The Hangover (2009-2013)
Serio.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Rozwala mnie, ze Gieferg ma stoopke jaka ma, ale i tak umie sie dopieprzac/dziwic ze kogos smieszy cos, co jego nie smieszy.

WOW :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Po prostu dziwię się, że akurat Mierzwiakowi się podobało.
I co ma do tego moja stopka?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Bo twoja aktywność w temacie Hangover wygląda troche jakbys mial jakas osobista vendette. :p

Odpowiedz
Oczywiście wiele razy natknąłem się na stwierdzenie że Part II to remake pierwszego filmu i tak jest w istocie. Nawet na milimetr twórcy nie wychodzą poza formułę (sic!), i to do tego stopnia, że chociaż tym razem Wataha szuka kogoś innego, Doug znowu jest wykluczony i to pod wyjątkowo durnym pretekstem. Oczywiście to (jak i wszystko inne) można tłumaczyć byciem celowym zabiegiem, pytanie tylko brzmi PO CO? Ktoś liczył że będzie to zabawne w blyskotliwy, autoświadomy sposób? Jeśli tak, to pudło.

Ta rimejkowość pociaga za sobą konsekwencje - tam gdzie poprzednio odkrywanie tego co robili bohaterowie było tak zwyczajnie ciekawe i napędzało humor, tutaj wypada rutynowo, a przez to przewidywalnie, a że jest przewidywalnie, to i niezbyt śmiesznie (inna sprawa to sam poziom humoru, który chwilami mocno poleciał w dół), a że nieśmiesznie, to i ostatecznie nudno.

Mimo wszystko aż 4/10, bo dzięki obsadzie ogląda się to w miarę bezboleśnie. To zresztą nie jest zły film, zły jest tu raczej sam "pomysł" na sequel.

Odpowiedz
(24-09-2019, 19:32)Mierzwiak napisał(a): I oceniasz tylko stopień niżej ode mnie? Coś mi tu ściemniasz :P

Moja ocena na filmwebie ma z 10 lat.

Odpowiedz
(25-09-2019, 08:24)Crov napisał(a): Bo twoja aktywność w temacie Hangover wygląda troche jakbys mial jakas osobista vendette. :p

Te dwa posty w tym wątku w ciągu ostatnich pięciu lat i ostatnio wzmianka w jakimś innym temacie? No, skoro tak mówisz.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
No tak, o tym mowie. To dwa posty na ostatnich dwoch stronach i ostatnio wzmianka w jakims innym temacie. :P Masz racje, nie zwrocilem piszac wczesniejszy post uwagi, ze jeden twoj wpis byl stary, ale juz nie chcialem edytowac. Podejrzewam, ze jest wiele filmow, ktore Ci zwisaja i nie dziwisz sie notorycznie, ze ktos je lubi. Nie mowie, ze to zle - you do you - tlumacze tylko jak to moze wygladac dla kogos obok. :D

Odpowiedz
Obejrzalem Part III, nie chce mi się pisać o tym czymś. Naciągane 3/10, choć w sumie powinno być 2.

W 2013 roku Phillips i Mazin spłodzili takie szkaradztwo, a w 2019 jeden dał światu Jokera, a drugi Chernobyl. Bywa i tak :)

Odpowiedz
Mierzwiak, ogladales Jokera?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nie, po prostu zakładam że zdobywca Złotego Lwa jest filmem innej klasy niż trzeci Hangover :)

Odpowiedz
Rozumiem twoj tok rozumowania, tylko nie rozumiem tego ze kilka dni temu komuś wytykales to samo.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nie powiedziałbym że postawienie tezy o tym że reżyser nominowanego do Złotej Maliny gniota zrobił postępy na podstawie tego że jego nowy film dostał Złotego Lwa podpada pod tę samą kategorię, co określeniem nowego Rambo filmem (co najmniej!) roku na podstawie jego negatywnych (o_O) recenzji. Oczywiście możesz uważać inaczej :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon