The Hateful Eight (2015)
Gdyby nie ta strzelba i obrazek z bizonem na drzwiach, wyglądałoby to jak karoca świętego Mikołaja.

Odpowiedz
[Obrazek: K76OackclOg.jpg]

A jednak powstają jeszcze dobre plakaty.

Odpowiedz
Bardzo ładne Uśmiech
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Tarantino na Comic-Con potwierdził, że muzykę do H8 napiszę Il Maestro (w końcu)!

http://www.filmweb.pl/news/COMIC-CON+2015%3A+%22Hateful+Eight%22+z+nowym+plakatem+i+muzyk%C4%85+Morricone-112379

Odpowiedz
(11-07-2015, 22:21)Juby napisał(a): A jednak powstają jeszcze dobre plakaty.
Co roku powstaje chociaż kilka dobrych plakatów do hollywoodzkich filmów. Świat nie kończy się na filmach o superbohaterach :p

Odpowiedz
Ciekawe jak Tarantino namówił Morricone, bo z tego co kiedyś czytałem to Il Maestro nie chciał tworzyć muzyki dla Quentina bo uważa że jego filmy są głupie i zbyt brutalne.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Pewnie pieniędzmi Uśmiech

Odpowiedz
Morricone powiedział też, że po spaghetti westernach Leone nie stworzy więcej muzyki do westernu. Najwyraźniej zmienił zdanie Język

Odpowiedz
Na starość widocznie odrzucił zasady na rzecz przyszłości wnuczków czy tam już prawnuczków. Oczko
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Pierwszy zwiastun

zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
[Obrazek: 71747_1.12.jpg]

Trailer spoko. Nic zachwycającego, ale to QT więc obejrzę na pewno.

Odpowiedz
Szału nie ma, ale ostatnie filmy Tarantino też miały średniackie zwiastuny.

Odpowiedz
O kurczę, ale fajnie. Coś czuje, ze Lubetzki pomimo zajebistości nowych zdjęć u Inarritu może jednak nie trzasnąć hattricka.

Odpowiedz
Szału nie ma, ale widać, że będzie minimalistycznie, skoro nie znaleźli żadnej efektownej rozpierduchy nawet na potrzeby zwiastuna. Jeszcze jak muza Morricone pierdolnie... Jestem spokojny i przekonany, że będzie lepiej od Django (nie żebym nie lubił).

Odpowiedz
Mi się średnio klimat podoba - zbyt lajtowo, zbyt cool, zbyt śmiesznie. Zdjęcia też nie powalają tak jak sądziłem, że będą.

Odpowiedz
Albertino, a chcesz sie zalozyc, ze na spokojnie bedzie w tym filmie efektowna (albo dwie) rozpierducha?
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
simek, Bękarty też miały taki zwiastun, a wiadomo co wyszło.

Nie chce się założyć, mówię o moich wrażeniach, więc nie spojluj mendo Uśmiech

Odpowiedz
Bardziej jestem zainteresowany niż bylem Django. Wyglada troche jak powrót do Reservoir Dogs z tą ograniczona libczą lokacji - i fajnie. Moze bedzie bardziej w stylu sceny otwierajacej Bękarty niż scen kończących Django.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Absolutnie nic zachęcającego.
Rzekłbym nawet, że ta stylistyka powoli nuży. Szczególnie tu, bo znów jako "western".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mnie sie podoba, choc wolalbym mniej Quentina w Quentinie tj. uklonow, mrugniec okiem, pozerki, bo material wyjsciowy az sie prosi o powazne potraktowanie. Tak jak pisze Cov, pachnie to Pieskami. Swoja droga, spodziewalem sie chaty- rudery, a nie lesnej rezydencji, przy czym wlasciciel to jakis dziany oficer, wiec niech juz ma. Z trzech ostatnich filmow Quentina, ten jako pierwszy mnie zainteresowal. Aha, no i western zima, kocham.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości