komedii opartych na tak dobrym, konkretnym pomyśle, na szybko przychodzi mi do głowy chyba tylko Wywiad ze Słońcem Narodu?

7/10

Odpowiedz
Zasadniczo niezłych komedii powstaje tyle co kot napłakał, więc to żadne zdziwienie, że przez 10 lat od Kac Vegas też było ich niewiele.

Odpowiedz
(24-09-2019, 11:41)Mierzwiak napisał(a): Ot fajna komedia ze sporą ilością zabawnych momentów

Nie tak ją zapamiętałem. :)
Gdy wszyscy się tym jarali, ja obejrzałem i zacząłem się śmiać dopiero na fotkach podczas napisów końcowych. Jakoś nie mam ochoty na powtórkę, w sumie zabawniejsze widzą mi się kolejne części, choć żadna jakoś specjalnie. Ciekawi mnie jak odbierzesz to co się odpieprza w Bangkoku. :D

Odpowiedz
(24-09-2019, 13:39)Juby napisał(a):
(24-09-2019, 11:41)Mierzwiak napisał(a): Ot fajna komedia ze sporą ilością zabawnych momentów

Nie tak ją zapamiętałem. :)
I oceniasz tylko stopień niżej ode mnie? Coś mi tu ściemniasz :P

Odpowiedz
Hangover? Fajna komedia? Serio?
Nie podyskutuję, bo już prawie wymazałem z pamięci, ale... no... serio? :)

Odpowiedz
Serio.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Rozwala mnie, ze Gieferg ma stoopke jaka ma, ale i tak umie sie dopieprzac/dziwic ze kogos smieszy cos, co jego nie smieszy.

WOW :)

Odpowiedz
Po prostu dziwię się, że akurat Mierzwiakowi się podobało.
I co ma do tego moja stopka?

Odpowiedz
Bo twoja aktywność w temacie Hangover wygląda troche jakbys mial jakas osobista vendette. :p
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon