The Hunger Games
9 nowych plakatów
http://www.impawards.com/2015/hunger_games_mockingjay__part_two_ver18.html

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
[Obrazek: hunger_games_mockingjay__part_two_ver20.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: 9c9a99190c.jpg]

Odpowiedz
i can fap to this...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Final trailer.

Z tymi stworami to lekkie trololol.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
O w ostatniej scenie widzę, że biegają po stacjach metrach w Berlinie :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
A co widać perony pełne arabów w śpiworach? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie, gdyż tego na peronach, stacjach metra nie widać. Czy jeszcze, to już inna kwestia. Ale na razie stacje metra są OK. A w filmie to widzę, że mamy lotnisko Tempelhof, czy właśnie te stacje, aka przejścia podziemnie niedaleko od terenów targów (Messe ICC).

[Obrazek: tribute1_1438256333-1024x576.jpg]

[Obrazek: tribute2_1438256334-768x432.jpg]

Hm, dziwnie się to ogląda znając oryginalne lokalizacje.

[Obrazek: ae6efac29fc76dfe,b0,800,600,0,0,535,535.jpg]
#istandbydaenerys

Odpowiedz
IMAX poster
[Obrazek: 73305_1.12.jpg]

Co jak co, ale Igrzyska zawsze mają ładne plakaty.

Odpowiedz
Plakaciaż zdecydowanie się marnuje przy tym badziewiu.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
To trochę tak jak z plakatami do tych horrorów science fiction z lat 50tych i 60tych, które zapowiadały wielkie rzeczy, a w efekcie końcowym wychodziła taniość. Te plakaty też mają klasę styl, i epickość, której raczej w tej serii trudno szukać.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/movies/news/623009-the-hunger-games-mockinjay-part-2-china-launch#/slide/1

Ciekawe, ciekawe. W USA pewnie zarobi na start te 150-160 mln, jak nie lepiej. W końcu ostatnia część serii, małolaty będą chcieli zobaczyć Jen ostatni raz w akcji. Do tego wbiają teraz Chiny, więc pewnie rekord otwarcia poprzedniej części na świecie zostanie zmieciony.

Jak tam Juby przewidujesz?

Odpowiedz
Za oceanem są sceptyczni. Film może i jest finałem bardzo popularnej serii z JenLaw na topie, ale poprzednia odnotowała mocny spadek wpływów, a ta będzie miała silną konkurencję ze strony Bonda, Gwiezdnych wojen i filmów dla młodszych, nie dostanie IMAXów na wyłączność i w przeciwieństwie do ostatniego Pottera w USA nie dostanie 3D. Ostatnio zapisałem sobie w zeszycie $143 mln w weekend otwarcia i $375 mln jako wynik końcowy w USA i jest to dość optymistyczna prognoza.

Odpowiedz
Przypominam, Mokindżej Part 2 już w kinach :) Warto obejrzeć!

..dobra żartuję :) Nie wiem czy obejrzałem słaby film, ale wiem,  ze obejrzałem cholernie nudnego blockbustera, który nie dość, że jest przewidywalny i miejscami głupi, to jest jeszcze przegadany. I nie byłoby w tym nic złego gdyby nie KOSZMARNOŚĆ dialogów. Ten film powinien posiadać podtytuł "Kij w dupie, część 2", bo na dobrą sprawę, jedyną postacią która potrafi się uśmiechnąć jest Snow (niezły Sutherland). Reszta biega z zatwardzeniem na twarzy i sypie tekstami w stylu:

- Kochasz mnie. Prawda czy fałsz?
- Prawda.

Albo - siedzi sobie Hutcherson i Hemsworth w ciemnym pokoju (Lawrence udaje, że śpi) i idzie sobie dialog (mniej więcej): "to ona zadecyduje kogo wybierze, bo będzie wiedziała, że bez kogokolwiek z nas nie przetrwa!". Kurna, czy ktoś to oglądał na pokazach testowych? Czy tak rozmawiają ludzie?

Akcja - jest w śladowych ilościach. Pamiętacie z trailera potworki w kanałach? To najlepszy moment i całkiem niezła sekwencja walki (kilku bohaterów ginie). Reszta jest emocjonalnie płaska, nie ma na czym zawiesić oka ani kibicować. No i jeszcze ta cholerna cenzura na koniec gdy

Ogólnie - nudny finał, przedłużone na siłę zakończenie średnio słabej serii, która jakimś dziwnym sposobem przypadła do gustu krytykom. Ja wysiadam. Dobrze, że to już koniec.

3/10
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
O ile pierwsze trzy części jako tako mi się podobały (takie naciągane 6/10), taka miłą rozrywka przy niedzielnym popołudniu, to 4-ta część naprawde jest słaba. Książka szału nie robi (pisana takim w sumie prymitywnym językiem) ale wypada dużo lepiej niż filmowa wersja. Oceniłem po seansie 5/10 ale teraz na spokojnie obniże chyba do 4.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(25-11-2015, 11:18)szopman napisał(a): O ile pierwsze trzy części jako tako mi się podobały (takie naciągane 6/10), to 4-ta część naprawde jest słaba.
O kurde, ja dałem jedynce 3/10, dwójce 2/10, więc czwórka ma szansę być pierwszym filmem z ujemną oceną w mojej skali :p

Odpowiedz
U mnie na ten moment wszystkie części mają 6/10, ale to seria, którą traktuje jak typowy zjadacz popcornu. Dobrze się bawię, a potem zapominam. Nie ukrywam, że na jednej części byłem w kinie i czułem się sam sobą lekko zażenowany, bo musiałem się dopytywać dziewczyny, co tam się działo w poprzedniej części. I miałem nachosy z sosem serowym : ).

Odpowiedz
Jedynka 4/10, dwójka 3/10, trójka 4/10. Chociaż po powtórce, która nigdy nie nastąpi, wszystkie by pewnie wyrównały do 3/10. Jakoś ciężko mi uwierzyć jakoby czwórka była szczególnie gorsza. Bardziej obstawiam, że ludzie wreszcie sobie zdali sprawę z realnego poziomu tej serii :)

Serio, nie ogarniam specjalnej różnicy pomiędzy tym, a innymi Diwerdżent...
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ta różnica nazywa się Jennifer Lawrence, bez niej to bym się nawet nie zainteresował tą serią.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości